فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب نیستان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
Loading

چند لحظه ...
کتاب حاء. سین. نون

کتاب حاء. سین. نون

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۵۲۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب حاء. سین. نون

رمان، روایتی است از زندگانی امام حسن مجتبی (ع)، در بستر زمانی شهادت حضرت امیر و آغاز خلافت امام تا شهادت ایشان. و محوریت موضوع صلح. شجاعی در این رمان با رفت‌وبرگشت‌های راوی میان دو جبهه امام و معاویه و بازسازی و بازیابی اهداف و افکار و شخصیت معاویه، تصویری جدید از صلح امام به مخاطب ارائه میدهد.

ادامه...

مشخصات کتاب حاء. سین. نون

بخشی از کتاب حاء. سین. نون

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

عالی عالی. این کتاب رو باید بدن آقای روحانی بخونه تا دیگه نگه من از امام حسین درس مذاکره یاد گرفتم.
در ۲ سال پیش توسط م ص ( | )
بسیار لذت بردم.... خدا این نویسنده رو حفظ کنه. باعث میشن آدم با تمام جان و روحش، عاشق ائمه بشه. بیش از پیش...
در ۷ ماه پیش توسط From Middleearth ( | )
کتاب، روایت ساده ای از زندگی امام حسن در دوران امامت است. نمایشنامه ای که البته برای اجرا نوشته نشده است انگار. دیالوگ ها جذابند و داستان با توجه به این که کم تر شنیده بودمش، بر جذابیت می افزود.جالب این جاست که وقتی جزئی تر نگاه کردم دیدم واقعن گفتگوها چیز خاصی در بر ندارند. حتا در مواردی می شود گفت بیش از حد شعاری و خام اند. داستان هم به جز بخش اولی از افکار معاویه که در آن، ماجرای فتح مکه را به یاد می آورد، پیچیدگی خاصی نداشت. همه چیز ساده است اما کار جذاب است! نمی دانم این ارثی است که مهدی شجاعی برای پسرش باقی گذاشته که در عین ساده نویسی و حتا شعاری نویسی، کاری جذاب و دوست داشتنی ارائه می دهد یا این که خلوص نیت در خلق چنین کتاب هایی موثر است.در کل، کار را دوست داشتم. به خواندنش می ارزید.
در ۶ سال پیش توسط ... ( | )
عالی
در ۵ ماه پیش توسط ili...zi2 ( | )
پسر کو ندارد نشان از پدر
در ۵ ماه پیش توسط امیر مهدی نادری ( | )
نثر نویسنده بسیار عالی هستش. روایت خوبی داره.
در ۲ سال پیش توسط مهدی ( | )
نثر ثقیل نویسنده حس خبی القا می کند بسیار عالیست
در ۳ سال پیش توسط bah...sht ( | )
این شیوه روایت برای موضوعی مذهبی-تاریخی به گمانم جدید بودانگار که یک بار داستانی و تخیلی ساخته شده تا چند حقیقت تاریخی و مهم‌تر از آن کلمات معصوم را در بر بگیردتا نقل آن وقایع و کلمات در بستر این داستان خواننده را علاقه‌مندتر به ادامه کند و سخنان را به یاد ماندنی‌تر کنداین که نثر با حدف فعل‌ها به/بی قرینه رنگ و بوی کهن بودن می‌گیرد را ولی نپسندیدم
در ۴ سال پیش توسط ... ( | )
کتاب بسیار زیبا و تاریخی بود.... مخصوصا قسمت صحبت امام حسن و معاویه در مسجد کوفه بعد از صلح که به نظرم شاهکار امام حسن بود.... به هر حالی ایرادی که در کتاب بود اینه که نثر خیلی روان نیست و کلمات سخت زیاد توش پیدا میشه ولی خواندش باز هم میارزه.
در ۱ سال پیش توسط رضا ح/م ( | )