فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بازاریابی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب چگونگی اداره‌ی کسب‌و‌کار در بحران اقتصادی
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب چگونگی اداره‌ی کسب‌و‌کار در بحران اقتصادی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب چگونگی اداره‌ی کسب‌و‌کار در بحران اقتصادی

کتاب «چگونگی اداره کسب و کار در بحران اقتصادی» تالیف پرویز درگی است.
در این کتاب مجموعه‌ی ذیقیمتی از تاریخ تحلیلی بحران های مالی اقتصادی، ادبیات مربوط به مدیریت بحرانو توصیه‌هایی برای آمادگی سازمان‌ها گردآوری و ارائه شده است. داده‌های ارائه شده در کتاب تغلب عینی و مبتنی بر ئلقعیت هستند.
این کتاب به همت جمعی از پژوهشگران و کارشناسان تالیف شده و با ارائه تاریخچه‌ای هرچند مختصر از بحران‌های مهم اقتصادی در چند دهه‌ی گذشته،راهکارها و راهبرهایی را برای مدیریت بنگاه‌ها ارائه می‌دهد.
این کتاب با پیش‌گفتاری از اساتید بزرگ اقتصادی؛‌ دکتر عبدالحمید ابراهیمی،‌ دکتر مرتضی ایمانی‌راد،‌ دکتر مرتضی عماد‌زاده،‌ دکتر وفا غفاریان و دکتر داوود مسگریان حقیقی منتشر شده است.
در بخشی از پیش‌گفتار دکتر عبدالحمید ابراهیمی،‌ می‌خوانیم:
«در سال 2007، رکود و بحران اقتصادی،‌ هم توجه دولتمردان و دانشگاهیان را و هم توجه پژوهشگران و در نهایت جهانیان را بار دیگر به خود جلب کرد.
خردورزان و هوشمندان پس از این اتفاق، نخست با جسارت این واقعیت را پذیرفتند و متعاقب آن تیمهای کارشناسی،‌ بررسی و تحلیلهایی ارائه کردند، سپس مبتنی بر آن،‌ دولتمردان اقدامات خود را به کار بستند. در عمل برخی از تحلیلها ناکارآمد از آب درآمد و موجب تلاشهای بیشتر تیم کارشناسی شد.
دامنه وقایع،‌ تمامی پژوهشگران اقتصادی،‌ سیاسی و اجتماعی را مجاب کرد که ضروری است هم مستندات وسیعی را گردآوری کنند و هم سرعت عمل بیشتری در این باره داشته باشند تا بتوانند این وضعیت را سامان ببخشند.
حاصل آنکه متکی بر آن تلاشها و تمهیدات فراوانی به انجام رسید،‌ خبرها نشان از آن دارد که رکود اقتصادی در کشورهای پیشرفته، در حال به پایان رسیدن است.
این درحالی است که تبعات آن همچنان دامنگیر این کشورها است و الزامی است برای ترمیم آن بی وقفه کوشا باشد».


  • ناشر: انتشارات بازاریابی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.11 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۹۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب چگونگی اداره‌ی کسب‌و‌کار در بحران اقتصادی در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب چگونگی اداره‌ی کسب‌و‌کار در بحران اقتصادی