0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
کمیته ۳۰۰
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی کمیته ۳۰۰

کانون توطئه‌های جهانی
نویسنده:
جان کولمن
درباره کمیته ۳۰۰

یک لحظه فکر کنید عامل تمام مصائب جهان از فقر، بیماری، تغییر اقلیم، اعتیاد به مواد مخدر، نابودی ارزش‌های اجتماعی و... شناسایی و معرفی می‌شود؛ بطور حتم خیلی غیرممکن و ترسناک به نظر می‌رسد، اما ظاهراً امروز هرچیزی در جهان ممکن خواهد شد! مانند همین شناسایی عامل تمام دشواری‌های انسان که بر اساس یک نظریه توطئه، کمیته سیصد است؛ گروهی که سالیان دور از اشراف‌زادگان بریتانیایی تشکیل شد و از ۱۸۹۷ به‌شکل امروزی خود رسید، شاید همان شکلی که جان کلمن، مؤلف کتاب "کمیته سیصد" به ما می‌گوید.

کلمن که یکی از اعضای پیشین سرویس اطلاعات مخفی بریتانیا بوده، در این کتاب می‌گوید که گروه توطئه‌گران جهانی، خود را فراتر از قوانین کشورها و مرزبندی‌های ملی می‌دانند و از سیاست و اقتصاد گرفته تا دین و روش زندگی را زیر سلطه خود دارند. در این کتاب، برخی از پادشاهان و رهبران، بانک‌ها، مؤسسات، شرکت‌های شناخته‌شده جهان، در فهرست افراد پرنفوذ کمیته سیصد معرفی شده‌اند. همچنین کلمن در این کتاب از ۲۱ وظیفه و هدف این اشخاص و تمامی افراد این کمیته هم گفته است؛ اهداف و وظایفی که شاید بعد از شنیدن آن در کتاب سیصد، جهان و ساختار آن برایمان متفاوت شود.

این کتاب دانش شما را درباره‌ی این گروه کوچک نخبه یعنی کمیته سیصد، که خودرا در برابر هیچ مرجعی به جز اعضاء گروه خود پاسخگو نمی‌داند، افزایش می‌دهد. راستی چرا درباره‌ی این گروه که سرنخ تمامی رخدادهای جهان را در دست دارند، تنها معدودی آگاهی دارند؟

گروه توطئه گران جهانی، که زیر نام کمیته سیصد فعالیت دارند، افزون بر برخورداری از قدرت کامل در روند تمامی رویدادهای جهانی تأثیر قطعی دارند. این کتاب اسامی همه اعضا، شرکت‌ها، موسسات، سازمان‌های دولتی و جنبش‌های گوناگونی را که آنها؛ در راستای سلطه‌ی جهانی خویش به وجودآورده‌اند، می‌سازد. قدرت فائقه این اختاپوس مهیب جهانی را، با همه‌ی سلطه جویی آن بر زوایای زندگی روزمره‌ی همه‌ی مردم گیتی، می‌توان در این کتاب جستجو کرد.

دکتر جان کولمن مولف کتاب، که خود یکی از اعضای پیشین MI6 سازمان جاسوسی بریتانیا بوده است درباره گروه توطئه گرانی که هیچ یک از مرزهای ملی را نمی‌شناسند و خود را فراتر از قوانین همه‌ی کشورها قرار می‌دهند و تمامی ابعاد زندگی ابعاد زندگی سیاسی، دینی، بازرگانی، صنعتی، معدنی، بانکداری مردم جهان و حتی قاچاق مواد مخدر را زیر سلطه‌ی خود دارند پرده‌ها را به کناری می‌زند.

کتاب «کمیته ۳۰۰ کانون توطئه‌های جهانی»، به همت انتشارات مروارید چاپ شده است و نشر دیجیتال موج کتاب چاپ سی ام کتاب را با صدای مجتبی حیدری از گویندگان متبحر کشور صوتی کرده است تدوین صوتی کتاب را بهزاد بهادر انجام داده است.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
686.۲۵ کیلوبایت
مدت زمان
۱۲:۱۱:۵۸
نویسندهجان کولمن
مترجمیحیی شمس
راویمجتبی حیدری
ناشرانتشارات موج کتاب
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۸/۱۱
قیمت ارزی
4 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۶۸۶.۲۵ کیلوبایت
۱۲:۱۱:۵۸

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
5
از 5
براساس رأی 2 مخاطب
پربار 🌳 (1)
آموزنده 🦉 (1)
5
ستاره
100 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
0 ٪
5
(2)
پربار 🌳 (1)
85,000
٪50
42,500
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
کمیته ۳۰۰
٪50
کمیته ۳۰۰
کانون توطئه‌های جهانی
انتشارات موج کتاب
5
(2)
پربار 🌳 (1)
85,000
٪50
42,500
تومان