0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
منطق ارسطو

معرفی، خرید و دانلود کتاب منطق ارسطو

ارگانون

درباره منطق ارسطو
ارسطو یک فیلسوف و دانشمند یونانی در دوره کلاسیک در یونان باستان بود. وی بنیانگذار مدرسه لوکئوم و مکتب پیرامونی فلسفه و سنت ارسطویی بود. در کنار معلم خود افلاطون، او را "پدر فلسفه غرب" خوانده اند. نوشتارهای او موضوعات بسیاری را در بر می گیرد - از جمله فیزیک، زیست شناسی، جانورشناسی، متافیزیک، منطق، اخلاق، زیبایی شناسی، شعر، تئاتر، موسیقی، بلاغت.، روانشناسی، زبانشناسی، اقتصاد، سیاست و دولت. ارسطو سنتز پیچیده ای از فلسفه های مختلف موجود در پیش روی او را ارائه می داد، و بیش از هر چیز از غرب واژگان فکری خود را از آموزه های او به ارث برد و همچنین مسائل و روش های تحقیق را. در نتیجه، فلسفه وی تقریبا در هر شکل از دانش در غرب تأثیر بی نظیری داشته است و همچنان عنوان موضوع بحث فلسفی معاصر است. ارگانون (لاتین: Organon) نامی است که شاگردان ارسطو بر مجموعه ی مقالات او در زمینه ی منطق نهاده اند. برگردان این اثر نفیس در سال ۱۳۷۸ توسط میر شمس الدین ادیب سلطلانی با نام منطق ارسطو (ارگانون) انجام گرفته است. کتاب منطق ارسطو از مقاله های زیر تشکیل شده است: ۱. م‍ق‍ول‍ه ه‍ا ۲. در پ‍ی‍رام‍ون گ‍زارش ۳. آن‍اک‍اوی‍ک ن‍خ‍س‍ت ۴. آن‍اک‍اوی‍ک دوم ۵. ج‍ای‍گ‍اه‍ه‍ای ب‍ح‍ث ۶. در پ‍ی‍رام‍ون اب‍طال‍ه‍ای س‍وف‍ی‍س‍ت‍ی.

شناسنامه

فرمت محتوا
pdf
حجم
29.۸۴ مگابایت
تعداد صفحات
1,213 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۴۰:۲۶:۰۰
نویسندهارسطو آریستوتلس
مترجم میرشمس الدین ادیب سلطانی
ناشرانتشارات نگاه
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۱/۰۷/۱۰
قیمت ارزی
7 دلار
قیمت چاپی
350,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
pdf
۲۹.۸۴ مگابایت
۱۲۱۳ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.2
از 5
براساس رأی 5 مخاطب
5
ستاره
40 ٪
4
ستاره
20 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
40 ٪
3 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
1

به طور خلاصه : ۱- این کتاب فقط برای محققین منطق خوبه ، اگه برای آموزش منطق سراغ این کتاب اومدید بدونید که این کتاب جنبه ی آموزشی برای مبتدی نداره وقتی که کلی کتاب آموزشی توی بازار هست ۲- اگه برای تحقیق و بررسی این کتاب اومدید راحت تر اینه یونانی یاد بگیرید تا اینکه این ترجمه ی سلیقه ای رو بخونید

3

نثر خود ارسطو در تحلیلات به اندازه‌ی کافی دشوار هست و ادیب سلطانی هم با چنین ترجمه‌ی وحشتناکی عملاً کتاب رو غیرقابل خوندن کرده.

1

اونایی که خوندین نظر بدین لطفا

3.4
(7)
375,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
منطق ارسطو
منطق ارسطو
ارگانون
انتشارات نگاه
3.4
(7)
375,000
تومان