Loading

چند لحظه ...
کتاب دیباچه‌‌ای برجامعه‌‌شناسی

کتاب دیباچه‌‌ای برجامعه‌‌شناسی

نسخه الکترونیک کتاب دیباچه‌‌ای برجامعه‌‌شناسی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۴,۹۵۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب دیباچه‌‌ای برجامعه‌‌شناسی

کتابی که در دست دارید جزو سلسله کتابهای «Teach Yourself» در انگلستان به چاپ رسیده و از این‌رو در درجه نخست برای همگان نوشته شده است. نویسنده و ناشر هر دو اعتقاد دارند که جامعه‌شناسی موضوعی است که مطالعه آن بر همه ما، چه به عنوان فرد و چه به عنوان عضوی از جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم، تأثیر می‌گذارد. بحث درباره جستارهای مهم آن نظیر خانواده، آموزش و پرورش، و اشتغال هسته اصلی کتاب را تشکیل می‌دهد. شناخت بیشتر دانش جامعه‌شناسی به اکثر مردم کمک می‌کند تا نیروهای حاکم بر زندگی خویش را بشناسند و به آنها امکان می‌دهد تا آنچه برایشان و در پیرامونشان رخ می‌دهد در مهار خویش گیرند. بدین ترتیب نویسنده معتقد است که این کتاب دیباچه‌ای است قابل فهم بر حوزه‌ها و مباحث اصلی جامعه‌شناسی، از نظریه‌های زیربنایی مطالعه جامعه‌شناسی تا مسائل کلیدی که در آستانه قرن بیست و یکم رویاروی ما قرار دارند. بدین سان، کتاب کنونی کوشیده تا دو اصل اساسی را به دیده بگیرد: یکی ساده و عامه فهم بودن کتاب و دیگر جامع بودن آن، و هر دو را نیز رعایت کرده است. با این حال چون سطح فرهنگ کتابخوانی در ایران با انگلستان تفاوت زیادی دارد، این کتاب می‌تواند برای دانشجویان جامعه‌شناسی و بویژه دانشجویان رشته‌هایی که درس کمکی جامعه‌شناسی دارند نیز بسیار سودمند باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب دیباچه‌‌ای برجامعه‌‌شناسی

بخشی از کتاب دیباچه‌‌ای برجامعه‌‌شناسی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب دیباچه‌‌ای برجامعه‌‌شناسی