دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب تاریخ مختصر زبان‌شناسی ساختگرا

کتاب تاریخ مختصر زبان‌شناسی ساختگرا

نسخه الکترونیک کتاب تاریخ مختصر زبان‌شناسی ساختگرا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب تاریخ مختصر زبان‌شناسی ساختگرا

این کتاب به معرفی تاریخ پیدایش زبان‌شناسی ساختگرا از آغاز تاکنون می پردازد. هدف نویسنده از طرح این تاریخچه، معرفی آرای پژوهشگرانی است که از آغاز قرن بیستم و در طول مدت یک قرن، روشی را در مطالعه زبانی معرفی کرده اند که امروزه زبان شناسی ساختگرا نامیده می شود.

ادامه...

مشخصات کتاب تاریخ مختصر زبان‌شناسی ساختگرا

  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر ۱۳۸۹/۰۷/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.71 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۳۹ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب تاریخ مختصر زبان‌شناسی ساختگرا

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تاریخ مختصر زبان‌شناسی ساختگرا

کتابِ خیلی خوبیه. مطالعه‌ـش پیش‌نهاد می‌شه، به‌ویژه برایِ دانشجویانِ ارشدِ زبان‌شناسی. ترجمه‌یِ خانمِ گندم‌کار هم کم‌نقصه در این اثر. اما متأسفانه در بازنویسیِ این اثر در فیدیبو، نشانه‌هایِ آوانگاشتیِ IPA در بسیاری موارد به‌هم‌ریخته نوشته شده که، اگر چه خواننده‌یِ آشنا با این نظامِ آوانویسی متوجهِ منظور خواهد شد، این به‌هم‌ریختگی حسِ چندان خوبی نداره و غیرِحرفه‌ای جلوه می‌کنه. همچنین، در چندین مورد، چون پاراگراف با حرف یا واژه‌یِ انگلیسی شروع شده بود، کُلِ اون پاراگراف چپ‌چین شده بود و ساختارِ جمله‌ها به‌هم ریخته بود، که خواندنِ اون پاراگراف رو بسیار دشوار می‌کرد و نیاز به اصلاح داره. انتظار می‌ره فیدیبو این کاستی رو برطرف کنه.
در ۲ سال پیش توسط میلاد علیزاده ( | )
ورود به شعر باباچاهی بسیارشباهت دارد به ورود به شخصیت ورابطه با او.نمی‌توان دست به کمر گذاشت و باسلام وعلیکی وارد شد.باید خیلی پشت درماند تا اجازه ورود گرفت اما در متن شعر باباچاهی لذت وشیرینی وجود دارد که شخصیت او.مراحلی باید طی شود باید ذکاوت پخته‌ای داشته باشی تا به شخصیت شاعر ورود کنی.پس از ورود واستقرار سرخوشی وشوخ وشنگی‌ای نصیب تومی شود که درمتن شعرش نصیب خواننده. در را طاق باز نمی‌گذارد این فروبستگی بخشی‌اش آگاهانه است وبخشی ناشی از ناخودآگاه شاعر.وقتی واردشدی درصورتی می‌توانی ماندگارشوی یاحداقل ای‌که استمرار داشته باشد باید مواظب بود این استمرار نیاز به مواظبت ومراقبت دارد هوشیاری.اگر بهوش باشی متوجه یک موهبت (درمتن شعر) و رندانگی (در شخصیت شاعر) می‌شوی.شک وبدگمانی او(چه متن وچه شخصیت) نتیجه بافت وکانتکستی است که او در دل آن زیست داشته و پرورش یافته است.
در ۱ سال پیش توسط sol...145 ( | )
کتابی واقعا خوب
در ۲ سال پیش توسط حسین پایدار فرد ( | )