فیدیبو نماینده قانونی انتشارات درسا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مانند زن رفتار كن، مانند مرد فكر كن

کتاب مانند زن رفتار كن، مانند مرد فكر كن

نسخه الکترونیک کتاب مانند زن رفتار كن، مانند مرد فكر كن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب مانند زن رفتار كن، مانند مرد فكر كن

کتاب «مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن» تمرینی است برای شما، اگر در آغاز یک رابطه هستید این کتاب مناسب حال شماست. اگر ازدواج کرده‌اید و می‌خواهید کنترل اوضاع را دوباره به دست آورید و پایه‌های زندگیتان را مستحکم کنید این کتاب مناسب حال شماست. اگر فریب خورده‌اید و به دنبال راهی برای یافتن اصول و قوانین هستید این کتاب مناسب شماست. اطلاعات این کتاب به روز و جدید است وقتی وارد یک رابطه می‌شوید فقط به دنبال این هستید که مردتان را تغییر دهید این بدترین و اشتباه‌ترین بازی است چرا چون مهم نیست چه اخباری در مجلات می‌خوانید چه برنامه‌هایی در تلویزیون می‌بینید و یا چه داستانهای تلخی از دوستان خانم خود می‌شنوید. اصول اولیه مردان یک چیز است و هرگز تغییر نمی‌کند شما با خواندن این کتاب می‌توانید مردها را بهتر بشناسید و رویاها و آرزوهای خود را عملی سازید.

ادامه...

بخشی از کتاب مانند زن رفتار كن، مانند مرد فكر كن

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:آنچه لازم است شما در مورد مردان و روابط صحیح با آنها بدانید

بیش از بیست وپنج سال از عمرم را به خنداندن مردم در مورد خودشان، دیگران، اعضای خانواده و دوستان و خیلی مسائل دیگر، از جمله عشق و محبت و روابط میان زن و مرد گذرانده ام. شوخی های من همیشه در حقیقت مسائل ریشه داشته و به نوعی پند و اندرزهایی عاقلانه هم محسوب شده است، به خصوص شوخی هایی که در مورد زندگی و دیدن و آموختن است. من لطیفه هایم را بر پایه ی افکارم در ذهنم می پرورانم و آنها را مستقیم به مردم می گویم زیرا به این شکل آنها خیلی راحت با آن ارتباط برقرار می کنند، مخصوصا آن شوخی هایی که در مورد روابط زن و شوهر مطرح می شود و در میان مردم خیلی طرفدار دارد. هیچ گاه تصور نمی کردم مردم این قدر در مورد روابط زن و مرد مساله و مشکل داشته باشند. مردم خیلی در مورد ارتباط و تفکراتشان نسبت به یکدیگر صحبت می کنند ولی هیچ راه حل مناسبی برای رفع این مسائل پیدا نمی کنند. برای اطمینان خاطر باید بگویم طی این دوران چند نکته را کشف کرده ام که عبارتند از: الف) بسیاری از زنان اطلاعات لازم و کافی در خصوص مردان ندارند، ب) مردان از داشتن ارتباط با زنان گریزانند زیرا زنان هرگز نمی دانند که مردان چه فکری در سر دارند، و ج) مجموعه ای از اطلاعات باارزش جمع آوری کرده ام که می تواند تمام این مسائل را تغییر بدهد.
این اطلاعات را زمانی که مجری برنامه ی رادیویی «برنامه ی صبح استیو هاروی» بودم، به دست آوردم. هنگامی که برنامه ی من در لس آنجلس مخاطبان خودش را به دست آورد، برنامه ی به نام "از استیو بپرس" تهیه و تنظیم کردم که در خلال آن زنان می توانستند با من تماس بگیرند و هر سوالی را در ارتباط با روابط خودشان مطرح کنند. هر سوالی! حداقل تصور می کردم برنامه ی "از استیو بپرس" برنامه ی کمدی خوبی از آب درآید و البته باید بگویم اول برنامه که با لطیفه ها و شوخی های من شروع می شد، همین طور بود، ولی طولی نکشید که فهمیدم بیشتر شنوندگان من که تقریبا همگی خانم بودند به شوخی ها و مسائلی که مطرح می شد، به آن شکل که من انتظار داشتم نمی خندند. آنها به چندین الگوی مناسب برای حل و رفع مشکلاتشان در زندگی زناشویی، ارتباطات عاطفی و دوستی احتیاج داشتند؛ مسائلی از قبیل قرار ملاقات، دوستی، اعتماد و اطمینان، مسائل خانوادگی، امید به آینده، مسائل روحی و روانی، درگیری های قانونی، کهولت و پیری، فرزندان، برقراری توازن بین کار و خانه و همچنین مسائل تحصیلی، از جمله مهم ترین مسائلی بودند که همه با آن درگیر بودند. و مهم ترین و بیشترین چیزی که ذهن زنان را به خود مشغول می کرد، موضوع مردان بود.
شنوندگان من واقعا می خواستند یک نفر به سوالات بسیاری که آنها به خصوص در مورد تصحیح روابط بین زن و مرد و مشکلاتشان با مردان در ذهن داشتند، پاسخ بدهد. در بخش "از استیو بپرس" که بعدها به "نامه های توت فرنگی" تغییر نام داد، سعی می کردم زنان را نسبت به برخی حقایق در خصوص مردان آگاه کنم. بیشتر آنها می خواستند مردان تغییر کنند و به همان شکلی که زنان به مردان اظهار علاقه و محبت می کنند، به آنها ابراز علاقه کنند. این در واقع اساسی ترین مشکل آنها بود. بیشتر زنان خواهان زندگی و ارتباطی رمانتیک و عاشقانه بودند. آنها می خواستند مردان نیز مانند زنان با تمام اشتیاق و حرارت در مورد احساساتشان صحبت کنند و انتظار داشتند مردان هم به همان نسبت که آنها برای شان احترام و ارزش قایل بودند، به آنان احترام بگذارند. مشکل بسیاری از شنوندگانم که با برنامه ی رادیویی من تماس می گرفتند این بود که نمی توانستند رفتار مردان را تلافی کنند. به همین دلیل بیشتر آنان از ادامه ی رابطه دلسرد شده بودند و به تعهدات خود عمل نمی کردند و چنین ارتباط ناموفقی موجب سرخوردگی و دلسردی شان شده بود.
هنگامی که شوخی و خنده به پایان می رسید و میکروفن و چراغ های استودیو خاموش می شد، من در این فکر فرو می رفتم که چرا هر روز صبح بسیاری از زنان چنین سوالاتی را مطرح می کنند؟ واقعا گیج شده بودم زیرا بیشتر کسانی که با من تماس می گرفتند، حداقل یک مورد شکایت در خصوص ارتباطشان با مردان داشتند، که می توانست پدر، برادر، نامزد، همسر یا دوست آنها باشد. این زنان با تمام وجود می خواستند بدانند که چگونه می توانند عشق و علاقه ای را که به دنبالش هستند، پیدا کنند. به این نتیجه رسیدم آنها هرگز حقایقی را که به دنبالش هستند به دست نخواهند آورد، همان طور که ما مردان به دست نیاورده ایم. با این دیدگاهی که زنان دارند، هرگز نمی توانند احساس مردان را درک کنند.
با این فکر، دیگر از شوخی و سر به سر گذاشتن با شنوندگانم دست برداشتم و خیلی جدی با آنها صحبت کردم. در میان پاسخ هایم، شروع به افشای مسائلی خاص در مورد مردان کردم. به موضوعی اشاره کردم که سالیان سال همه در مورد آن بحث و نظرخواهی کرده اند: اینکه چگونه می توان مرد بود. همچنین ساعت های بی شماری با دوستانم که اغلب مرد بودند، صحبت کردم. آنها ورزشکار، هنرپیشه ی تلویزیون و سینما، کارگزار بیمه، بانکدار، راننده ی کامیون، مربی بسکتبال، وزیر، وکیل، سرپرست پیشاهنگی، مدیر فروشگاه، پلیس سابق، زندانی و بله، شیاد و کلاهبردار بودند. یک حقیقت ساده در مورد همگی آنها وجود داشت و آن هم این بود: "ما موجودات بسیار ساده ای هستیم و همگی به یک شکل فکر می کنیم."
هنگامی که پاسخ هایم را از این دیدگاه مطرح کردم که مردان چه طرز تفکری در خصوص روابط خود با زنان دارند، تمام زنان شنونده ی برنامه ی من متوجه شدند که چرا مشکلات آنها در برقراری ارتباط با جنس مخالف این قدر پیچیده به نظر می رسد و در واقع دیدگاه آنها است که باعث می شود قضاوتی عادلانه نداشته باشند. خیلی سریع به این زنان آموختم نباید انتظار داشته باشند که مردان نسبت به مسائل همان واکنشی را نشان دهند که آنها انتظار دارند. سپس آنها متوجه شدند که اگر با دیدی بازتر به موضوع نگاه کنند و مسائل را از دیدگاه مردان و نحوه ی عملکرد و روش های آنان ببینند، خیلی راحت تر می توانند به خواسته هایشان برسند.
در حقیقت، نصیحت من به آن عده ای که با برنامه ی صبحگاهی رادیو تماس می گرفتند، به تدریج از شکل خنده و شوخی بیرون آمد و مورد توجه بسیاری از مردان و زنان قرار گرفت. و هنگامی که شروع به نوشتن کتاب کردم، این پرسش ها و پاسخ ها توانست به عده ای از زنان که واقعا مصمم بودند روابط عاطفی و دوستی خوبی با جنس مخالف داشته باشند، کمک بزرگی کند. و برای آن دسته از مردانی هم که آماده بودند تا شناخت بهتری نسبت به روابط خود با زنان داشته باشند، کمک بزرگی بود که متوجه شوند باید از انجام چه کارهایی پرهیز کنند. باید اعتراف کنم که ابتدا واقعا ارزش حقیقی این کتاب را درک نمی کردم. از اینها گذشته، فکر می کردم چه چیزی باید به این پرسش ها و پاسخ های روزانه اضافه کنم تا برای دیگران مفیدتر باشد؟ حتی بیشتر از آن، چگونه می توانستم این مسائل را به طور جدی مطرح کنم؟ اوه، خدای بزرگ، من که نویسنده نیستم.
ولی بعد شروع به تفکر درباره ی روابطی کردم که در طول زندگی ام داشتم. با دوستان مرد و زن خودم، با همکاران و شرکا صحبت کردم و هر یک را در گروه خاصی قرار دادم. متوجه تاثیر روابط میان هر یک از مردان شدم و مخصوصا تاثیر آن را روی خودم حس کردم. پدرم؟ او شصت و چهار سال با مادرم زندگی مشترک داشت. مادرم موجودی گرانبها برای او بود. و مادرم برای من هم موجودی ارزشمند بود و تاثیری بسزا در زندگی ام داشت. همین ارزش به همان اندازه بین من و همسر و فرزندانم وجود دارد. در حقیقت، دخترانم و توجه به آینده ی آنها مرا واداشت که این کتاب را به رشته ی تحریر درآورم. آنها بزرگ خواهند شد و مانند خیلی از زنان دیگر آرزوها و خواسته هایی خواهند داشت؛ همسر و چند فرزند، خانه و زندگی گرم و صمیمانه ی خانوادگی، عشق حقیقی... و من با تمام وجود می خواهم که فرزندانم از اشتباهات و راهنمایی های غلط و افکار واهی دور باشند و با فکری روشن و باز وارد بازی احمقانه ای شوند که مردان از روی خودخواهی و زیاده خواهی و طمع به وجود می آورند. ولی امیدوارم همسری نصیب آنها شود که مرد باشد، آن طوری که خداوند خواهان خلقت چنین موجودی بود. می دانم که تمام زنان به شنیدن یک صدا احتیاج دارند، صدای کسی که به آنها کمک کند تا نقاب چهره ی مردان را از صورتشان کنار بزند و بدین ترتیب آنها بتوانند به معنای واقعی فرد مورد نظرشان را بشناسند. امیدوارم بتوانم آن شخصی باشم که از پشت این دیوارهای کاغذی به شما بگویم آمده ام تا اسراری را برای تان بازگو کنم؛ اسراری حقیقی در مورد ما مردان؛ مسائلی که آرزو داریم شما آنها را بدانید، ولی اگر حقیقت را بخواهید، اصلاً تمایلی نداریم این اسرار فاش شود، چرا که در این صورت بازنده ی اصلی ما هستیم.
در حقیقت، کتاب "مانند زن رفتار کن، مانند مرد فکر کن"، یک نوع کتابِ بازی است. امیدوارم خانم های محترم با مطالعه ی این کتاب بتوانند برنده ی این بازی شوند. دلم می خواهد هر زنی که خواهان رابطه ای مستحکم و دوستانه است ولی نمی داند چگونه آن را به وجود آورد، و آن عده ای که هم اکنون ارتباط دوستی یا زناشویی دارند ولی می خواهند آن را بهبود ببخشند، تمام آنچه را در مورد مردان می دانستند از ذهن خارج کنند، تمام راه ها و روش ها را از ذهنشان پاک کنند، حتی تمام آنچه را مادرشان به آنها گفته است، یا تمام چیزهایی را که دوستانشان به آنها آموخته اند؛ تمام پندها و نصیحت هایی را که در کتاب ها و مجلات خانواده مطالعه کرده اند، همه را از ذهن بیرون کنند.
در این کتاب متوجه خواهید شد که مرد حقیقی چه کسی است. آنچه مردان به آن امیدوارند این است که شما به نصایح و پندهای زنانی گوش دهید که خودشان هم مانند شما به طرز تفکر مردان پی نبرده اند. کتاب حاضر این موضوع را در زندگی شما تغییر خواهد داد. اگر متاهل هستید و قصد دارید همه چیز تحت کنترل و قدرت شما درآید، اگر به تازگی با شخصی آشنا شده اید و می خواهید اطلاعات بیشتری در خصوص او به دست آورید، کتاب خوبی را برای مطالعه انتخاب کرده اید. یا اگر از روابط خود خسته شده اید، از شما می خواهم که از این کتاب به عنوان یک ابزار استفاده کنید و از قواعد و قوانین و دیدگاه های موجود در آن برای موفقیت در این بازی بهره بگیرید. این کتاب هرگز کهنه نخواهد شد و بهترین راهنما برای داشتن روابطی سالم و صحیح است. چون به من اعتماد کرده اید، باید بگویم تمام کتاب های بازی که شما تاکنون از آن استفاده می کردید، همگی از مد افتاده و قدیمی هستند و روش های آنها برای مردان امروزی کارگر نمی شود. در واقع بزرگ ترین نقشی که در ذهن دارید و می خواهید آن را ایفا کنید، این است به جایی برسید که بتوانید مرد خود را تغییر دهید و این بدترین و اشتباه ترین روش ایفای نقش و بازی است. چرا؟ چون زنان هرقدر هم از لابه لای مجلات رنگی گوناگون فریاد بکشند، در برنامه های تلویزیونی اعلام کنند و... فقط و فقط این را بدانید مردان موجوداتی غیرقابل تغییر هستند. هرقدر هم شما برای آن مرد خوب باشید و به او خوبی کنید، تا زمانی که نفهمید ساختار او چیست، چه چیزی او را مشتاق می کند و به او انگیزه می دهد، چه چیزی باعث اشتیاق و شادی او می شود و اینکه چگونه شما را دوست دارد، از دست نیرنگ و فریب های مرد در این بازی در امان نخواهید بود.
ولی با این کتاب، شما وارد ساختار فکری مردان می شوید و مرد زندگی تان را بهتر می شناسید. در نتیجه می توانید بازی را در دست خود بگیرید و آن طور که دوست دارید، بازی کنید و به رویاهایتان برسید و از همه مهم تر، قبل از اینکه مرد زندگی تان بخواهد حرکتی کند، شما به نحوه ی کارها و بازی هایش پی می برید و خیلی سریع می توانید مقابله به مثل کنید.
بنابراین مانند زن رفتار کنید و مانند مرد فکر کنید.

این کتاب در نهایت احترام به تمام زنان تقدیم می شود.
امیدوارم با دیدگاه بهتر و دقت نظر بیشتری به مردان بنگرید و احساس آنها را درک کنید.

نظرات کاربران درباره کتاب مانند زن رفتار كن، مانند مرد فكر كن

ترجمه خوبی داره و خوبه
در 2 ماه پیش توسط عاطفه توکلی
قیمت روی جلد این کتاب چقدر است؟
در 2 سال پیش توسط ela...deh
خوبه
در 1 سال پیش توسط atl...ari
کسی میدونه کودوم ترجمه ش بهتره؟!
در 5 ماه پیش توسط Mahsa B