پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
به بچه‌ها گفتن، از بچه‌ها شنیدن

به بچه‌ها گفتن، از بچه‌ها شنیدن
جلد اول- گفت و شنود با کودکان

نسخه الکترونیک به بچه‌ها گفتن، از بچه‌ها شنیدن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره به بچه‌ها گفتن، از بچه‌ها شنیدن

احتمالاً کودکان شما تاکنون فرصت‌های بی‌شماری را به شما عرضه کرده‌اند تا مهارتهای گوش‌دادن را به مرحله عمل در‌آورید. وقتی چیزی باعث دردسر کودکان می‌شود، آنها معمولاً می‌گذارند تا ما بر آنها آگاهی بیابیم. آنهم با صدای بلند و واضح. در خانه من گذراندن یک روز با بچه‌ها مثل یک شب به تئاتررفتن است. یک اسباب بازی گمشده، اصلاح خیلی کوتاه موی سر، تهیه گزارش به عنوان تکلیف مدرسه، شلوار جینی که کاملاً اندازه نیست، دعوای با برادر و یا خواهر. هر یک از موضوع‌ها می‌تواند به اندازه یک درام سه پرده‌ای و به مقدار کافی اشک فراهم آورد. ما هرگز از نظر موضوع کم و کسری نداشتیم. تنها تفاوت این است که درتئاتر پرده می‌افتد و حضار می‌توانند به خانه برگردند. ولی والدین این تجمل نصیبشان نمی‌شود وما باید به طریقی همه این صدمات، عصبانیتها و ناامیدی‌ها را تحمل کنیم و ضمناً شعور خود را حفظ نماییم. اکنون می‌دانیم که روشهای قدیمی به کار نمی‌آید. تمام توضیحات و قوّت قلب‌دادنها هیچ تسکینی برای کودکان به ارمغان نمی‌آورد و ما را فرسوده می‌کند. روشهای جدید نیز می‌تواند مسأله‌ساز باشد پاسخهای از سر همدردی تا اندازه‌ای تسلّی‌بخش هستند، ولی هنوز این‌گونه پاسخ‌ها برایمان آسان نیست. برای بسیاری از ما این زبان، تازه و عجیب می‌نماید. والدین به من گفته‌اند: اول احساس می‌کردم چه قدر مسخره است گویی خودم نیستم که به این زبان حرف می‌زنم - مثل این که دارم نقش بازی می‌کنم.

ادامه...

مشخصات به بچه‌ها گفتن، از بچه‌ها شنیدن

  • ناشر نشر دایره
  • تاریخ نشر ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 4.91 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۳۶ صفحه
  • شابک

بخشی از به بچه‌ها گفتن، از بچه‌ها شنیدن

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره به بچه‌ها گفتن، از بچه‌ها شنیدن

قیمتش بالاست ولی کتاب خوبیست.
در ۲ ماه پیش توسط محمد ( | )
از بهترین کتابهایی بود که در این زمینه خواندم
در ۳ هفته پیش توسط 912...652 ( | )