پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
نامه‌های تولستوی

نامه‌های تولستوی

نسخه الکترونیک نامه‌های تولستوی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره نامه‌های تولستوی

موضوع اصلی این کتاب تولستوی، لی یف نیکالایویچ،، ۱۹۱۰ است. آنچه می تواند به طور مستند افکار و عقاید و عواطف و ریزه کاری های شخصیت یک نویسنده را آفتابی کند مکاتبات اوست. خوشبختانه مجموع این نامه ها بدون نقص و بی هیچ کم و کاستی برای ثبت در تاریخ جاودان ادبیات باقی مانده است و اخیرا نامه های تولستوی در ایتالیا ترجمه شده و با طبع زیبایی انتشار یافته است. در این مجموعه، نامه‌های تولستوی به اطرافیان، خویشاوندان، دوستان و دیگران فراهم آمده که گویای عواطف، اندیشه‌ها و باورهای اوست.این نامه‌ها از حیث زمانی عبارت‌اند از:اولین نامه‌های او در حیات نویسندگی تا هنگام نگارش اثر برجسته او "جنگ و صلح "(سال ۱۸۷۵).آنچه در این نامه‌ها مشهود می‌گردد این است که تولستوی وقایع سیاسی زمان را در آن منعکس نمی‌سازد ;همچنین وی به جای آن که به حفظ مقام شامخ نویسندگی و زندگی مرفه و آرام اشرافی و تمتع از لذایذ شوهر بودن و پدری نیکبخت، همت گمارد نسبت به آرمان‌ها و هدف‌های خویش به دیده شک و تردید می‌نگرد ;بدین ترتیب، دوران مورد نظر که نامه‌های تولستوی طی آن نگارش یافته، زمانه‌ای است که صاحب نظران آن را به منزله "دوران بحران "یا "انقلاب فکری "تولستوی دانسته‌اند.

ادامه...

مشخصات نامه‌های تولستوی

  • ناشر مهراندیش
  • تاریخ نشر ۱۳۸۰/۰۱/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 4.12 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۸۴ صفحه
  • شابک

بخشی از نامه‌های تولستوی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره نامه‌های تولستوی