فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بازاریابی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب مدلهای مدیریتی برای راه‌اندازی و اداره‌ی یک کسب و کار (از تئوری تا عمل) (نسخه PDF)
از تئوری تا عمل

نسخه الکترونیک کتاب مدلهای مدیریتی برای راه‌اندازی و اداره‌ی یک کسب و کار (از تئوری تا عمل) (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب مدلهای مدیریتی برای راه‌اندازی و اداره‌ی یک کسب و کار (از تئوری تا عمل) (نسخه PDF)

مجموعه حاضر به منظور مرتفع کردن نیاز مشاوران بازاریابی، واحدهای تحقیقات بازاریابی، و مدیران بازاریابی شرکتها جمع‌آوری و نگاشته شده است. و هدف از آن، ارئه‌ی ابزارها و مدلهایی است که بیشترین کاربردها را برای پاسخگویی به تحلیل مورد توجه این کسب‌و کارها در برداشته باشد. اصولا هر مدل دارای یک تئوری، تعدادی متغیر، تعدادی اصول، و یک ارتباط علت و معلولی است و یک مفهوم تئوریک از روابط بین دو یا چند متغیر ارائه می‌کند. مدلها در مورد ارتباط بین ورودیها با خروجیها گفتگو می‌کنند.
با به ‌کارگیری متناسب این ابزارها و مدلها می‌توانید بر توانایی خود برای یافتن پاسخ برخی پرسشهایی که در کسب‌وکار با آنها مواجه هستید، بیفزایید.

ادامه...

  • ناشر: انتشارات بازاریابی
  • تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل: 1.4 مگابایت
  • تعداد صفحات: ۲۳۹صفحه
  • شابک:

نظرات کاربران
درباره کتاب مدلهای مدیریتی برای راه‌اندازی و اداره‌ی یک کسب و کار (از تئوری تا عمل) (نسخه PDF)

کتاب بسیار خوب و مفیدی برای اهلش افرادی که شغلشون بازاریابی، تبلیغات، استراتژی، تحقیقات بازار هست. این کتاب، کتاب کاره نه کتابی که دست بگیرید و به قصد مطالعه بخونید. بلکه افرادی که شغل مرتبط دارند همیشه در کتابخانه خود باید داشته باشند.
در 8 ماه پیش توسط
اصلا کتاب خوبی نیست
در 2 سال پیش توسط