فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب استنفورد ۱۳ ... بدن آگاهی

کتاب استنفورد ۱۳ ... بدن آگاهی

نسخه الکترونیک کتاب استنفورد ۱۳ ... بدن آگاهی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۵۲۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب استنفورد ۱۳ ... بدن آگاهی

بسیاری از کسانی که در ایران به نحوی از انحا کار فلسفی می‌کنند و با فضای مجازی اینترنت نیز بیگانه نیستند نام دانشنامه فلسفه استنفورد را شنیده‌اند و چه‌بسا از این مجموعه کم‌نظیر بهره نیز برده باشند. این دانشنامه حاصل طرح نیکویی است که اجرای آن در سال ۱۹۹۵ در دانشگاه استنفورد آغاز شد و همچنان ادامه دارد. به لطف کمک‌هایی که گردانندگان این مجموعه از آن‌ها برخوردار شده‌اند، متن کامل تمامی مقالات این دانشنامه در اینترنت به رایگان و به آسان‌ترین شکل در دسترس خوانندگان علاقه‌مند قرار گرفته است. نگاهی به ساختار و مندرجات مقاله‌ها و مرور کارنامه نویسندگان آن‌ها، که عموما در حیطه کار خویش صاحبِ نام و تألیفات درخور اعتنا هستند، گواهی می‌دهد که با مجموعه‌ای خواندنی مواجهیم، مجموعه‌ای که غالبا مدخل‌های مناسبی برای ورود به گستره‌های متنوع تأمل فلسفی به دست می‌دهد. به این اعتبار، می‌توان به جرئت گفت کسی که می‌خواهد اولین بار با مسئله یا مبحثی در فلسفه آشنا شود، یکی از گزینه‌های راهگشایی که پیش رو دارد این است که ابتدا به سراغ مدخل یا مدخل‌های مربوط به آن در این دانشنامه برود.

ادامه...

بخشی از کتاب استنفورد ۱۳ ... بدن آگاهی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب استنفورد ۱۳ ... بدن آگاهی

اندازه خودش خوب بود
در 4 سال پیش توسط Kay...har
کتاب در برگیرنده نظرات گوناگون در رابطه با بدن آگاهی هست که مقدمه «به یاد آوردن خود» می باشد. آگاهی از خویشتن فیزیکی و جنبه های متفاوت آن...
در 3 ماه پیش توسط بهمن
ترجمه ی خوب
در 1 هفته پیش توسط pouya
در مجموع ، این مجموعه ، با نظارت مسعود علیا ، مجموعه خوبی است ، و اما در باب این کتاب باید بگم شروع خوبی است برای آشنایی با بحث«بدن» به مثابه «بدن انتزاعی» و وجه تمایز آن با «بدن فیزیولوژیک». اینکه نقش «بدن های اجتماعی» در تغییر و تحولات اجتماعی-سیاسی چیست ؟! و برای بدن بعنوان یک مفهوم استقلال نظری قائل باشیم
در 1 ماه پیش توسط آرش بهزادی
بدن آگاهی در نگاه نخست مثل سایر آگاهی ها به نظر می رسد اما اگر بخواهیم مطالعه بدن آگاهی برای ما خیلی عمیق تر و تأثیرگذارتر باشد شاید لازم است فرضیه های سودمند فلاسفه هنر مخصوصاً فلاسفه موسیقی را مورد توجه خاص قرار دهیم که توصیه می کنند وقتی داریم بدن آگاهی را مطالعه می کنیم حتما همزمان به موسیقی کلاسیک هم گوش فرا دهیم.
در 3 هفته پیش توسط آرش نوروزی