پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب داستان‌های نامورنامۀ باستان، شاهنامه فردوسی‌

کتاب داستان‌های نامورنامۀ باستان، شاهنامه فردوسی‌
جلد دوازدهم

نسخه الکترونیک کتاب داستان‌های نامورنامۀ باستان، شاهنامه فردوسی‌ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب داستان‌های نامورنامۀ باستان، شاهنامه فردوسی‌

اردشیر در بغداد مرکز حکومت در جایگاه آراسته شاهی بر تخت نشست و تاج شاهی برسر نهاد و گرزی به دست گرفت. در حشمت و هیمنه و شکوه چنان بود که از گشتاسپ شاه بازشناخته نمی‌شد. او را شهنشاه خواندند. با حاضران مجلس گفت که دادگری و معدلتخواهی گنج من است و دنیا از دسترنج من تازه خواهد گشت. این گنجی که دارم کس از من نتواند ستاند. از کردار بد به مردم بد خواهد رسید. اگر خداوند از من خشنود باشد این خاک تیره و سلطنت کردن در آن را از من دریغ نخواهد فرمود. دَرِ بارگاه من بر رویِ همگان گشوده است چه بدخواه و چه نیکخواه. کاردارانِ کشور و سرهنگانِ لشکر نباید مسبب آزار و رنج کسی شوند. حاضران به اردشیر آفرین گفتند که زمین از تو آباد گرداد و آبادان بماناد. پس ارشیر به هر سوی لشکر فرستاد تا اگر گردنکشی باشد و دشمنی سر برآورد او را به راه آورند و فرمانبردار و مطیع سازند یا از میان بردارند.

ادامه...

مشخصات کتاب داستان‌های نامورنامۀ باستان، شاهنامه فردوسی‌

  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر ۱۳۸۱/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.12 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۱۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب داستان‌های نامورنامۀ باستان، شاهنامه فردوسی‌

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب داستان‌های نامورنامۀ باستان، شاهنامه فردوسی‌