پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب نامه‌های بچه‌ها از اردو

کتاب نامه‌های بچه‌ها از اردو

نسخه الکترونیک کتاب نامه‌های بچه‌ها از اردو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب نامه‌های بچه‌ها از اردو

این کتاب بازتاب تجربه ها و خاطرات آدم های بالغ نیست، بلکه مجموعه ای واقعی از نامه های بچه‌ها به خانواده هاشونه. بچه هایی که برای نخستین بار طعم استقلال را چشیدند. خلوص و پاکی خاصی که در این نامه ها موج میزنه و رک‌‌گویی و صراحت لهجه ای که بچه ها در نوشتن به کار برده اند، نامه ها را خنده دار و در عین حال تأثیرگذار کرده. جالبه در بعضی نامه ها که بعضی بچه ها به تلخی از دلتنگی و سختیهای اردو شکایت کرده‌ا‌ند و مادروپدرهاشون را دلواپس و نگران، درست چند لحظه بعدش با باقی دوستهاشون گفتند و خندیدند و بازی کردند. از خواندن نامه ها لذت ببرید. حال و هوا، احساسات، افکار و تجربه ­های بچه‌هایی که تابستونشون رو در اردو گذروندند. حالا این سفر تموم شده، اما یاد و شیرینی آن روزها در گوشهای از ذهن‌‌شان به جا ‌مانده. با خواندن نامه ها، ما هم همسفر شور و هیجان، شکایتها، دلتنگی های و خنده های مستانه شان میشویم و جالب آنکه این ماجرا در گوشه ای از یاد ما هم خانه می‌کند.

ادامه...

مشخصات کتاب نامه‌های بچه‌ها از اردو

  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر ۱۳۹۰/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.69 مگابایت
  • تعداد صفحات ۹۲ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب نامه‌های بچه‌ها از اردو

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب نامه‌های بچه‌ها از اردو