فیدیبو نماینده قانونی نشر افکار و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب اصول کارگردانی سینما
نسخه PDF، فیلم خود را قبل از فیلم‌برداری ببینید

نسخه الکترونیک کتاب اصول کارگردانی سینما به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب اصول کارگردانی سینما

یک کارگردان خوب فیلم ویژگی‌های بسیاری باید داشته باشد: قدرت تخیل، پی‌گیری، شناخت از حرفه‌اش، شناخت از مردم، قابلیت کار با دیگران، تمایل به قبول مسئولیت، جرئت بنیه، و بسیاری دیگر.
اما مهمترین ویژگی که می‌توان آموخت، چیزی که اگر نباشد باقی ویژگی‌ها را بی‌اثر خواهد کرد، درک روشن است- درک روشن از داستان و نقش هر یک از عناصر آن در کل داستان، و سپس درک روشن از این که چه چیزی باید به تماشاگر منتقل شود.
آلفرد هیچکاک گفته بود اگر مدیر دانش کده‌ی سینما بود، اجازه نمی‌داد تا دوسال نخست دانش‌جو به دوربین نزدیک شود، در دنیای امروز اگر آن دانش‌ کده بود، زود از دانش‌جو خالی می‌شد، زیرا دوربین گواه معتبری است بر این که شخص به‌راستی پی‌جوی هنر فیلم‌سازی است. اما با این وجود، چیزهایی هست که همه، قبل از بدست گرفتن دوربین، باید آن‌ها را بدانند، بنابراین ما سفر خود را با معرفی زبا فیلم و قوانین دستوری آن شروع می‌کنیم.

ادامه...

  • ناشر: نشر افکار
  • تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل: 79.62 مگابایت
  • تعداد صفحات: ۳۶۵صفحه
  • شابک:

نظرات کاربران
درباره کتاب اصول کارگردانی سینما

کتاب خوب وکاملی هست
در 1 ماه پیش توسط
کاری با محتویات کتاب ندارم که خب عالیه ولی بحث اینجاست که وقتی پول پرداخت میکنیم و نسخه pdf میخریم شما هم موظف هستید فایلشو بدید که داشته باشیم نه اینکه فقط از طریق اپ بشه ازش استفاده کرد. منی که گوشیم ریست میشه همش، مجبورم هی دوباره از توی اپ دانلود کنم. هر دفعه هفتاد هشتاد مگ باید دانلود کنم. بنظرم فایل کتاب باید در دسترس کسی که هزینه کتاب پرداخت کرده، قرار بدید.. مرسی
در 4 ماه پیش توسط
کتاب خارق العاده ای هستش . شک نکنید تو خریدش . البته بهتره نسخه ی چاپی اش رو بخرید تا نسخه ی pdf اش رو
در 5 ماه پیش توسط
این کتاب عالیه
در 7 ماه پیش توسط
این کتاب بی نظیره
در 1 سال پیش توسط