پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
مشکلات خواب کودکان

مشکلات خواب کودکان
(مداخله و درمان اختلالات خواب(راهنمای والدین

نسخه الکترونیک مشکلات خواب کودکان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره مشکلات خواب کودکان

اختلالات و مشکل خواب از اختلالاتی است که از تولد تا پیری همراه انسان است و در هر سنی مسائل و مشکلاتی را برای انسان به وجود می‌آورد و پیامدهای خاصی را به دنبال دارد. اگرچه علل و عوامل ایجاد این مشکل در انسان در هر سنی متفاوت است، اما با شناخت درست آن می‌توان مشکلات خواب و پیامدهای ناگوار آن را کاهش داد. مشکل خواب در دوران کودکی از شایع‌ترین اختلالات است و بسیاری از والدین برای حل آن به روان‌شناسان، مشاوران و روانپزشکان مراجعه می‌کنند. آنها پرسش‌های زیادی دارند که مستلزم پاسخ دقیق و کارشناسی است و راهکارهایی را طلب می‌کنند که برآمده از دانش تخصصی روان‌شناسی و روانپزشکی باشد. این کتاب می‌تواند پاسخی به درخواست والدین و راهنمایی برای آنان باشد تا نه فقط به حل مشکل خواب کودک کمک کند، بلکه تلاش نماید تا عادت‌های خواب صحیح را در او ایجاد کند. امروزه زندگی چنان پیچیده و مشکل‌زا شده است که خانواده اگر مهارت‌های لازم در زمینه‌های مختلف زندگی را نداشته باشد، دیگر نمی‌تواند پیامدهای روزافزون و آسیب‌زای آن را مهار کند. کودکان چنان غرق در فناوری‌های فرامدرن شده‌اند که زمان را از دست داده‌اند و بدخوابی و بی‌خوابی نیز عملکرد کلی زندگی آنان را مختل ساخته است. این کتاب راهنمایی خوب و ارزنده‌ای است برای والدینی که خواب و بیداری کودکان برای آنان اهمیت دارد.

ادامه...

مشخصات مشکلات خواب کودکان

بخشی از مشکلات خواب کودکان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره مشکلات خواب کودکان