پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب قله دنیا

کتاب قله دنیا
۲

نسخه الکترونیک کتاب قله دنیا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب قله دنیا

«قله دنیا ۲» را از حیث داستانی می‌توان در زمره داستان نوجوانانه و با درون مایه دفاع مقدس تقسیم‌بندی کرد که شخصیت‌ محوری آن نوجوانی به نام علی است که با وجود شور و اشتیاق فراوانی که برای حضور در خط مقدم نبرد از خود نشان می‌دهد، بنا بر صلاحدید فرمانده در بخش تدارکات و پشت خط باقی مانده است. علی به دلیل اینکه حس می‌کند از سوی فرمانده کوچک و ناتوان برای حضور در صحنه نبرد به شمار می‌رود تصمیم به ترک جبهه می‌گیرد که این تصمیم در ادامه با مخالفت فرمانده مواجه شده و وی در نهایت با حضور علی در خطوط میانی نبرد موافقت می‌کند. حضور علی در منطقه اصلی جنگ با ماموریت رساندن آذوقه و مهمات به همراه دو رزمنده دیگر شروع می‌شود. او که دائم از نادیده گرفتن خودش توسط آنها دلگیر است، بر اثر حوادثی که منجر به شهادت آن دو رزمنده می‌شود خود را در موقعیت رساندن آذوقه تنها می‌بیند و همین مساله است که او و فضای ذهنی او را در طول داستان از خامی و نوجوانی به سوی پختگی هدایت می‌کند.

ادامه...

مشخصات کتاب قله دنیا

بخشی از کتاب قله دنیا

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب قله دنیا