پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب نگاهی به جامعه‌‌شناسی‌ با تأکید بر فرهنگ‌

کتاب نگاهی به جامعه‌‌شناسی‌ با تأکید بر فرهنگ‌

نسخه الکترونیک کتاب نگاهی به جامعه‌‌شناسی‌ با تأکید بر فرهنگ‌ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب نگاهی به جامعه‌‌شناسی‌ با تأکید بر فرهنگ‌

کتاب حاضر که برای دانشجویان درس جامعه‌شناسی خارج از دانشکده‌های علوم‌اجتماعی تدریس شده است حاصل سالها تدریس مؤلف در درس جامعه‌شناسی عمومی و مبانی جامعه‌شناسی در دانشگاه تهران می‌باشد. - ضمنا مؤلف از تحقیقاتی که در قلمرو جامعه‌شناسی انجام داده در تدوین این کتاب بهره گرفته است. - نکته دیگر اینکه مؤلف سعی کرده است از بین مطالب متعدد در این زمینه بیشتر به مفاهیمی که صرفا در حوزه جامعه‌شناسی عمومی قرار می‌گیرد، بپردازد و بر این اساس به بخشهای فرهنگ و روش تحقیق در جامعه‌شناسی به دلیل نیاز دانشجویان، مطالب بیشتری اختصاص داده است. - مؤلف توصیه می‌کند که بخش فرهنگ نه‌تنها برای دانشجویان بلکه برای هر فردی که به مفاهیمی در این زمینه علاقه دارد مفید می‌باشد «فرهنگ نامی آشنا و در عین حال ناآشناست». بکار گرفتن نادرست این واژه در نوشته‌ها و گفته‌ها، گواه بر این مسئله است.

ادامه...

مشخصات کتاب نگاهی به جامعه‌‌شناسی‌ با تأکید بر فرهنگ‌

بخشی از کتاب نگاهی به جامعه‌‌شناسی‌ با تأکید بر فرهنگ‌

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب نگاهی به جامعه‌‌شناسی‌ با تأکید بر فرهنگ‌