0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
ارتباطات تلفنی جلد 7

معرفی، خرید و دانلود کتاب ارتباطات تلفنی جلد 7

درباره ارتباطات تلفنی جلد 7

آیا تا به حال شده افرادی که به نظر می‌آید "همه چیز دارند" را تحسین کنید؟ آیا آن‌ها را دیده‌اید که با اعتماد به نفس بسیار در جلسات کاری صحبت می‌کنند، و یا در مهمانی‌های مختلف به راحتی ارتباط برقرار می‌کنند؟ آن‌ها کسانی هستند که بهترین شغل‌ها، زیباترین همسران، خاص‌ترین دوستان، پر‌ پول‌ترین حساب‌های بانکی و بهترین منازل شهر را در اختیار دارند.

اما یک لحظه صبر کنید! آن‌ها از شما باهوش‌تر نیستند، از شما تحصیلات بالاتری هم ندارند، حتی خوشتیپ‌تر از شما هم نیستند! پس ماجرا چیست؟ (بعضی از افراد می‌گویند که آن‌ها این موارد را به ارث برده‌اند، بعضی‌ها می‌گویند آن‌ها با افرادی خوبی ازدواج کرده‌اند و یا خوش شانسی آورده‌اند. به آن‌ها بگویید "بهتر است بیشتر فکر کنید" پاسخ این موارد، مهارت آن‌ها در ارتباط با دیگر افراد است.

این جمله را همیشه شنیده‌اید، "هیچکس به تنهایی نمی‌تواند موفق شود"، در طول سال‌ها، افرادی که به نظر می‌آید "همه چیز دارند" قلب و ذهن صدها نفر دیگر را تسخیر کرده‌اند تا به آنان نیرو بدهند و باعث شوند که ریشه‌ی آنان قوی‌تر شده و به بالای هر نردبانی که می‌خواهند برسند.

افرادی که قصد دارند به این مرحله برسند، همیشه در پایین نردبان هستند و به افرادی که در آن بالا هستند نگاه می‌کنند و به آن‌ها توهین می‌کنند. و وقتی که افرادی که در بالای نردبان هستند، به آن‌ها عشق محبت و یا کار نمی‌دهند، فکر می‌کنند که عضو گروهی خاص هستند و یا به آن‌ها تهمت می‌زنند که عضو یک شبکه مخفی هستند و با این کار سر خودشان را به سقف شیشه‌ای بالا سرشان می‌زنند.

افراد پایین نردبان، هیچوقت متوجه نمی‌شوند که این طرد شدن، به دلیل اشتباه خودشان بوده است. آن‌ها نمی‌دانند که خودشان روابط را تخریب کرده‌اند. از بین رفتن دوستی و یا هر چیز دیگری تنها به دلیل اشتباهات ارتباطی آنان بوده. در حالی که افراد محبوب، کیسه‌هایی از ترفند، یا عصایی جادویی به همراه دارند که به هر چیز برخورد کند، آن را تبدیل به موفقیت می‌کند.

سری کتاب‌های "ستاره‌ی ارتباطات شو" به شما ۹۱ عدد از این ترفند‌ها را که افراد موفق هر روز از آنان استفاده می‌کنند یاد می‌دهد. تا شما هم بتوانید از آن‌ها استفاده کنید و به همه خواسته‌های زندگی‌تان دست پیدا کنید.

در هفتمین جلد از این سری کتاب، در خصوص اینکه چطور پشت تلفن دیگران را تحت تاثیر قرار دهید و بدرخشید صحبت می‌کنیم و تکنیک‌هایی را در این زمینه با هم مورد بررسی قرار می‌دهیم.

کلیه مواردی که در این کتاب مطرح می‌شوند، بخش‌هایی از کتاب‌های "چگونه با هر کسی صحبت کنید" و "چگونه فورا با هر کسی ارتباط برقرار کنید" آثار خانم لیل لوندز می‌باشند که توسط من در سال ۱۳۹۸ ترجمه و چاپ گردیده است و مورد استقبال بسیار قرار گرفتند.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
287.۰۰ بایت
تعداد صفحات
64 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۲:۰۸:۰۰
نویسندهفرشید نادری‌نژاد
ناشرانتشارات ایماد
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۷/۲۲
قیمت ارزی
4 دلار
قیمت چاپی
349,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۲۸۷.۰۰ بایت
۶۴ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
109,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
مجموعه ستاره ارتباطات شو
شامل 9 عنوان کتاب
ارتباطات تلفنی جلد 7
ارتباطات تلفنی جلد 7
فرشید نادری‌نژاد
انتشارات ایماد
0
(بدون نظر)
109,000
تومان