پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
آموزگاران شهادت

آموزگاران شهادت

نسخه الکترونیک آموزگاران شهادت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره آموزگاران شهادت

باید آموخت که خون ها چه کردند از آنان که شانه هایشان از بیداد و استبداد خم شد، آنان که سر دادند تا سربلند شویم. مردانی که سالیان پربار عمر خویش را به شوق اسلام زیستند و انس و الفتی دیرینه با ائمه ی اطهار داشتند و خدا کند که این دفتر و کتاب شهادت هم چنان به روی مشتاقان باز و دستاویزی باشد برای روزهای غربت و واماندگی! مجموعه ی آموزگاران شهادت، شرح زندگی چهل تن از معلّمان شهید است در سیزده دفتر و هر دفتر روایت عاشقانه ی سه شهید سرفراز؛ دفتر اول: ندبه های دلتنگی دفتر دوم: شکوه صبوری دفتر سوم: شوق رهایی دفتر چهارم: سرّ ذلبران دفتر پنجم: عروج فاصدک ها دفتر ششم: تلألو نور دفتر هفتم: حکایت عشق دفتر هشتم: تمنّای وصال دفتر نهم: مسافران ملکوت دفتر دهم: رسم دلدادگی دفتر یازدهم: قبیله شقایق دفتر دوازدهم: عبور بی نشان دفتر سیزدهم: قنوت عاشقی و اکنون به پاس ماندگاری این گنجینه ی ثمین، دست بر آن داشتیم تا سیزده دفتر نخست را در کتابی متحد گرد هم آوریم تا راه برای خواندن این اثر کوتاه تر گردد و تمامی دفترها در دسترس. و این همت و تلاش تنها در سایه سار عشق میسر بود که خون شهدا طریق راهمان گشت در رسیدن به آن چه سرمشق تکلیف بود.

ادامه...

مشخصات آموزگاران شهادت

  • ناشر یاس نبی
  • تاریخ نشر ۱۳۸۹/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 3.85 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۲۸ صفحه
  • شابک

بخشی از آموزگاران شهادت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره آموزگاران شهادت