Loading

چند لحظه ...
کتاب از مایه‌داری تا سرمایه‌داری

کتاب از مایه‌داری تا سرمایه‌داری
۲۳ نوع سرمایه و دارایی معنوی و غیرمادی که موجودی حساب بانکی شما را تعیین می‌کند

نسخه الکترونیک کتاب از مایه‌داری تا سرمایه‌داری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۴,۲۵۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب از مایه‌داری تا سرمایه‌داری

وقتی به یک کوه یخ نگاه می‌کنید، در حال نگریستن به قسمت کوچکی از واقعیت هستید. زیرا بخش اعظمی از کوه یخ در زیر آب قرار دارد و از دید ما مخفی است. یا یک آسمان خراش بزرگ را ببینید! عظمتی که در مقابل شماست برپایه زیربنای مستحکمی است که مشاهده نمی‌شود. ثروت نیز مانند کوه یخ یا آسمانخراش است. آنچه به عنوان پول و ثروت در حساب بانکی شما وجود دارد، قسمت کوچکی از واقعیت ثروت است. در واقع دو نوع سرمایه یا ثروت وجود دارد: ۱- سرمایه مادی که شامل پول و تجلیات مادی آن است. ۲- سرمایه غیرمادی یا معنوی که شامل نگرش‌های کارآمد، مهارت‌های ارتباطی، عادتهای سالم، اعتماد‌به‌نفس و... می‌باشد. وقتی کسی ثروتمند می‌شود مردم فقط داشته‌های مادی او مانند اتومیبل، خانه و سفرهای تفریحی را می‌بینند اما متوجه نیستند که این ثروت دارای یک زیر‌ساخت مستحکم نامرئی است. ریشه‌های پول به سرمایه‌های روان‌شناختی و غیرمادی مانند برمی‌گردد. در واقع پولی که در حساب بانکی شما وجودارد شکل تبدیل شده‌ای از سرمایه‌های معنوی و روان‌شناختی است. در مدرسه به ما آموختند مواد سه حالت دارند: مایع، جامد و گاز. آب شکل مایع یک ماده است، وقتی یخ می‌زند به جامد تبدیل می شود و در حالت بخار به گاز تبدیل می گردد. شکل‌های مختلف آب از نظر ماهیت یکی هستند، تفاوت درسطح جنبش مولکولی آن‌هاست که حالت‌های سه گانه را به وجود می‌آورد. ثروت نیز دارای اشکال مختلفی است هر چند جوهره‌اش در همه حالات یکسان است. ثروت مرئی- پول و دارائی‌های مادی - شکل جامد سرمایه‌های روان‌شناختی یا نامرئی است. برای متمول شدن و کسب درآمد بالا باید از نظر درونی ومعنوی ثروتمند شوید. نخست باید سرمایه‌های درونی کسب کنید تا درنهایت آن‌ها از طریق روند انجماد به شکل عینی درآیند. به عبارتی برای مایه‌دار شدن نخست باید سرمایه‌دار شوید. در این کتاب بااستفاده از داستان‌های کوتاه و جذاب به معرفی ۲۳ نوع سرمایه روان‌شناختی پرداخته‌ام: ۱- نگرش‌های صحیح و مثبت ثروت یا سرمایه است. ۲- داشتن هدف و برنامه ثروت است. ۳-اعتماد به نفس سرمایه است. ۴- انگیزه ثروت است. ۵- امیدواری و خوش‌بینی سرمایه است ۶- مسئولیت‌پذیری ثروت است. ۷- پشتکار و استقامت ثروت است. ۸- تجربه، مهارت و اطلاعات ثروت است. ۹- مشکلات ثروت است. ۱۰- مهارت‌های حل مساله ثروت است. ۱۱- خلاقیت و نوآوری ثروت است. ۱۲- اشتباهات وشکست ها ثروت است. ۱۳- شجاعت ثروت است. ۱۴- عادتهای سالم ثروت است. ۱۵- سلامتی ثروت است ۱۶- انعطاف وانطباق پذیری ثروت است. ۱۷- اعتبار سرمایه است. ۱۸- مدیریت کارآمد سرمایه است ۱۹- علاقه به حرفه و کار شخصی ثروت است. ۲۰- دوستان وآشنایان سرمایه هستند. ۲۱- روابط ومهارت‌های ارتباطی سرمایه است. ۲۲- خانواده‌ی منسجم ثروت است. ۲۳- دانش مالی سرمایه است.

ادامه...

مشخصات کتاب از مایه‌داری تا سرمایه‌داری

بخشی از کتاب از مایه‌داری تا سرمایه‌داری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب از مایه‌داری تا سرمایه‌داری