دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب جاذبه‌های کوهستان‌های ایران

کتاب جاذبه‌های کوهستان‌های ایران

نسخه الکترونیک کتاب جاذبه‌های کوهستان‌های ایران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب جاذبه‌های کوهستان‌های ایران

جاذبه‌های کوهستانی ایران که در نقاط مختلف این کشور پهناور با آب وهوایی متفاوت از یکدیگر قرار دارند، فراوان است منظور اصلی ما از معرفی جاذبه‌های کوهستانی ایران متفاوت با راهنمایی برای صعود به یک قله یا بازدید از یک اثر تاریخی و یا دریاچه و غار است. در این اثر با نقاطی آشنا می‌شویم که دارای جذابیت‌های خاصی هستند، نظیر دیدار یک برفچال طبیعی، امامزاده‌‌ای بر فراز یک کوه، مناطق جنگلی پیرامون یک آبادی دورافتاده و دیدنی، دره‌‌ها، مراتع و دشت‌های به یادماندنی و سایر مناطق از این دست. سعی وافری داشته‌ام تا معرفی این مناطق در تمامی‌ استان‌های کشور پوشش داده شود.کتاب حاضر که مجموعه‌‌ای از این‌گونه اطلاعات است، حاصل دیدارهای خلال اجرای برنامه‌های کوهنوردی و اطلاعات ارزشمندی است که توسط سایر همنوردان و از برخی منابع به دست آمده است که آن را به خوانندگان کتاب تقدیم می‌دارم.

ادامه...

مشخصات کتاب جاذبه‌های کوهستان‌های ایران

نظرات کاربران درباره کتاب جاذبه‌های کوهستان‌های ایران

این کتاب را خریدم ولی متاسفانه هیچ عکسی در آن نیست. بر اساس نام کتاب، می باید برای هر مکان عکس آن در کتاب نشان داده می شد ولی فقط به نمایش چند نقشه سیاه و سفید دستی در کتاب اکتفا شده. از مطالعه نمونه کتاب هم نمی شد فهمید. این کتاب اشتباه انداز را به هیج وجه توصیه نمی کنم.
در ۵ سال پیش توسط مهرداد صادقی ( | )