پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب دشت‌های سوزان

کتاب دشت‌های سوزان

نسخه الکترونیک کتاب دشت‌های سوزان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب دشت‌های سوزان

“دشت های سوزان” روایتگر وقایعی است که در مقطعی خاص در تاریخ ایران رخ داده است. قبل از اینکه خواندن رمان را آغاز کنی، این عبارت توجهت را جلب می کند: “به غیر از شخصیت های تاریخی همه شخصیت های داستان خیالی اند.” و این نشان می دهد که کرمیار در روایت تاریخی خود تمام شخصیت‌های داستانی‌اش را حتی در ساده‌ترین و بی‌اهمیت‌ترین نقش، هوشمندانه وارد فضای روایی داستان می‌کند و پس از ایفای نقش به سرانجامی منطقی هدایت می‌کند و این در هم تنیدگی ایفای نقش از سوی آنها در کنار سیر پرشتاب و با اهمیت رویدادهای تاریخ معاصر ایران در این برهه از زمان به ویژه کشف نفت در ایران، داستان او را در نهایت به اثری پرکشش و جذاب تبدیل کرده است. رمانی که شاید به میزان لذت‌مندی خواننده چیزی از یک اثر عامه‌پسند کم ندارد، اما به معنی حقیقی کلمه اثری عامه پسند نیست.

ادامه...

مشخصات کتاب دشت‌های سوزان

بخشی از کتاب دشت‌های سوزان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب دشت‌های سوزان

خدایا قیمت این کتاب از ۵۶۹۶ تومان چطور به ۱۷۰۰۰ تومان رسیده؟ این کتاب احیانا ری کرده؟ چاپ جدید که میخوره قیمتها هم اصلاح میشه میره بالا!!
در ۴ سال پیش توسط s*v ( | )
بی نظیر بود.... انقدر قشنگ درگیر داستان میشه آدم ک خودمم داشتم، نعوذ بالله ب قیام امام حسین شک میکردم -_- حتما بخونیدش
در ۴ سال پیش توسط s.m...i97 ( | )
روایت داستان جذاب و گیرا بود اما انتهای چندان جالبی نداشت.به هرحال قطعا برای خوندن توصیه میکنم چون درباره ایران و جایی مثل خوزستان بود.
در ۴ سال پیش توسط kav...8.z ( | )