دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب مدل اسپین در فروش

کتاب مدل اسپین در فروش

نسخه الکترونیک کتاب مدل اسپین در فروش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب مدل اسپین در فروش

کتاب «مدل اسپین در فروش»‌ نوشته نیل راکهام ( -۱۹۴۲) است. مدل فروش اسپين، خود را به‌عنوان يك مدل مفيد تثبيت كرده است؛ زيرا نشان مي‌دهد كه فروشندگان موفق چگونه به اهداف خود مي‌رسند (اين مدل بيشتر بر نيمكره‌ي چپ مغز تأكيد دارد.) به همين صورت، مدلهاي سبك اجتماعي و رازورمز سبكهاي رفتاري مصرف‌كنندگان (كه بيشتر بر نيمكره‌ي راست مغز تأكيد دارد) از جمله نحوه‌ي تعامل آنها با فروشندگان و نيز نحوه‌ي تصميم‌گيري براي خريد را بازگو مي‌كند. اين مدل مي‌تواند در كنار مدل فروش اسپين مورد استفاده قرار گيرد، تا به ما نشان دهد كه سبك رفتاري افراد از جمله فروشندگان چه تأثيري بر فرايند فروش دارد. با به‌كارگيري مدلهاي چپ مغزي و راست مغزي به جامعيت‌نگري بهتري مي‌رسيم. يكي از اركان مدلهاي راست مغزي تطبيق‌پذيري است كه رفتارهاي اثربخش براي اجراي استراتژي اسپين را تبيين مي‌كند و از اين طريق تأثيرگذاري رفتار فروشندگان را ارتقا مي‌دهد. برای موفقیت در فروش به روش اسپین، فروشندگان باید طرز تفکر خود را تغییر دهند تا دیگران همانند آنها، رفتار کنند، و خود را با چشم‌انداز مشتریان وفق دهند. این امر مستلزم شناخت دغدغه‌های خریداران بوده و فروشندگان باید بیش از آنکه به فکر متقاعد کردن مشتریان باشند، به فکر درک آنها باشند. این کتاب، کتاب تمرین است. اگر توصیه‌های ارائه شده را دنبال کنید، تمرینها را کامل کنید و در فروش واقعی خود به کار گیرید، احتمال زیادی وجود دارد که در فروشتان پیشرفت کنید.

ادامه...

مشخصات کتاب مدل اسپین در فروش

نظرات کاربران درباره کتاب مدل اسپین در فروش

محتوا كتاب خوبه ولى ترجمه ضعيفى داره كه بعضى جاها ادمو گيج ميكنه
در ۵ ماه پیش توسط 933...367 ( | )
ترجمه ضعیف در دو فصل آخر کتاب
در ۲ سال پیش توسط jalal eghbal ( | )
کتاب کم نظیری هست. شاید خیلی از فروشندگان میدانند که برای فروش موفق باید سوال بپرسند، ولی نمیداند که چه و چگونه بپرسند کتاب قطعا در حد فروش حرفه ای به نگارش در اومده و جای بحث و تجزیه و تحلیل زیادی داره. پیشنهاد میکنم کسانی که تو توانستن آموزه های کتاب رو کاربردی کنند و یا کسانی که اون رو خوندن و در موردش اندیشیدن با تشکیل یه گروه هم اندیشی ، اون رو به بحث بگذارند و با مثالهای کاربردی به فهم بیشتر کتاب کمک کند. به عقیده است استاد درگی بباید این کتاب و کتاب فروشندگان موفق چگونه عمل میکنند در کنار هم خوانده شوند
در ۳ سال پیش توسط محسن ( | )
نمونه کامل اثرگذاری یک کتاب در حرفه تجارت است
در ۳ سال پیش توسط nae...edi ( | )
کتاب کاربردی و خوبی هست و توصیه هایی میشه ازش گرفت که در عمل به کار میاد
در ۳ سال پیش توسط asa...rei ( | )
  • ۱
  • ۲
  • بعدی ›
  • آخرین ››