فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب بداهه‌ی گفت‌وشنود موسیقایی

کتاب بداهه‌ی گفت‌وشنود موسیقایی
پديدارشناسی موسيقی

نسخه الکترونیک کتاب بداهه‌ی گفت‌وشنود موسیقایی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۷۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب بداهه‌ی گفت‌وشنود موسیقایی

این کتاب از دریچه‌ی پدیدارشناسی نگرشی نو به آهنگسازی، اجرا و شنیدن موسیقی دارد. مولف با تکیه بر سنت‌های فلسفه‌ی قاره‌ای و تحلیل و مثال‌های متنوع از موسیقی کلاسیک غربی و جاز تعریفی نو و جامع از بداهه عرضه می‌کند که بر مبنای آن ساختن، اجرا و شنیدن موسیقی همواره با نوعی از بازآفرینی بی وقفه‌ی موسیقی، یا همان بداهه، گره خورده است. بحث‌های این کتاب می‌تواند به ویژه برای علاقه‌مندان فلسفه هنر، موسیقی‌شناسان و موسیقی‌دانان جذاب باشد.

ادامه...

بخشی از کتاب بداهه‌ی گفت‌وشنود موسیقایی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بداهه‌ی گفت‌وشنود موسیقایی

مولف در این کتاب با تکیه بر سنت های فلسفه قاره ای و تحلیلی و مثال های متنوع از موسیقی کلاسیک غربی و جاز تعریفی نو و جامع از بداهه عرضه کرده که مبنای آن ساختن، اجرا و شنیدن موسیقی است که همواره با نوعی از بازآفرینی بی وقفه موسیقی با همان بداهه، گره خورده است. "مهر"
در 2 سال پیش توسط P D
کتابی بسیار ارزشمند با ترجمه ای دقیق، که هم برای علاقمندان به فلسفه جالبه و هم دوستداران موسیقی و جایزهٔ کتاب سال رو هم از طرف خانهٔ موسیقی برده . از حسین یاسینی پیش از این ترجمهٔ کتاب درک و دریافت موسیقی منتشر شده که از ۲۰ سال پیش تا به امروز تقریباً هر سال تجدید چاپ شده و به تازگی هم ویراست جدیدش(۲۰۱۷) به بازار کتاب اومده.
در 12 ماه پیش توسط نیما نور
عالی
در 3 ماه پیش توسط محمد علی حسینی فر