پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
فنون موفقیت در کنکور

فنون موفقیت در کنکور

نسخه الکترونیک فنون موفقیت در کنکور به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره فنون موفقیت در کنکور

مسأله‌ی کنکور بسیار مهم و سرنوشت فرزندان ما با آن گره خورده است. هر چند یگانه راه خوشبختی و سعادت، ورود به دانشگاه نیست، اما به‌راحتی نیز نمی‌توان از کنار آن گذشت و آن را در سرنوشت و رشد فرزند خود نادیده گرفت. چنانچه برنامه‌ریزی دقیق و درستی به‌منظور کمک به دانش‌آموز خود نداشته باشید و نتوانید شرایط و بستر مناسب و خوبی برای او فراهم سازید در موفق نشدن وی آگاهانه یا ناآگاهانه مشارکت داشته‌اید. لذا لازم است تمام تلاش خود را برای مهیا کردن بستری که به موفقیت وی کمک می‌نماید، به‌کار گیرید. در این راستا لازم است همراه با فرزند خود مطالب این کتاب را مطالعه و سعی نمایید که او را به بهترین نحو ممکن یاری کنید. مطالب کتاب برای دانش‌آموزان تدوین شده است، اما بدون مساعدت و معاضدت شما چنین امری میسر نخواهد شد. لذا انتظار می‌رود اولیای گرامی ضمن مطالعه‌ی کتاب، محیط مناسبی برای فرزندان خود مهیا نمایند. بازسازی فضای خانه و خانواده به‌منظور بهبود فرایندها و ارتقای آنان برای موفقیت دانش‌آموزان نقش بی‌بدیلی در دستیابی به نتیجه‌ی مطلوب خواهد داشت. مهیا کردن شرایط و بستر برای پذیرش توصیه‌های کاربردی کتاب مفید است و کمک قابل ملاحظه‌ای به فرزند شما خواهد کرد. نویسندگان این کتاب با توجه به تجارب و دانش خود و بررسی آثار چاپ شده در حوزه‌ی کنکور و برنامه‌ریزی آن، فقط با هدف کمک به بهبود فرایند کار دانش‌آموزانی که در این مرحله قرار دارند و نیز برای حرکت به‌سوی برقراری عدالت آموزشی تصمیم به تدوین کتابی با عنوان فنون موفقیت در کنکور گرفتند. البته نظر نویسندگان پرداختن به مطالب و مباحث نظری نیست و بیشتر ارائه‌ی نکات اساسی و کاربردی مورد نظر بوده که امیدوار است این اتفاق به‌طور شایسته‌ای صورت گرفته باشد.

ادامه...

مشخصات فنون موفقیت در کنکور

بخشی از فنون موفقیت در کنکور

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره فنون موفقیت در کنکور