پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب اگر بودی می‌ گفتی

کتاب اگر بودی می‌ گفتی

نسخه الکترونیک کتاب اگر بودی می‌ گفتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب اگر بودی می‌ گفتی

تاب «اگر بودی می‌گفتی» رمانی است که داستان خاص یک خانواده‌ را در پوشش غذاهایی که می‌خورند از زبان مادر خانواده روایت می‌کند. اما در ادامه داستان منحصر به این اتفاقات نمی‌ماند و پرده از روابط دیگری برداشته می‌شود. اگر بودی، رمانی است اجتماعی که در بستر وقایع خانوادگی به پیش می‌رود.

ادامه...

مشخصات کتاب اگر بودی می‌ گفتی

بخشی از کتاب اگر بودی می‌ گفتی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب اگر بودی می‌ گفتی

بسیار کتاب آرام، دلنشین، خستگی درکن و دوست داشتنی بود، دوستش داشتم.
در ۷ ماه پیش توسط bah...bdi ( | )
عالیه این کتاب .فوق العاده است
در ۲ سال پیش توسط gma...h29 ( | )
این نوع نگارش به نظر من کشش زیادی برای خواننده خواهد داشت.سپاس از نویسنده گرامی
در ۳ سال پیش توسط moo...351 ( | )
از چند منظر می‌توان به این کتاب نگریست: نخست اینکه در گذشته ماندن و با گذشته زندگی کردن چقدر سخت ولی گاها شیرین است از گذشته مجالی نیست ولی هستند کسانی که در گذشته خود یا دیگران گیر کرده‌اند تو گویی در جایی از زمان منتظرند. نکته بعدی نقش مادر در زندگی خانوادگی بود که به زیبایی و سادگی بیان شده بود بر کسی پوشیده نیست که مادر بخصوص از نوع ایرانی‌ش چقدر در ساخت و تحکیم یک خانواده موثر است ولی در تمام روایت‌هایی که از مادر ارائه می‌شود خود موجودیت وی به عنوان انسان و کسی که علایق، افکار و نظرات گوناگونی دارد به کل فراموش می‌شود در حالیکه در این کتاب به روانی به این افکار و عقاید پرداخته شده بود که از این نظر بسیار جالب بود.
در ۵ سال پیش توسط ... ( | )
یه روایت آروم زنانه مادرانه و خواهرانه.. فقط زمان داستان واضح نبود که معلوم نیست گرفتار سانسور شده یا چی.. اگه این گنگ بودن زمان وقوعش معلوم می بود حتما پنج ستاره بهش میدادم.. هر قسمت داستان هم به اسم یه غذا بود و برام خیلی جالب بود.. دوسش داشتم..
در ۶ سال پیش توسط ... ( | )