0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
آئورا
٪30

معرفی، خرید و دانلود کتاب آئورا

ناشر:
نشر نی
درباره آئورا
زنی پیر، مردی جوان و زنی جوان. در خانه‌ای که همه‌چیز در آن بوی گذشته می‌دهد و گویی تنها نیرویی که آن را برپا نگه داشته یادها و نفس‌ها و عطرهای گذشته است. اما در این میان چیزی ناشناختنی، جادویی شگفت در کار است تا از گذشته بگذرد و به اکنون و آینده، به جاودانگی، برسد: جاودانگی عشق، جاودانگی جوانی. آئورا، نام دیگر تمناست.
دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
535.۵۴ کیلوبایت
تعداد صفحات
94 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۳:۰۸:۰۰
نویسندهکارلوس فوئنتس
مترجمعبدالله کوثری
ناشرنشر نی
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
Aura
تاریخ انتشار
۱۳۹۵/۱۰/۰۸
قیمت ارزی
4 دلار
قیمت چاپی
40,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۵۳۵.۵۴ کیلوبایت
۹۴ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.9
از 5
براساس رأی 68 مخاطب
گیرا 🧲 (1)
سخت‌خوان 💎 (1)
5
ستاره
36 ٪
4
ستاره
33 ٪
3
ستاره
13 ٪
2
ستاره
13 ٪
1
ستاره
2 ٪
32 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
ف
فرزانه
۱۳۹۸-۰۳-۱۸
3

در این رمان چهار شخصیت وجود دارد. پیرزنی که رفتار بسیار عجیب و پیچیده دارد. شوهر پیرزن که سال ها قبل از دنیا رفته و فقط خاطراتش در داستان بیان میشود. آئورا که در داستان برادرزاده پیرزن معرفی میشود و راوی که خواننده، خود را درجایگاه او حس میکند. کتاب به سبک رئالیسم جادویی نوشته شده و فضایی وهم آلود دارد به گونه ای که تشخیص واقعیت یا خیال بسیار دشوار است. کتاب کم حجم است و کشش لازم برای همراه کردن خواننده با داستان را دارد ولی پایان کتاب به شدت رازآلود و شوکه کننده بود. به گونه ای که مطمئن نیستم برداشتم از اتفاقات داستان درست باشد.در هر صورت خواندن این کتاب تجربه جدیدی برای خواننده رقم میزند.

p
par************@gmail.com
۱۳۹۸-۰۳-۲۳
4

کتاب خیلی خاصی بود،اولا از جهت راوی که دوم شخص بود و با مهارت از این زاویه دید داستان را پیش میبرد،دوم از لحاظ خود داستان و فضای وهم آلودش. با شوکی که در انتهای داستان هست میتونه ذهن خواننده را به چالش بکشه.به هر حال تجربه ی جالبی بود.

k
kha************@yahoo.com
۱۳۹۵-۱۲-۰۱
4

این داستان رو دوست داشتم .توصیفات خانه انقدر دقیق و کامل بود که تصور میکردم الان تو خونه هستم... یه عنوان د ربخش دوم کتاب بعد از پایان داستان وجود ددره که نویسنده خودش اضافه کرده تحت عنوان چگونه آئورا را نوشتم .خیلی خوب بود تمامی مواردی که الهام بخش نویسنده شده بود رو اشاره کرده ومن تا انتها خوندمش وخوشم اومد.

y
y_t********@yahoo.com
۱۳۹۶-۰۶-۲۶
5

تو این کتاب (با توجه به سبکش که رئالیسم جادویی هست) واقعیت و خیال همزمان باهم پیش میرن، به همین علت باید دو یا چند بار بخونیش تا بتونی به اندازه ی درک خودت از داستان، واقعیت رو از خیال تشخیص بدی و ذهنت رو توجیه کنی و اگه میبینی که از این کار کلافه میشی، سراغ این سبک نرو چون ذهنت درگیر میشه بدون اینکه به سوالاتت پاسخی داده بشه! من وقتی میخوندمش یاد فیلم "تلقین" افتادم?

k
ker*****@gmail.com
۱۳۹۸-۰۴-۰۸
2

متأسفانه جذبم نکرد، زیاد ب جزئیات پرداخته بود، سبک نوشتاریش برام جالب نبود، ترجمه عالی

L
Lullaby
۱۳۹۶-۱۰-۱۰
4

یه هفته بعد از تموم کردن آئورا، آقای کوثری رو توی کافه‌کتاب آفتاب دیدم که برای رونمایی از کتاب جدیدشون، ریچارد سوم دعوت شده بودن. دیگه آئورا باشه و ترجمه آقای کوثری، تجربه از این بهتر نمی‌شه. چیزی که توی این داستان خیلی نوآورانه و جدیده، نحوه‌ی روایت و پایان‌بندی و زاویه‌دیده که من شخصاً اینطوری نخونده بودم.

f
for***********@gmail.com
۱۳۹۷-۰۹-۱۹
4

یک روایت کوتاه با چهار شخصیت که در پایان به دو شخصیت میرسیم . تلاش پیرزنی برای برگردوندن جوانی و زیبایش و مردی که ستایشش میکرده و دوستش داشته و محقق شدن این امر با پیدا شدن جوانی هایش به عنوان یک شخصیت مستقل که گویا از او دل خوشی ندارد و دوست ندارد شبیه وی شود.تمام اتفاقات در خانه ی تاریکی روی میدهد که گویا هرکدام منظوری دارند و در پایان فهم خواننده و نتیجه گیری وی از اینکه پیرزن و دختر زیبای جوان در واقع یکی هستند

ه
هستی عبدوستی
۱۳۹۸-۰۷-۱۱
4

به نظرم کتاب زیبایی بود و نظریه آئورا ( در روانشناسی) به زیبایی بیان کرده بود

s
ste************@gmail.com
۱۳۹۸-۱۱-۱۹
4

داستان عشقی مرموز با وجود ارتباط هایی گیج کننده و در عین حال جذاب که هدش نویسنده را به رخ میکشد

س
سیمین ورسه
۱۳۹۶-۰۹-۲۹
4

فضای کتاب یه کمی ترسناک بود

نمایش 22 نقد دیگر
3.9
(68)
گیرا 🧲 (1)
24,000
٪30
16,800
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
آئورا
آئورا
کارلوس فوئنتس

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
آئورا
٪30
آئورا
کارلوس فوئنتس
نشر نی
3.9
(68)
گیرا 🧲 (1)
24,000
٪30
16,800
تومان