0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
رازها و نیازهای موفقیت ایرانی

معرفی، خرید و دانلود کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی

درباره رازها و نیازهای موفقیت ایرانی

موفقیت بزرگ در زندگی مستلزم هدف، برنامه‌ریزی و تلاش است. این چیزی است که تقریبا همه‌ی افراد درباره‌ی رسیدن به موفقیت می‌دانند. اما باور این موضوع و عمل به آن مسئله‌ای است که شاید کمی ساده‌تر به نظر بیاید. برای رسیدن به هدف‌ها و در نهایت موفقیت اول از همه باید به موفقیت نگاهی وسیع‌تر داشت و آن را مثل یک عادت ذهنی و یک جریان مداوم در زندگی به کار برد. برای رسیدن به این تفکر باید از یک برنامه‌ریزی و راهنمای درست استفاده کرد تا سریع‌تر به نتیجه رسید.

کتاب رازها و نیازهای ایرانی تالیف محمود جولایی نویسنده‌ی ایرانی است که به فارسی‌زبانان کمک می‌کند در جهت درست موفقیت قدم بردارند.

about book image

درباره‌ی کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی  

مردم اغلب علاقه دارند تا در ژانر کتاب‌های روانشناسی و موفقیت مطالعه کنند تا کیفیت زندگی خود را بالا ببرند. هرسال در ایران و در سراسر جهان هزاران کتاب در حوزه‌ی روانشناسی، مثبت‌اندیشی و اعتماد به نفس ترجمه یا تالیف می‌شود. اما با نگاه به سرفصل‌ها و موضوع این دسته از کتاب‌ها می‌توان تا حدودی پی به ارزش آن‌ها برد. یکی از کتاب‌های محبوب روانشناسی حوزه‌ی موفقیت در سال‌های اخیر کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی، تالیف «محمود جولایی» بوده است. این کتاب در گروه کتاب های روانشناسی موفقیت قرار می‌گیرد و در 18 بخش به زبانی ساده نوشته شده است.

هدف از تالیف این کتاب ایجاد این باور بوده است که افراد می‌توانند با تغییر شیوه‌های اخلاقی و رفتاری خود در زندگی موفق شوند و رویاهای خود را تحقق ببخشند. کتاب «رازها و نیازهای موفقیت ایرانی» که از سوی انتشارات نگاه منتشر شده است به تازگی به چاپ هفتم رسیده است. این کتاب دربرگیرنده‌ی فصل‌هایی از جمله «شهامت تغییر یا تغییر شهامت»، «هدف‌گذاری دقیق»، «سریع اقدام کنید»، «تعلل و تنبلی ممنوع»، «نظام باورها و اعتقادات»، «شکست، شکست تا پیروزی»، «تجسم خلاق»، «عبارات تاکیدی»، «هنر ارتباطات»، «اضطراب و استرس»، «کار و پیشه»، «پول و ثروت»، «مشکلات و سختی‌ها»، «قدرت انگیزه»، «شانس یا فرصت»، «قانون جذب»، «تلاش و پشتکار» و «آخرین تکنیک، توکل به خدا» است.

مروری کوتاه بر فصل‌های کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی

محمود جولایی در هر بخش از کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی با ارائه توضیحات و مثال‌های کاربردی به خوانندگان آن‌ها را به مسیر موفقیت نزدیک می‌کند. جولایی از شهامت تغییر کردن و شهامت بحث خود را آغاز می‌کند و به خوانندگان توصیه می‌کند که بعد از هدف‌گذاری دقیق  تعلل و تنبلی را کنار بگذارند و برای تحقق آن‌ها سریع اقدام کنند.

جولایی توضیح می‌دهد که نگاه و مطالعه‌ی راز و رمزهای افراد موفق و آشنایی با آن‌ها می‌تواند باعث ایجاد انگیزه در افراد شود اما نکته‌ی مهم به کارگیری و تمرین اصولی است که این افراد در زندگی خود به کار برده‌اند. جولایی خوانندگان را به این موضوع تشویق می‌کند که موفقیت پیش از هرچیز باید در ذهن فرد شکل بگیرد و الگوهایی که فرد برای رسیدن به اهداف و رویاهای خود فراگرفته است باید تبدیل به عادت شود وبه شکل قدرتمند  تبدیل به یک جریان در زندگی شود. شاید انسان در این راه شکست بخورد، نه یک‌بار بلکه هزار بار شکست بخورد اما با این دیدگاه که هر شکست فرد را از راهی اشتباه آگاه می‌کند می‌تواند باعث یادگیری او شود نه ناامیدی. او با جمله‌ی کلیدی «هیچ‌کس کاری را شروع نمی‌کند تا شکست بخورد» به خوانندگان شجاعت و جسارت خطر و شکست را در مسیر پیروزی می‌آموزد.

جولایی بر استفاده از نیروی «تخیل و تصویرسازی» به عنوان دستورالعملی برای نتایج شگرف در مسیر موفقیت تاکید دارد. تخیل آگاهانه همان تکنیکی است که افراد نتیجه و موفقیت را در ذهن خود تصور می‌کنند. نویسنده متوضیح می‌دهد که با قدرت نامحدود ذهن و تکنیک تخیل مثبت و آگاهانه می‌توان نیروی درونی را فعال کرد.

در بخش آخر کتاب نویسنده از تاثیر توکل و یاد خدا بر موفقیت می‌گوید. چرا که یاد خدا و توکل بر قدرت او همیشه آرامش دهنده‌ی قلب‌هاست.

 کتاب رازها و نیازهای ایرانی مناسب چه کسانی است؟

بسیاری از افراد در زندگی مسیر خود را گم می‌کنند یا از ابتدا راه مشخصی ندارند و با هر جریانی به سمت و سویی می‌روند، در نتیجه وضع زندگی آن‌ها روز به روز بدتر می‌شود. اگر شخص در جریان زندگی خود هدف و برنامه نداشته باشد دیر یا زود تسلیم می‌شود. اما آیا تسلیم شدن اوضاع زندگی را بهتر می‌کند و فرد را از احتمال سقوط نجات می‌دهد؟. کتاب رازها و نیازهای ایرانی برای افرادی است که در زندگی به چندراهی، شک و تردید رسیده‌اند و تصمیم‌گیری و انتخاب برای آن‌ها سخت شده است.

استراتژی‌های دقیق و کاربردی کتاب رازها و نیازهای ایرانی به  افرادی که به ناکامی رسیده‌اند و نیاز به راهکارها و نگرش‌های واقع‌بینانه‌ دارند کمک می‌کند تا بدانند چگونه و با چه روشی در مسیر هدف و موفقیت، قدم بردارند. نویسنده برای نوشتن مباحث این کتاب از تجربیات خود استفاده کرده است.

محمود جولایی سال‌ها با تحقیق و مطالعه آثار بزرگان و نظرات اهالی فکر و عمل در داخل و خارج و سفر به نقاط مختلف از استراتژی‌ها و  تکنیک‌های کاربردی و عملی را برای تحقق آرزوها، با زبانی ساده و بدون تکلف برای خوانندگانی که به دنبال آرامش و موفقیت حقیقی هستند گردآوری کرده است.

افرادی که می‌خواهند ثروتمند شوند، کسانی که دنبال کسب شغل یا موقعیت شغلی بهتر هستند، افرادی که به دنیال حرفه‌ای شدن در کار خود هستند. و افرادی که به دنبال آرامش و در پی کسب مدارج معنوی هستند این کتاب برای رسیدن به هدف و موفقیت به آن‌ها کمک به سزایی خواهد کرد.

محمود جولایی، نویسنده‌ی ایرانی حوزه‌ی موفقیت

محمود جولایی ، مربی 50 ساله‌ی ایرانی است که در حوزه‌ی موفقیت، روانشناسی و مهارت‌های رشد فردی فعالیت می‌کند. او تجربیات خود را در کتاب‌ها و همایش‌های روانشناسی در اختیار ایرانیان طالبان موفقیت گذاشته است. جولایی فارغ‌التحصیل رشته‌ی مهندسی علوم دریایی است و بعد از آن مدرک کاپیتانی کشتی‌های اقیانوس‌پیما را گرفت و 25 سال تجربه‌ی سفر و جهانگردی دارد.

جولایی در سال‌های زندگی خود ۵ جلد کتاب نیز در کارنامه تألیف و ترجمه ایشان قرار دارد. به گفته‌ی خود جولایی او از کودکی شیفته‌ تحقیق و نوشتن کتاب و مقاله بوده است. اولین کتاب او با نام «تغذیه و رژیم غذایی برای همه» منتشر شد  اما  کتاب «رازها و نیازهای موفقیت ایرانی» زمانی شکل گرفت که جولایی در حال خرید کتاب از کتاب‌فروشی بوده است که خانمی از فروشنده می‌پرسد که آیا کتابی در حوزه‌ی موفقیت از نویسندگان ایرانی دارند یا نه و فروشنده هم در پاسخ گفته است که ایران در این حوزه نویسنده‌ی خوب ندارد.‌ جولایی به خودش می‌گوید که «می‌نویسم و بهتر هم می نویسم و همیشه می نویسم». جولایی معتقد است که انسان همواره باید در حوزه موفقیت بیاموزد چرا که با آموختن بیش‌تر و بهتر است که سیستم ذهن و روان کارکرد بهتری خواهد داشت.

از محمود جولایی تا به امروز کتاب‌های «رازها و نیازهای موفقیت ایرانی»، «تغذیه ورژیم غذایی»، «بخواه تا برآورده شود»، «عزت نفس روی میز شام»، «آرزوی تو دستور توست»، «خودآموز و قواعد املای انگلیسی» و «خودآموزی جمله‌سازی و زمان‌ها در انگلیسی» منتشر شده‌اند.

کتاب‌ رازها و نیازهای موفقیت ایرانی را موسسه انتشارات نگاه اولین بار در سال 1392 منتشر کرد. برای خرید و دانلود pdf پی دی اف کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی از سایت فیدیبو اقدام کنید.

about book image

در بخشی از کتاب رازها و موفقیت ایرانی می‌خوانیم

قانون جذب همیشه عمل می‌کند، چه آن را باور داشته باشی یا نداشته باشی، چه آن را بفهمی یا نفهمی.

آیا می‌دانید ذهن نود ونه درصد مردم طوری برنامه ریزی شده که «جهان بیرون، دنیای درون آنها را کنترل کند؟» اگر تصمیم دارید به رویاهای خود دست یابید، باید کاری کنید«دنیای درونتان جهان بیرونتان را کنترل کند» و ابزار مورد نیاز شما درک درست از قانون جذب است.

به زبان ساده، هر فکر و کلام ما، مقداری انرژی به همراه دارد. همچنین فرکانس مشخصی دارد و در تمام جهات ساطع می‌شود. این امواج به طور ساده به دو گروه «فرکانس های خوب و بد» تقسیم می‌شوند. گرایش قالب فکری و عملی افراد، عموما به یکی از این دو گروه است. و سه اصل ثابت نیز بر این سیستم حاکم است:

- 1فرکانس های مشابه و همجنس همدیگر را جذب می‌کنند.

۲- اگر این فرکانس‌ها به همراه هیجان ها(مثبت یا منفی) باشد، قوت صدچندان می‌گیرند.

٣- اعمال انسان در مرکز سیکل بسته ای قرار دارد که فکر بد(با خوب) حس بد(یا خوب و بالاخره اقدام بدايا خوب را به دنبال دارد.

حتما شما نیز افرادی را دیده اید که وقتی وارد جمعی می‌شوند، اکثر افراد با ورود آنها، حس خوب یا بدی پیدا می‌کنند! دلیل بسیاری از بدبیاری های سریالی نیز جذب فرکانس‌های تشدید یافته منفی است. در زندگی افراد

عموما فرکانس فکری قالبی سایه گسترده که تمام و کمال اتفاقات زندگی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

حتما شما نیز افرادی را دیده اید که وقتی وارد جمعی می‌شوند، اکثر افراد با ورود آنها، حس خوب یا بدی پیدا می‌کنند! دلیل بسیاری از بدبیاری های سریالی نیز جذب فرکانس های تشدید یافته منفی است. در زندگی افراد عموما فرکانس فکری قالبی سایه گسترده که تمام و کمال اتفاقات زندگی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
2.۰۲ مگابایت
تعداد صفحات
335 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۱:۱۰:۰۰
نویسندهمحمود جولایی
ناشرانتشارات نگاه
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۳/۰۴/۱۷
قیمت ارزی
2 دلار
قیمت چاپی
15,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۲.۰۲ مگابایت
۳۳۵ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.7
از 5
براساس رأی 12 مخاطب
5
ستاره
25 ٪
4
ستاره
50 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
16 ٪
1
ستاره
8 ٪
8 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
4

سلام. پول از طریق سیستم ویندوز پرداخت کردم ولی اینجا کتاب رو نمیتونم دانلود کنم بازم باید پول پرداخت کنم؟

4

پولو پرداخت کردم اما کتاب نمیاد

4

پول پرداخت کردم اما کتاب نیست

5

عالی بهتر از این نمیشه

2

شمامیگیدبخرم یانه

4

کتاب خوبیست ممنون

2

کتاب خوبیه

5

فوقالعاده

3.7
(12)
100,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
رازها و نیازهای موفقیت ایرانی
رازها و نیازهای موفقیت ایرانی
محمود جولایی
انتشارات نگاه
3.7
(12)
100,000
تومان