پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب شهر، حمل‌ونقل و زندگی روزمره

کتاب شهر، حمل‌ونقل و زندگی روزمره

نسخه الکترونیک کتاب شهر، حمل‌ونقل و زندگی روزمره به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب شهر، حمل‌ونقل و زندگی روزمره

حمل و نقل یکی از مهم ترین و دغدغه ساز ترین عرصه های حیات اجتماعی در همه شهرهای دنیا و به ویژه در شهر تهران است. شلوغی، تصدف ها، آلودگی هوا، هزینه حمل و نقل و تاثیرهای اجتماعی ناشی از زندگی بیش از ازندازه عجین شده با خودروها و حمل و نقل موتوری، پیامدهایی هستند که بررسی اجتماعی حمل و نقل را ضروری می سازند. این کتاب برنامه ریزی شهری را مداخله حاکمیتی از طریق دولت یا شهرداری در نظر گرفته و به انواع خاصی از تاثیرات این نوع مداخله ها در حیات شهری نظر دارد. مداخله هایی که در کانون این تحلیل قرار دارند مرتبط با حمل و نقل هستند. این کتاب در کل نمونه ای از تحلیل فضای شهری است که در آن انتقاد از سیطره خودروهای شخصی بر شهر بارز است و همزمان به اهمیت پیاده راه ها و حیات پیاده توجه می کند ولی به ابعاد اجتماعی خاص پیاده روها و همچنین به لزوم ارزیابی تاثیرات اجتماعی پروژه هایی که پیاده سازی را مدنظر دارند نیز توجه دارد.

ادامه...

مشخصات کتاب شهر، حمل‌ونقل و زندگی روزمره

بخشی از کتاب شهر، حمل‌ونقل و زندگی روزمره

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب شهر، حمل‌ونقل و زندگی روزمره