پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
بهترین سال زندگی شما

بهترین سال زندگی شما
یک سیستم عالی برای رسیدن به اهداف بزرگ

نسخه الکترونیک بهترین سال زندگی شما به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره بهترین سال زندگی شما

سلام دوست عزیز. من تو را می‌شناسم. شاید شخصا تو را نشناسم، اما درباره‌ات می‌دانم. می‌دانم که می‌خواهی کاری عالی درباره زندگی‌ات انجام دهی. می‌دانم می‌خواهی ثروتمندتر و موفق‌تر شوی و از همه مردم پیشی بگیری. می‌دانم که رویاهای ناشناخته‌ای داری، الهامات بزرگ‌تر و آرزوی انجام دادن کاری مهم با زندگی‌ات را داری. این را از کتابی که خریدی می‌توان تشخیص داد. می‌بینی من و تو شبیه هم هستیم. ما موفقیم. برخی از مردم از مفاهیم این کتاب می‌ترسند. نمی‌خواهند کار بیشتری انجام دهند. از هدف‌گذاری‌های بزرگ می‌ترسند. می‌ترسند از وضعیت و شرایط معمولی دور شده و از منطقه امن خود خارج شوند. اما تو این‌طور نیستی. من این برنامه را برای تو طراحی کرده‌ام. با تصمیم به شرکت در این برنامه، خود را از همه یا از ۹۷ درصد باقی‌مانده جمعیتی که عاقلانه و اندیشمندانه به خواسته‌های زندگی خود فکر نمی‌کنند و برنامه مناسبی برای جهت‌دهی زندگیشان ندارند، جدا کرده‌اید. بیشتر مردم برای تهیه لیست خرید خواربار فروشی، بیشتر از طراحی زندگی خود وقت می‌گذارند و دقت می‌کنند. به همین دلیل پیشروی در زندگی، دوام آوردن و به پیش رفتن این‌قدر دشوار است. بیشتر مردم، یعنی ۹۷ درصد مردم نمی‌خواهند خود را به زحمت بیندازند. این غم‌انگیز است اما حقیقت دارد اما نه در مورد تو. بفرمایید. تبریک می‌گویم! آیا آسان است که یک قدم از گروه خود دور شوید و از همه همکاران خود، هر کسی که با او رقابت می‌کنید، هرکسی که با او زندگی می‌کنید، هر کسی که با او ارتباط دارید و هر کسی که در خیابان می‌بینید، پیشی بگیرید؟ پاسخ بله است!

ادامه...

مشخصات بهترین سال زندگی شما

بخشی از بهترین سال زندگی شما

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره بهترین سال زندگی شما