0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
چگونه دیگران را تحت تأثیر قرار دهید جلد 2

معرفی، خرید و دانلود کتاب چگونه دیگران را تحت تأثیر قرار دهید جلد 2

مهارت‌های ارتباطی به زبان ساده

درباره چگونه دیگران را تحت تأثیر قرار دهید جلد 2

با وجود این همه زمان و هزینه‌ای که برای مدل‌های موهای مختلف، برق انداختن و واکس زدن کفش‌، خرید کت و شلوار‌های جدید می‌کنیم و تلاشی که برای بهتر جلوه‌ دادن شخصیت‌مان داریم، هنوز هم نمی‌دانیم که چرا برخی از افراد در زندگی موفق می‌شوند و برخی دیگر به موفقیتی که مد نظر دارند دست پیدا نمی‌کنند. برخی از افرادِ بسیار موفق و دوست داشتنی، خجالتی هستند؛ برخی دیگر خشن و بی‌ادب. بعضی از برندگان بزرگ، زندگی پیچیده‌ای دارند و برخی دیگر بسیار ساده. بسیاری از افراد درون‌گرا قابل احترام‌اند، و بعضی از برون‌گراها، دقیقا برعکس. و اگر هدف شما بازیگر سینما شدن نیست، شخصیت و ظاهرتان کلید رسیدن به موفقیت و محبوبیت نخواهد بود. پس کلید آن چیست؟ آیا این کتاب در فهمیدن این مسئله کمکی خواهد کرد؟

اجازه دهید به شما بگویم این کتاب چه می‌کند – و البته چه کاری نمی‌کند – و سپس تصمیم با شماست. من اصلا تضمین نمی‌کنم که به زودی می‌توانید با خارج از کشور در مورد فروش محصولات نفتی صحبت کنید. همینطور اصلا تضمین نمی‌کنم که به زودی می‌توانید وارد مکالمه فلسفی با فردی که دارای دکترای فلسفه است، شوید؛ اما چیزی که می‌توانم قولش را به شما بدهم، این است که می‌توانید با اعتماد به نفس کامل با افراد جدید آشنا شوید، به راحتی با آنان صحبت کنید و به سرعت با هر شخصی که با او برخورد کردید ارتباط برقرار کنید.

احتمالا تا حالا سقف شیشه‌ای که بالای سر شما، من و بسیاری از افراد به صورت مخفیانه وجود دارد را کشف کرده‌اید؛ این سقف شیشه‌ای موجب می‌شود که افراد در زندگی شخصی و حرفه‌ایشان پیشرفتی فراتر از آن نداشته باشند. این کتاب به شما کمک می‌کند سلاحی بسازید تا بتوانید توسط آن این دشمن نفرت‌انگیز را نابود کنید و این کار با تخصص پیدا کردن در مهارت‌های ارتباطی‌ صورت می‌گیرد، در واقع چیزی که تا به حال حتی فکر نمی‌کردید وجود داشته باشد. و البته، این کتاب به شما کمک می‌کند تا از گفتن و انجام دادن "چیزهای احمقانه کوچکی" که باعث دور شدن افراد از شما، از دست دادن موقعیت‌های شغلی احتمالی، دوستی و یا عشق می‌شوند، اجتناب کنید.

همچنین یاد می‌گیرید که چگونه به افراد هدیه‌ای خارق العاده بدهید، هدیه‌ی اعتماد به نفس. این چیزی است که متاسفانه افراد در هنگام ارتباط با دیگران به ندرت به آن فکر می‌کنند و آن را در نظر نمی‌گیرند.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
276.۰۰ بایت
تعداد صفحات
60 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۲:۰۰:۰۰
نویسندهفرشید نادری‌نژاد
ناشرانتشارات ایماد
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۷/۱۹
قیمت ارزی
1 دلار
قیمت چاپی
49,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۲۷۶.۰۰ بایت
۶۰ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
20,180
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
مهارت‌های-تست2
شامل 2 عنوان کتاب
چگونه دیگران را تحت تأثیر قرار دهید جلد 2
چگونه دیگران را تحت تأثیر قرار دهید جلد 2
مهارت‌های ارتباطی به زبان ساده
انتشارات ایماد
0
(بدون نظر)
20,180
تومان