0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
هنر رزم

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی هنر رزم

نویسنده:
سون تزو
درباره هنر رزم
در هر چالشی از زندگی، باید پیروزی خود را قطعی کنید! • به دنبال پیدا کردن کار جدید هستید؟ • در فکر ترفیع مقام می‌باشید؟ • یک مصاحبه خیلی مهم پیش رو دارید؟ اینکه بتوانید هر چالشی در زندگی را به نفع خود تمام کنید یک هنر است و به هیچ عنوان نباید کم اهمیت جلوه کند. سعی کنید در زندگی مثل یک فرمانده رفتار کنید و رفتار شما به گونه‌ای باشد که مردم تحت هر شرایطی از شما اطاعت کنند. برای رسیدن به این ویژگی باید خصلت‌های خردمندی، خیرخواهی و شجاعت را در خود تقویت کنید و قدرت مدیریت بالایی برای هدایت صحیح افراد داشته باشید. در هر مرحله از زندگی با چالش‌های زیادی روبرو می‌شوید. مطمئنا درگیر مسائلی شده‌اید که وقتی به آن‌ها فکر می‌کنید چیزی جز پشیمانی برای شما نداشته‌اند و وقت و انرژی شما را از بین برده‌اند. اگر بتوانید هفت عاملی که سون تزو به آن اشاره می‌کند در نظر بگیرید می‌توانید میزان پیروزی و شکست خود را پیش‌بینی کنید. کتاب هنر رزم مجموعه‌ای از ابزارها و ترفندهاست که اگر می‌خواهید فرمانده زندگی خود شوید و فرمانده باقی بمانید بهتر است توصیه‌های سون تزو را اجرا کنید. تلاش کنید از هر وضعیت خوبی بهترین بهره را ببرید و نقشه زندگی خود را با توجه به شرایطی که به نفع شماست تغییر دهید. سون تزو به فنون جنگ و رزم مسلط می‌باشد که فوت و فن های مربوط به جنگ را در این کتاب صوتی معروف خود به اسم«هنر رزم» ارائه کرده است. - شنیدن کتاب صوتی هنر رزم چه سودی دارد؟ "هنر رزم" کتابی است که به همه افرادی که به دنبال گنج زندگی خود هستند پیشنهاد می‌شود؛ چرا که یاد می‌گیرید راه درست را انتخاب کنید. در این کتاب خواهید شنید: «کسی که ابتدا وارد جنگ می‌شود و بعد به دنبال پیروزی می‌گردد، شکستش حتمی است»، یعنی باید قبل از شروع مبارزه، میدان جنگ یعنی همان هدف را بشناسید و برای برنده بودن برنامه داشته باشید. همچنین وقتی می‌شنوید که: «ارتش‌هایی هستند که نباید با آنها وارد جنگ شوید.»، یعنی بی گدار به آب نزنید. ابتدا هدف را بسنجید و بعد در مسیر رسیدن به آن گام بردارید. یا حتی وقتی حرف از «جاسوس» شنیده می‌شود، به این معنی است که نیازی به جاسوس در دنیای واقعی نیست و این خود شما هستید که می‌بایست دانسته های خود را به روز نگه دارید. در کتاب صوتی هنر رزم از رادیو مثبت خواهید شنید که هدف را به چندین قسمت تقسیم کنید؛ چون همان طور که قدیمی‌ها می‌گفتند با یک دست نمیشود چند تا هندوانه برداشت. کتاب صوتی «هنر رزم» سیزده قسمت دارد. اگر می‌خواهید با دنیای قهرمانان واقعی آشنا شوید، دعوت می‌کنیم آن را بشنوید. - مفاهیمی که در این کتاب صوتی با آن آشنا می‌شوید: • مدبر باشید! تدبیر و محاسبه شما را به پیروزی نزدیک خواهد کرد. • خیلی از اتفاقات به تصمیم‌هایی که می‌گیرید بستگی دارد. چگونه در هر سنی به عنوان یک انسان باهوش و کارکشته تصمیم‌گیری کنید؟ • خشم خود را کنترل کنید. برای هر کاری که می‌خواهید انجام دهید با استراتژی وارد شوید. لجبازی را کنار بگذارید! • باید عامل‌های شکست و پیروزی را بدانید و در هر جایگاهی که هستید علم و آگاهی خود را افزایش دهید. • خود و اهداف را به درستی بشناسید همچنین با انتخاب راحت ترین روش به هدف‌تان برسید. بعد از شنیدن این کتاب مهارت تغییر در نقشه‌ها و ترفندها را در خود تقویت خواهید کرد و یاد خواهید گرفت با توجه به شرایط پیش آمده، روش خود را تغییر دهید. از تکنیک‌هایی که در این کتاب خواهید شنید به راحتی نگذرید. رعایت این ترفندها پیروزی در هر چالشی از زندگی را برای شما قطعی می‌کند.

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
81.۹۴ مگابایت
مدت زمان
۰۱:۲۷:۰۰
نویسندهسون تزو
مترجمگروه مترجمان
راوی محسن زرآبادی پور
ناشررادیو مثبت
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۰/۰۳/۰۵
قیمت ارزی
4 دلار
قیمت چاپی
48,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۸۱.۹۴ مگابایت
۰۱:۲۷:۰۰

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3
از 5
براساس رأی 7 مخاطب
5
ستاره
28 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
28 ٪
2
ستاره
28 ٪
1
ستاره
14 ٪
5 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5
حال‌خوب‌کن ✨
انگیزه‌بخش 🚀
آرامش‌بخش 🌱
اجرای روان 🎙️
پربار 🌳
گیرا 🧲
آموزنده 🦉

دوستان عزیز، لطفا نظر الکی ندید. با این نظرات خیلی ها این کتاب رو میخونن یا ولش میکنن. نظر من: اولا کتابیه که اکثر موفق ترین های ایران توصیه به مطالعش کردن دوما کتاب پر باریه و برای هر کسی که مدیر و رهبر کسب و کاره ضروریه چون درس موفقیت در جنگ پ رقابت کسب و کار رو کاملا یاد میده سوما محسن زرآبادی پور تنها گوینده ایه که انقدر فوق العاده یک کتاب رو مثل داستان روایت میکنه و کتابی حرف نمیزنه و انگار خود نویسنده و شخص اصلی داره روایت میکنه چهارما: این گوینده حرفه ایه و الکی نظر ندید که اشتباه گفت و فلان. پیشنهاد: حتما حتما هر کتابی که این گوینده گفته رو مطالعه کنید چون عموما کتاب های عالی رو گویندگی می‌کنه

5
حال‌خوب‌کن ✨
آرامش‌بخش 🌱
اجرای روان 🎙️
پربار 🌳
گیرا 🧲
آموزنده 🦉

The Art of war یک طومار بسیار باستانی است و نسخه اصلی انگلیسی کتاب را من دارم و حقیقتش اصلا من فکر نمیکردم این کتاب ترجمه شده باشه، چه برسه به اینکه صوتی شده باشه! و خب این عالیه. تازه اونم کی حالا گویندگی کرده؟ محسن زرآبادی پور با صدای بسیار عالیش! دقیقا مثل اینه که آدم جفت شیش بیاره. خیلی کتاب مهمیست حتما شنیده شود!

3

در نمونه ۳دقیقه‌ای ۳تا اشتباه بزرگ بیان داشت

5

عالی ترین کتاب

1

چرت

3.4
(9)
76,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
هنر رزم
هنر رزم
سون تزو
رادیو مثبت
3.4
(9)
76,000
تومان