فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تاریخ شفاهی مطبوعات ایران

کتاب تاریخ شفاهی مطبوعات ایران
گفت وگوهايی با پيشكسوتان روزنامه‌نگاری و مجله‌نگاری

نسخه الکترونیک کتاب تاریخ شفاهی مطبوعات ایران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تاریخ شفاهی مطبوعات ایران

مطبوعاتیان تاریخسازان مطبوعاتند و دانسته‌هایشان از روی صحنه و پشت صحنه روزنامه‌ها و مجله‌ها، خواندنی، ماندنی و از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای وقوف به زوایای پنهان و نیمه پنهان تاریخ مطبوعات افزون بر منابع مختلف، باید به سراغ دست‌اندرکاران روزنامه‌ها و مجله‌ها رفت و برای ثبت آنچه در سینه دارند، با آنان به گفت و گو نشست و یادداشت‌هایشان را مکتوب کرد. چرا که دسترسی به منابع دست اوّل و استفاده از آن‌ها قدم نخست برای نگارش تاریخ یک واقعه یا یک دوره خاص است. در باره بعضی از موضوعات و وقایع تاریخ معاصر ایران منبع قابل استنادی وجود ندارد. گردآوری اسناد و مکاتبات و سایر مدارک اطلاعاتی در مورد هر واقعه یا یک دوره خاص، تهیه سرگذشت‌نامه‌های خودنوشت، گفت و گو با برخی از افراد در باره زندگی و خاطرات حرفه‌ایشان، بیان گزارش یک واقعه به وسیله عامل وقوع و مطلعان و یا نگارش تک‌نگاری‌ها تا حدودی معضل کمبود و نبود را در این زمینه برطرف می‌سازند و موجب می‌شوند که گوشه‌هایی از زوایای تاریک تاریخی روشن گردند.

ادامه...

بخشی از کتاب تاریخ شفاهی مطبوعات ایران

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تاریخ شفاهی مطبوعات ایران