0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
زن ها مردها را از دست می دهند،چرا؟
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب زن ها مردها را از دست می دهند،چرا؟

نویسنده:
جس مک
درباره زن ها مردها را از دست می دهند،چرا؟

ازدواج کردن در دنیای امروز کار ساده‌ای نیست چرا که پیدا کردن فردی ایده‌آل در زندگی و شناخت ویژگی‌ها و پیچیدگی‌های درونی او امری است زمان‌بر و نیازمند توجه و دقت. اگر تا به حال از خودتان پرسیده‌اید که چطور می توانید همسر آینده‌تان را پیدا کنید با خواندن کتاب زن‌ها مردها را از دست می‌دهند،چرا؟ و یادگیری دستورالعمل‌های گام به گام آن می‌توانید به هدفتان برسید. استراتژیهای جس مک کان در این کتاب بسیار کاربردیاند و همه‌ی زنهای دنیا میتوانند با استفاده از این نکات مرد ایدهآل خود را ملاقات کنند.

کتاب زن‌ها مردها را از دست می‌دهند،چرا؟ برای چه کسانی نوشته شده است

بسیاری از زنان هستند که همیشه با این ذهنیت زندگی کرده‌اند که باید از طرف مردها به آن‌ها احترام گذاشته شود. به آن‌ها یاد داده‌اند که  این مردان هستند که باید از داشتن تو خوش شانس باشند و این وظیفه‌ی زن است که مرد را به دنبال خود بکشد. در اصل این زنان یاد گرفته‌اند که فقط باید در یک رابطه «باشند» تا آن مرد را از خود راضی کنند و کار آن‌ها همین جا تمام می‌شود. این زنان تصور می‌کنند که همیشه باید مردان را در تعقیب خود نگه دارند و تنها مردان هستند که باید در رابطه با یک زن عشق‌ورزی را بدانند. این تصور و انتظار غلط از مردان بعد از مدتی باعث می‌شود تا رابطه دچار ترک و در نهایت شکست شود و زن بگوید که این مرد بود که مرا درک نکرد و رابطه را تمام کرد. اما مسئله‌ی مهم است که زنان هم برای حفظ رابطه باید تلاش کنند و احساس واقعی خود را به مردان نشان دهند.

 کتاب زن‌ها مردها را از دست می‌دهند،چرا؟ در حوزه‌ی روانشناسی  و با هدف راهکارهای همسرگزینی برای زنانی نوشته شده است که به دنبال درک پیچیدگی‌های درونی و ویژگی‌های فردی طرف مقابل هستند و می‌خواهند راز و رمزهای یک رابطه‌ی خوب را قبل از ازدواج کشف کنند. زنانی که از شکست و رابطه‌ی نافرجام می‌ترسند و نمی‌دانند چطور باید  محبت و عشق ورزیدن به مردان را یاد بگیرند. زنانی که در روابط قبلی یا فعلی خود شکست خوردند  و به دنبال ترمیم رابطه‌ی خود هستند هم می‌توانند از مطالب کتاب استفاده کنند.

دو ترجمه از کتاب جس مک کان

«نشر البرز» کتاب زن‌ها مردها را از دست می‌دهند،چرا؟ را با ترجمه‌ی « مهراوه فیروز» منتشر کرده است. برای خرید و دانلود نسخه الکترونیکی pdf  پی دی اف کتاب در سایت فیدیبو امکان‌پذیر است.

«انتشارات پارو» ناشر دیگری است کهکتاب زن‌ها مردها را از دست می‌دهند،چرا؟ را منتشر کرده است. این کتاب را «فرانک سالاری» به فارسی ترجمه کرده است.

مروری بر فصل‌های کتاب زن‌ها مردها را از دست می‌دهند چرا؟

جس مک کان کتاب «زن‌ها مردها را از دست می‌دهند چرا» در 8 بخش نوشته است. هر بخش از کتاب به زنان می‌آموزد چطور کنترل روابط خود را به دست بگیرند و از نظر عاطفی متحمل شکست نشوند.

نویسنده بخش اول کتاب با عنوان « این مشکل تو است، نه مرد!» را با خاطره‌ای از دوست خود شروع می‌کند و در طی آن به خواننده توضیح می‌دهد که نباید همیشه این‌طور فکر کرد که اگر رابطه با یک مرد به جای درستی نرسیده است پس مشکل از اوست. مک کان توضیح می‌دهد که اول از هرچیز در تعاملات خود با مردان باید جوانب امر را سنجید و به این موضوع فکر کرد که «شاید مشکل از من باشد». در ادامه نویسنده توضیح می‌دهد که بعد از پذیرفتن مشکل باید چه اقداماتی کرد. در واقع در این بخش مک کان به زنان می‌آموزد که در قدم اول زنان باید یاد بگیرند چطور با مردان رفتار کنند و کنترل احساسات خود را به دست بگیرند.

بخش دوم «قواعد بازی» این موضوع را بررسی می‌کند که موفقیت در فروش خوب تنها راضی کردن مشتری برای خرید نیست بلکه مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک‌هاست که باید در زمان‌بندی درست و با برنامه‌ریزی اجرا شود. نویسنده در ادامه توضیح می‌دهد که با این روش حتی می‌توان به مرد رویاها رسید. در واقع یادگیری قواعد بازی به زنان این امکان را می‌دهد تا به جواب سوال‌هایی مثل چرا وقتی به مردان بی‌اعتنا می‌شویم آن‌ها به ما توجه می‌کنند؟ چرا وقتی به کسی توجه می‌کنیم او به ما بی‌توجه است؟ و نظیر این‌ها پاسخ دهید. بخش دوم کتاب با تاکید بر این نکته که عشق‌ورزی نوعی مهارت است که نیاز به زمان دارد به زنان می‌گوید که چطور با یادگیری مهارت‌ها می‌توان به موفقیت در رابطه رسید.

«خود را بشناسید» عنوان بخش سوم کتاب است که توضیح جالبی از شناخت خود به خواننده ارائه می‌کند. زنان کافی است درباره‌ی خود فکر کنند و ارزش واقعی خود را بشناسند. این همان نکته‌ای است که نویسنده با عبارت «عاشق خود باشید» بر آن تاکید می‎کند. اعتماد به نفس، اطمینان به خود، داشتن ظاهر مناسب و متفاوت بودن مواردی هستند که در این فصل از آن‌ها صحبت می‌شود.

در بخش چهارم «یافتن مرد» جس مك کان به خوانندگان می‌آموزد که خلاق بودن در روابط با مردان به چه شکل است. نکته‌ای که او در این بخش از آن صحبت می‌کند این است که چطور می‌توان وارد گفت‌وگو با یک مرد شد. جس مککان 3 روش آسان را برای استفاده از اولین ملاقات با یک شخص توضیح می‌دهد.

«علاقه‌مند کردن مرد» عنوان بخش پنجم کتاب است. یکی از راهکارهایی که کتاب برای علاقه‌مندکردن مردان توصیه کرده شناختن نشانه‌هاست. زنان باید یاد بگیرند سطح علاقه‌ی مردان را به خودشان مشخص کنند. نویسنده توضیح می‌دهد که شناخت این نشانه وابسته به محوطه‌ی خاکستری رنگ است. در ادامه نویسنده توضیح می‌دهد که محوطه‌ی خاکستری چیست و چهار راهکار برای فهمیدن این موضوع که چطور می‌توان فهمید مردی به یک زن علاقه دارد یا نه را ارائه می‌دهد.

بخش ششم کتاب «علاقه‌مند نگه داشتن مرد» است. مک کان توضیح می‌دهد که اگر زنان در ابتدای رابطه همه‌ی گلوله‌های خود را شلیک کنند عاقبت علاقه‌ی مردان را به خود از دست می‌دهند. او می‌گوید «در ابتدا مرد تنها در پی شناخت شما و دانستن این موضوع است که آیا از شما خوشش می‌آید یا نه. او نمی‌تواند قصد و غرضش را به شما بگوید، زیرا هنوز خودش هم نیت خودش را نمی‌داند». در ادامه نویسنده با چند نکته به زنان می‌آموزد که چطور می‌توانند بر اوضاع مسلط شوند و رابطه‌ی خود را به شکل درست حفظ کنند.

در بخش هفتم «بستن قرارداد»، مک کان به زنان می‌آموزد که چطور رفتاری داشته باشند که مردان را در رابطه حفظ کنند و آن‌ مرد دیگر نتواند زن را نادیده بگیرد. یکی از روش‌هایی که نویسنده در این قسمت به زنان آموزش می‌دهد روش «ترس از دست دادن» است. مک کان می‌گوید: « او نباید بداند که کاملا شما را به دست آورده است. اگر مردی عاشق شما شد، عقل خود را از دست ندهید. به خاطر داشته باشید تا زمانی که مرد صد در صد از احساس شما نسبت به خودش مطمئن نباشد، این ترس را خواهد داشت که ممکن است هر لحظه شما را از دست بدهد و همین ترس است که موجب می‌شود او بیش‌تر التماس کند».

بخش آخر کتاب با عنوان «حفظ ذهنیت درست» به زنان می‌آموزد که چطور در روابطی که نتیجه‌بخش نیست منطقی باشند. او به زنان توصیه می‌کند اگر مردی به معنای واقعی خواستار آن‌ها نبود این موضوع به زن مرتبط نیست. او باید یاد بگیرد با این موضوع کنار بیاید و فرصت دیگری به خود بدهد.

درباره جس مک کان؛ نویسنده‌ی کتاب زن‌ها مردها را از دست می‌دهند چرا؟

جس مک کان نویسنده و مربی ازدواج در آمریکاست. او تا به حال به هزاران زن و مرد مجرد کمک کرده تا با استفاده از روشها و راهکارهای او عشق حقیقی خود را بیابند و یک رابطه‌ی موفق و شاد را تجربه کنند. جس با استفاده از تکنیکهای اثبات شده‌ی خود به زنان نشان می‌دهد که سریعا جواب این سوال که :«اشتباه من چیست» را پیدا کنند.

مک کان کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا؟‌  را در سال ۲۰۱۳ بازبینی و منتشر کرده است. او در این کتاب روشهای غیر معمولی را که دو طرف برای آشنایی می‌توانند استفاده کنند ارائه می‌دهد. خود مک کان هم با استفاده از  همین روش‌ها توانسته همسرش را پیدا کند و در حرفه‌اش به موفقیت دست پیدا کند.

مک‌کان در سایت خود از تجربیاتش نوشته است: «خوشبختانه بعد از اتمام تحصیلات دانشگاه با مردی آشنا شدم که به من نشان داد همه‌ی مردها مثل هم نیستند. این مرد مهربان، شوخ طبع و دوست داشتنی بود و اولین رابطه‌ی حقیقی‌ای بود که در تمام عمرم تجربه کرده بودم. آشنایی با او باعث شد طرز تفکرم در مورد بی احساس بودن مردها به کلی عوض شود. من متوجه شدم در دنیا مردانی هستند که با ابراز احساسات من هماهنگاند و با یادگیری چند نکته بسیار مهم توانستم رابطه ام را حفط کنم. در نهایت این رابطه به یک ازدواج موفق منجر شد و امروز این مرد همسر فوق العاده‌ی من است. اگر ذهنیتم تغییر نکرده بود احتمالا هنوز هم در چرخه‌ی آشنایی و ملاقات با مردان بودم. حالا تصمیم دارم تجربیاتم را با زنان سهیم شوم.»

در بخشی از کتاب زن‌ها مردها را از دست می‌دهند.چرا می‌خوانیم

همان‌طور که قبلا گفتم، در یک رابطه نتیجه مطلوبی حاصل نمی‌شود، بیشتر زن‌ها، مردها را مقصر می‌دانند. زن‌ها هیچ وقت نمی‌خواهند بپذیرند کار اشتباهی انجام داده‌اند. زیرا اگر این کار را بکنند، آن‌گاه باید سرزنش خراب شدن رابطه را هم بپذیرند.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
915.۶۱ کیلوبایت
تعداد صفحات
184 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۶:۰۸:۰۰
نویسندهجس مک
مترجممهراوه فیروز
ناشرانتشارات البرز
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
You lost him at heloo: a salesxoman's secrets to chosinf the dealwith any guy you want.c۲۰۰۸
تاریخ انتشار
۱۳۹۵/۰۸/۲۹
قیمت ارزی
3 دلار
قیمت چاپی
30,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۹۱۵.۶۱ کیلوبایت
۱۸۴ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.4
از 5
براساس رأی 677 مخاطب
آموزنده 🦉 (2)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
5
ستاره
71 ٪
4
ستاره
11 ٪
3
ستاره
7 ٪
2
ستاره
3 ٪
1
ستاره
6 ٪
418 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
س
سامیه ایزدپناه
۱۳۹۵-۱۰-۱۶
5

چون مردها ذاتا خائن هستند

d
dad******@gmail.com
۱۳۹۶-۰۵-۲۱
5

زن ها مرد هارا از دست میدهند.چرا؟!!!!!!چه اسم بی ربطی...مردا چی هستن که برای بدست اوردنشون کتابم بنویسن

ب
بهزاد مختاری
۱۳۹۶-۰۳-۲۵
1

کتاب دیدگاه تجاری به روابط دارد و سعی میکند نظریه های بازاریابی را در مورد روابط به کار ببرد درست است که این نظریه جواب گو و در جذب افراد موثر است ولی روابط بلند مدت را ویران می کند همانگونه که نویسنده از بسیاری مثال های شخصی خودش در جهت تایید تواناییش بیان می کند در حالی که این سوال باقیست که چرا در یک رابطه بلندمدت موفق نشده است صرفا افراد بسیاری را جذب خود کرده و رابطه را قطع و با دیگری شروع کرده است درست است کتاب با جذابیت بالایی نوشته شده است(خانم فروشنده می داند چگونه شمارا جذب خاندن کتاب بکند) اما توجه بکنید که با بسیاری از فرهنگ های ما سازگار نیست چه بهتر برای بهبود روابط خود از روانشناسان خبره این امر و کتاب های ایشان استفاده نماییم

آ
آدا کمالی
۱۳۹۶-۰۵-۲۲
5

من تمامی نظرات مربوط به این کتاب رو خوندم و بسیار ناراحت شدم که حتی یک نفر هم نظر درستی نداده بود یاخصومت شخصی بود بامردها یازنها و یا تعریف بیجا از کتاب.هیچ کتابی اونقدر کامل و درست نیست که آدم بخواد همه ی مباحثش رو قبول کنه و نباید هیچ کتابی رو بااین هدف خوند که کاملا ازش الگوبرداری کنیم.آدم باید کتاب رو بخونه و بعد با توجه به زندگی شخصی خودش تجربیاتش و شرایطش از مباحثش استفاده کنه آدم باید یادبگیره کتاب رو تحلیل کنه . مثلا تو این کتاب نویسنده گفته که من قبلا خیلی روی مد بود لباس پوشیدنم و بعد موقعی که میخواستن ترفیع بدن به من توجه نکردن اصلا چون فکر میکردن آدم جدی ای نیستم و من فهمیدم که بخاطر ظاهرم این قضاوت رو راجع به من کردن.موهای بلندم رو مصری کوتاه کردم و بجای تاپ و دامن و صندل از اون به بعد بلوز شلوار وکفش رسمی میبوشیدم .اینکار باعث شد ذهنیتشون راجع به من عوض بشه و بفهمن که من هم میتونم آدم جدی ای باشم. حالا مثلا یه خانوم ایرانی که حجاب اجباری هست اینجا بخواد موهاش رو مصری بزنه یا بلند بذاره چه فرقی داره براش؟اون خانوم میتونه نتیجه بگیره که اگر زیاد آرایش میکنه از اون به بعد رسمی تر آرایش کنه و یااگر خیلی ساده است ظاهرش بهتره یکم بیشتر به ظاهر اهمیت بده.لباس شیک و مرتب بپوشه و کمی ارایش کنه.بعد میاداین مثال رو توی پیداکردن مرد مناسب میزنه و میگه برای پیدا کردن مرد مناسبتون بهتره که حواستون به لباس پوشیدنتون باشه اگرمیخواین روی شما حساب بازکنن نباید لباس زیاد باز بپوشیدو.. بهتره مثلا پیراهن بپوشید باز هم این توی ایران امکانش نیست و من باید شرایط خودم رو بسنجم اگر من چادری ام مثلا خب بهتره از این به بعد از روسری های رنگی استفاده کنم کمی آرایش کنم.مدل چادرم رو عوض کنم و... تا بهتر دیده بشم.و یااگر مثلا من دختریم که زیادآرایش میکنم و اصلا در قید و بند لباس نیستم باید به این نتیجه برسم که بهتره لباسام رو بیشتر مطابق عرف انتخاب کنم و از آرایشم کم کنم.

l
l.s**************@yahoo.com
۱۳۹۶-۰۱-۰۶
5

کتاب فوق العاده ای بود خیلی به من کمک کرد برای شناخت بهتر مردها واقعا یه سری خصوصیات اخلاقی مردها رو نمیتونستم درک کنم و همش فکر میکردم فقط مردهایی که وارد زندگی من میشن اینطوری هستن ولی الان فهمیدم که همشون این خصوصیات اخلاقی رو دارن ولی من بلد نبودم چطور واکنش نشون بدم در مقابل اونا از همه مهمتر اینکه متن ساده و روان و کاربردی خیلی خوبی داره

s
sadafiii
۱۳۹۶-۰۵-۲۶
1

من کاملا دیدم با این نویسنده فرق داره و وقتی کتابو خوندم اصلا ارتباطی با روش های ایشون برقرار نکردم اصلا دوس ندارم زندگی رو اینجوری ببینم متنفرم ازینکه زندگی رو کاملا مثل تجارت و فروش و دو رو بودن و تظاهر و نقش بازی کردن و اینها پیش ببرم متاسفم به کار من نیومد و اصلا اینجور زندگی کردن رو پیشنهاد نمیدم اخه چرا باید به همه بگیم بیاید نقش بازی کردن رو یاد بگیرید تا همدیگرو از دست ندید؟چرا باید ذات یه مرد جوری باشه با نقش بازی کردن اونو نگه داشت؟ احساساتون رو بروز بدید و کاملا حس کنید همه چیو حتی اگه باعث بشه از دستش بدید

t
t.a***********@gmail.com
۱۳۹۶-۰۳-۱۶
5

کتاب خیلی خوبیه....نه تنها در ارتباط با آقایون بلکه در ارتباطاتمون با اطرافیان خیلی کمک میکنه...من در آستانه طلاق از همسرم هستم فکر میکردم همه تقصیرا با اونه اما با خوندن این کتاب فهمیدم که خودم با رفتارام اونو از خودم دور کردم...نامزدا حتما بخونن تا بدونن چیکار کنن تا بعد ازدواجم همسرشون عاشقشون باشه

F
Farah Gh
۱۳۹۶-۰۲-۰۱
5

این کتاب عاااااااااالیه ارزش چندبار خوندن رو داره

م
مینا جعفری
۱۳۹۶-۰۴-۰۷
5

این کتاب عالیه.. دوبار خوندمش... هنوزم قسمت‌هایی که هایلایت کردم رو دوباره مرور میکنم..

m
mey**********@yahoo.com
۱۳۹۶-۰۵-۲۱
5

انسانی که کل مجموعه جنس مخالفش رو خائن و خیانتکار و ...خطاب میکنه بیشتر از بقیه اتفاقا گرایش به جنس مخالف داره.ببخشید.در اصل جنس مکمل درسته.

نمایش 408 نقد دیگر
4.4
(677)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
14,000
٪50
7,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
زن ها مردها را از دست می دهند،چرا؟
٪50
زن ها مردها را از دست می دهند،چرا؟
جس مک
انتشارات البرز
4.4
(677)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
14,000
٪50
7,000
تومان