پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب مردی از جنس نور

کتاب مردی از جنس نور

نسخه الکترونیک کتاب مردی از جنس نور به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب مردی از جنس نور

پیرمردی بلند بالا با گیسوان و محاسنی سپید و لباسی بلند و دشداشه‌مانند به رنگ آبی، قطعه نوری را در کف دو دست پیش رو گرفته و نرم و آرام و محتاط پیش می‌رود. شب است و فضا بیابانی است برهوت در نور آبی و غلظت یافته ماه. موسیقی جنگ‌های قدیمی عرب، با فراز و فرودهای شدید و ناگهانی و کش و قوس‌های رعب‌انگیز، تصاویر را همراهی می‌کند. در سوی دیگر بیابان، نوجوانی سیزده ساله، اَبان نام، در نور موضعی بر جای خویش، ثابت ایستاده و دست دراز کرده برای گرفتن نور از دست‌های پیرمرد. اگرچه فاصله میان این دو زیاد نیست، اما رسیدنشان به هم ناممکن می‌نماید. سگان و گرگان وحشی و درنده پیرمرد را دنبال می‌کنند و بر ردای پیرمرد چنگ می‌زنند. ردا بر تن پیرمرد تکه‌تکه می‌شود اما همچنان نرم و اسلوموشن می‌دود. مردان تعقیب‌گر با چهره‌هایی پوشیده و نامعلوم از پشت سر به او نزدیک می‌شوند و حلقه‌های کمندشان را بر گردن و دست و پا و اندام او می‌افکنند. حلقه‌ها کشیده می‌شوند اما بی‌آنکه پاره شوند یا بکشانند، از گردن و دست و پا و اندام پیرمرد عبور می‌کنند و پیرمرد به راه خود ادامه می‌دهد. ناگهان تیراندازانی از دو سو پیش می‌آیند و به سوی پیرمرد تیر می‌اندازند. پیرمرد با حرکات نرمی که در سر و بدن می‌آفریند از لابه‌لای تیرها عبور می‌کند و گاهی تیرها از بدن او عبور می‌کنند اما کارگر نمی‌افتند.

ادامه...

مشخصات کتاب مردی از جنس نور

بخشی از کتاب مردی از جنس نور

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مردی از جنس نور

عاشق این جور کتابام
در ۳ سال پیش توسط sad...u73 ( | )
کتاب خیلی خوبی بود و باعث شد با چند شخصیت مثبت و منفی تاریخ اسلام آشنا بشم.
در ۱ سال پیش توسط طلوع سپید ( | )
عالی با توصیفات جذاب این اولین تجربه من از نمایشنامه بود برام جالب بود
در ۲ سال پیش توسط م ن ( | )
خیلی عالی هست، پایان زیبایی هم داره، حتما بخونید
در ۲ سال پیش توسط ehs...z76 ( | )