پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
خودباوری در خلاقیت

خودباوری در خلاقیت
در جستجوی خلاقیت گمشده

نسخه الکترونیک خودباوری در خلاقیت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره خودباوری در خلاقیت

حتماً برای شما هم بسیار پیش آمده است که با شنیدن پرسش‌ها و سخنان خلاقانۀ کودکان به وجد آمده و از قدرت خلاقیت آنها متعجب شده باشید و احتمالاً تصدیق می‌‌کنید که بسیاری از کودکان در فاصله سنی سه تا پنج سال این‌گونه‌اند‌‌. آنها با شیرین‌کاری‌های‌شان هر جمعی را سرگرم و مشعوف می‌کنند. اما چرا خلاقیت را در بزرگسالان و در محیط‌های کاری کمتر مشاهده می‌کنیم؟ یافتن کارکنان خلاق از جمله کارهای پرزحمت سازمان‌هاست. آیا خلاقیت نعمتی خدادادی است که به برخی عطا شده است و برخی فاقد آن‌اند. یا اینکه همه از این نعمت و موهبت الهی برخوردارند اما در برخی پرورش می‌یابد و در برخی زایل می‌شود؟ برادران کِلی به سناریو دوم باور دارند و معتقدند می‌توانیم در هر سن و موقعیت کاری دوباره خلاقیت درونی خود را باور و آن را احیا کنیم. آنها در این کتاب به خوبی ایده‌هایی مطرح کرده‌اند تا ما را به خودباوری در خلاقیت رهنمون کنند. با این باور نه‌تنها می‌توانیم خود به خودباوری در خلاقیت برسیم بلکه در رسیدن دیگران به خودباوری در خلاقیت نیز نقش‌آفرین می‌شویم.

ادامه...

مشخصات خودباوری در خلاقیت

بخشی از خودباوری در خلاقیت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره خودباوری در خلاقیت