Loading

چند لحظه ...
کتاب نگاهی به ویژگی های قرون قدیم،قرون وسطی و قرون جدید

کتاب نگاهی به ویژگی های قرون قدیم،قرون وسطی و قرون جدید

نسخه الکترونیک کتاب نگاهی به ویژگی های قرون قدیم،قرون وسطی و قرون جدید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۸۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب نگاهی به ویژگی های قرون قدیم،قرون وسطی و قرون جدید

شریعتی سا ل‌هاست که در کانون توجهات، سوءتفاهمات و تحولات سیاسی و اجتماعی و نیز فردی سه نسل قرار داشته و دارد و هر بار به ‌گونه‌ای خوانده و فهمیده شده است. حتی اگر نتوان مسئولیت این خوانش‌های گوناگون و گاه متضاد را بر عهدۀ او گذاشت اما چنین پیداست که او توانسته به‌رغم زمینه و زمانۀ متفاوت مخاطب‌های متفاوتی را در محضر خود بنشاند. اندیشه‌ای منشوری و زیستی غنی که ضرورتاً باید در ذیل یکدیگر فهمیده شوند چه در راستای همدلی با آن و چه به قصد نقدش. کتاب‌هایی که به این منظور در اختیار خوانندگان جوان قرار می‌گیرد گزینشی است از میان مجموعۀ آثار، در اکثر موارد با همان عنوانی که در زمان حیات شریعتی نشر یافته و مخاطب خود را درگیر ساخته است. این گزینش‌ها و اولویت‌بندی‌ها از میان متون دیروزی، عمدتاً با در نظر گرفتن دغدغه‌ها و پرسش‌های امروزی خوانندگان جوان شریعتی صورت می‌گیرد. با این تلقی که شاید پشت‌کردن به دیروز، شرط اصلی رفتن به‌سوی فردا نباشد، با این باورکه عبور از گذشته به‌یمن مرور دوبارۀ آن میسر است و نهایتاً با این تصور که هنوز بسیاری از حرف‌های شریعتی ناشنیده باقی مانده‌اند. کافی است زاویۀ دید و جایگاه همیشگی‌مان را ترک کنیم و از زاویه‌ای تازه و برآمده از تجربیات متفاوت فردی، اجتماعی و فرهنگی به آن حرف‌ها بنگریم. نشاندن پرسش‌های جدید در برابر متن قدیم شاید مخاطب جدید شریعتی را به پاسخ‌هایی متفاوت راه برد. امید!

ادامه...

مشخصات کتاب نگاهی به ویژگی های قرون قدیم،قرون وسطی و قرون جدید

بخشی از کتاب نگاهی به ویژگی های قرون قدیم،قرون وسطی و قرون جدید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب نگاهی به ویژگی های قرون قدیم،قرون وسطی و قرون جدید