فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب دو خطا در عنوان این این کتاب وجود دارد

کتاب دو خطا در عنوان این این کتاب وجود دارد
نسخه PDF، مرجع معماها، مسئله‌ها و پارادوکس‌های فلسفی

نسخه الکترونیک کتاب دو خطا در عنوان این این کتاب وجود دارد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب دو خطا در عنوان این این کتاب وجود دارد

کتاب «دو خطا در عنوان این این کتاب وجود دارد» نوشته رابرت ام.مارتین، استاد فلسفه، است. دیدگاه مرسوم درباره محصول فلسفی این است که چیزی خشک و بی‌روح، قلنبه‌سلنبه، کسل کننده، تخصصی، و به شدت جدی – و، بیشتر از همه، فهم‌ناپذیر- است. اما در واقع می‌توانیم با فلسفه خوش بگذرانیم. اگر بهترین حالت را در نظر بگیریم، جواب دادن به سوال‌هایی که همیشه شما را به فکر فرو برده‌اند و طرح سوال‌هایی که هرگز به آن‌ها فکر نکرده‌اید جذاب است. می‌تواند قوه تخیل و شوخ‌طبعی‌تان را قلقلک بدهد ذهنتان را بار کند. همچنین می‌توان خودمانی و مفرح باشد. نویسنده در نگارش اين كتاب كاري خلاف عادت و البته مخاطره‌آميز كرده است. بدين معني كه جدي‌ترين و عميق‌ترين مباحث فلسفي را با زباني عاميانه و محاوره‌اي طرح كرده است. اين لحن چه بسا در باديِ امر ما را به اشتباه بيندازد و كتاب را اثري غير جدي بپنداريم. طبيعي است كه مترجم هم نيز سعي كرده تا حد امكان، به ويژه در قسمت‌هاي طنزآميز، اين لحن حفظ شود. در بسياري از عناوين بازي كلامي طنزآميز صورت گرفته است كه با در نظر داشتن آن خواننده اين كتاب مي‌تواند ارتباط و گاهي اختلاف ميان عناوين و مطالب ذيل آن را درك كند. این کتاب در شانزده فصل شامل: تفاوت‌هايي كه تفاوتي ايجاد نمي‌كنند، ريسك كردن، انتخاب كردن، منطق و پارادوكس، باور، منطق و قصد، استدلال درست و نادرست، معرفت تجربي، معرفت بدون تجربه، تفكر، گفتار و معني، اين‌جا و الان، چرا بايد اخلاقي باشم؟ چطور اخلاقي فكر كنيم؟ معماهاي اخلاقي، قانون عمل و مسئوليت، لطيفه و ديگر مسائل زيبايي شناسانه و فكرهاي عميق نوشته شده است.

ادامه...
  • ناشر گروه انتشاراتی ققنوس
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 6.5 مگابایت
  • تعداد صفحات ۵۵۴ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب دو خطا در عنوان این این کتاب وجود دارد

این چه نمونه مسخره ایه گذاشتین فقط مقدمه کتابه دو صفحه از خود کتاب نیست
در 6 ماه پیش توسط
سلام واقعا نسخه pdf این کتاب عالی بود فقط ای کاش رساله های افلاطون و کلا کتاب های ایشون را برای خرید بزارید ممنون
در 1 سال پیش توسط
اسکن صفحات؟!😞😞😞 کتاب الکترونیک اینجوریه؟
در 1 سال پیش توسط
از مقدمه ترجمه فارسی: کتاب حاضر را به این مقصود به نگارش درآوردم که لذت اندیشیدن درباره‌ی معماهای فلسفی را به کسانی بچشانم که هرگز مطالعات دانشگاهی درباره‌ی فلسفه نداشته‌اند. این کتاب را به زبانی بسیار غیررسمی نوشته‌ام ـ به همان زبانی که با دوست قدیمی حرف می‌زنیم، نه آن گونه که استادهای فلسفه سخنرانی می‌کنند یا مطلب می‌نویسند. این متن پر است از بازی‌های کلامی، شوخی‌ها و اصطلاحات محاوره‌ای.
در 1 سال پیش توسط
افتضاح واقعا
در 1 سال پیش توسط