پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب شخصیت‌ها... بی‌نظیر بوتو

کتاب شخصیت‌ها... بی‌نظیر بوتو
نخست‌وزیر پاکستان و فعال سیاسی

نسخه الکترونیک کتاب شخصیت‌ها... بی‌نظیر بوتو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب شخصیت‌ها... بی‌نظیر بوتو

از سال 1900 تا به امروز بشریت و جهان تغییرات عمدهای از سر گذرانده است. دگرگونیهای بنیادی در نظریهها و کاربست آنها، معیارِ آزادیهای فردی و رسوم مذهبی و علم و فناوری و صنعت را محک زد. فضای فکری جهان معاصر بر بشردوستی و این باور متمرکز شده است که اقتصاد جهانی دنیا را به جایی با ارتباطات نزدیکتر تبدیل کرده است. بینظیر بوتو بعد از اعدام پدرش، مؤسس حزب مردم پاکستان، مدافع بیچون و چرای دموکراسی و حقوق بشر شد. پیش از به قدرت رسیدن حزبش در سال 1988، سالهای زیادی را در زندان و تبعید گذراند. زمانی که به نخستوزیری پاکستان رسید اولین زنی بود که به ریاست دولت منتخب در یک کشور اسلامی منصوب شد.

ادامه...

مشخصات کتاب شخصیت‌ها... بی‌نظیر بوتو

بخشی از کتاب شخصیت‌ها... بی‌نظیر بوتو

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب شخصیت‌ها... بی‌نظیر بوتو

من چند سال پیش وقتی کتاب "من ملاله هستم" رو خوندم اسم بی نظیر بوتو رو شنیدم، ظاهرا بینظیر به نوعی الگوی ملاله بوده. و به نظرم برای کسانی که علاقه ای به ملاله دارن، بد نیست که این کتاب رو هم بخونن.
در ۳ سال پیش توسط کیانا فرهانچی ( | )
گذری کوتاه به زندگی بی نظیر بوتو،ترجمه قابل قبولی هم داشت
در ۲ سال پیش توسط Shaya ( | )
مایەی سەرفرازیە
در ۱ سال پیش توسط Дийако Ибрагими ( | )