دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی میثاق پنجم کتاب صوتی فیدی‌پلاس

کتاب صوتی میثاق پنجم

نسخه الکترونیک کتاب صوتی میثاق پنجم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی میثاق پنجم را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی میثاق پنجم

میثاق پنجم، والاترین درس تولتک است، زیرا ما را برای بازگشت به چیزی که حقیقتا هستیم آماده می‌کند: پیام رسانان راستی. هر زمان که صحبت می‌کنیم پیغامی را ارسال می‌کنیم و اگر در طی این صحبت راستی و حقیقت را مخابره نمی‌کنیم به این علت است که نسبت به آنچه که حقیقتا هستیم آگاهی نداریم. چهار میثاق اول در رسیدن به این خودآگاهی که ما که هستیم، کمک می‌کنند. آن میثاق‌ها به ما کمک کردند تا از قدرت کلماتمان آگاه باشیم، اما هدف اصلی میثاق پنجم است، زیرا ما را به چیزی فراتر از نماد شناسی می‌برد و ما را در مقابل هر لغتی که به کار می‌بریم مسئول می‌سازد. میثاق پنجم به ما کمک می‌کند تا قدرت عقیده‌ای که در نمادها قرار داده‌ایم را دریابیم. زمانی که به فراتر از نمادها برویم، قدرت ما باور نکردنی خواهد شد، زیرا این دیگر قدرت خالق هنرمند است، قدرت زندگی و در واقع خود حقیقی ما. شکاک باشید، اما یاد بگیرید گه چگونه گوش کنید، میثاقی که باید برای زندگی در دنیای مملو از نمادهای دروغین به کار بگیرید تا بتوانید در راستای حقیقیت مطلق گام بردارید و قربانی نشوید. باید بتوانید همانند جنگجویی راستین با به کارگیری چهار میثاق پیشین قدرت نمادها را در هم بشکنید و رویای حقیقی خودتان را خلق کنید. کلامی عاری از خطا داشته باشید، اما همیشه در عین گوش فرا دادن شکاک باشید تا آنجا که حقیقت مطلق را بیابید و در این مسیر استاد شوید. وجود لایتناهی همه جا هست، اما اگر در تاریکی به سر ببرید نمی‌توانید ببینید که آنجا چه چیزی هست. شما آنرا نمی‌بینید زیرا دانش خودتان را می‎بینید. مخلوقان را به سمت آن رویا می‌برید و دانشتان نمی تواند توضیح دهد که چه چیزی در زندگی شما اتفاق می‌افتد. اینجاست که احساس خطر می‌کنید. چیزی که می دانید، چیزی است که احساس ناامنی کنید. اما زمانی فرا خواهد رسید که متوجه می‌شوید دانش چیزی جز توصیفی از رویا نیست. هزارن سال است که انسان ها تلاش می کنند تا جهان، طبیعت و سرشت آدمی را درک کند و بفهمند. این حیرت آور است که انسان‌ها در سرتاسر دنیا، در مکان‌های مختلف و با فرهنگ های مختلف که در این کره خاکی زیبا وجود دارد مشغول فعالیت هستند. انسان‌ها تلاش زیادی را در راستای فهم این موضوع می‌کنند اما فرضیات زیادی را هم در این بین مطرح می‌نمایند. ما به عنوان هنرمندان، حقیقت را تحریف و حیرت انگیزترین نظریات را خلق می‌کنیم. عجیب و غریب ترین فلسفه‌ها و مذاهب را می‌آفرینیم و در مورد همه چیز از جمله خودمان داستان و خرافات می‌سازیم. نکته اصلی دقیقا همینجاست: ما خودمان آنها را خلق می‌کنیم.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی میثاق پنجم

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی میثاق پنجم

کاش راوی چهار میثاق این گتاب رو هم روایت میکردن
در ۱ سال پیش توسط آرزو یاری ( | )
کتاب بسیار بسیار زیبا پر محتوا کتابی حتما پیشنهاد میکنم .
در ۲ سال پیش توسط مريم اماميان ( | )
فراتر از انچه توصیف کنم. البته بعد از ۴ میثاق باید خونده بشه
در ۲ سال پیش توسط 913...290 ( | )
کتاب دنباله کتاب چهار میثاق ه که فوق العاده است و به ما کمک میکنه تا پیامبر گونه بشویم عالیه عالی
در ۲ سال پیش توسط هما راستین ( | )
بسیار جالب بود. هر چند با تمام نظرات و ایده‌های نویسنده بخاطر تاکید بر خود انسان (حالتی از فردگرایی) موافق نیستم، اما حقیقتا کتاب جالبیه و می تونه ذهن ما رو به چالش بکشه.
در ۲ سال پیش توسط meh...377 ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • بعدی ›
  • آخرین ››