پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
پنجمین پیمان

پنجمین پیمان
راهنمای کاربردی تسلط بر خود

نسخه الکترونیک پنجمین پیمان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره پنجمین پیمان

کتاب «چهار پیمان»، درست مانند یک معجزه به شما کمک می‌کند تا خویشتن اصیلتان را بازیابید. این چهار پیمان ساده، با تمرین، شما را به آن کسی که واقعاً هستید می‌رسانند، نه آن کسی که تظاهر می‌کنید باشید. این، دقیقاً جایی‌ست که می‌خواهید باشید؛ یعنی آن کسی که واقعاً هستید. اصول چهار پیمان از دلِ همۀ انسان‌ها، از پیر گرفته تا جوان سخن می‌گویند. از مردمانی در سراسر جهان با فرهنگ‌هایی گوناگون و زبان‌هایی متفاوت که دین، فلسفه و اعتقاداتشان بسیار تفاوت دارند و کسانی که دارای تحصیلاتی متفاوت از ابتدایی گرفته تا دورۀ متوسطه و دانشگاه هستند، سخن به میان می‌آورند. اصول چهار پیمان به دلیل حس مشترک نابی که دارند، برای همه مناسب هستند. اکنون هنگام هدیۀ دیگری رسیده و آن «پنجمین پیمان» است. پنجمین پیمان در نخستین کتاب من نیامده است، زیرا در آن زمان و در آغاز کار، چهار پیمان به صورت یک چالش، بسنده بود. البته که پنجمین پیمان از کلام ساخته شده، اما معنا و مقصود آن فراتر از کلام است. پنجمین پیمان، در نهایت به دیدن کل واقعیت شما از دریچۀ حقیقت، آن هم بدون کلام، مربوط می‌شود. نتیجۀ تمرین پنجمین پیمان، پذیرش کامل خودتان، همان گونه که هستید و همچنین پذیرش دیگران، به همان صورتی‌ست که هستند. پاداش این تعهد، شادی جاویدان شماست.

ادامه...

مشخصات پنجمین پیمان

  • ناشر کلک آزادگان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۵/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.02 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۶۸ صفحه
  • شابک

بخشی از پنجمین پیمان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره پنجمین پیمان