فیدیبو نماینده قانونی کتابسرای بیان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه

کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه
چگونه در كمتر از پنج دقيقه بفهميم كسی دروغ می‌گويد

نسخه الکترونیک کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه

صداقت، اساس هر رابطه‌ای، اعم از تجاری یا فردی است. آگاه بودن از مقاصد واقعی دیگران به طور قطع ارزشمند است و اغلب موجب صرفه‌جویی در وقت، پول، انرژی و کاهش غصه‌های شما می‌شود. وقتی نیت واقعی فردی را بدانید، این قدرت را دارید که وضعیت را کنترل کنید یا حداقل مورد سوءاستفاده‌ی او قرار نگیرید. هیچ توانایی بزرگ‌تر از گرفتن تصمیم‌های همواره درست در زندگی نیست؛ اما به یاد داشته باشید که تصمیمات شما، تنها بر مبنای حقایقی که به آنها استناد کرده‌اید، قابل اطمینان و درست هستند. شما با مطالعه‌ی این کتاب، خواهید آموخت که چگونه معنای ضمنی کلمات را دریابید و چه طور وقتی دیگران آنچه را در ذهن‌شان می‌گذرد به زبان نمی‌آورند، افکارشان را بخوانید. یکی از مشتریان سابق من، با گفتن این جمله که: «این مثل جاسوسی در اردوگاه آنها و داشتن پایگاهی در ذهن آنهاست!» حق مطلب را به بهترین نحو و رساترین شکل ادا کرد. در یک جامعه‌ی ایده‌آل، نیازی به دروغ گفتن و در نتیجه، خواندن این کتاب نیست؛ اما ما در دنیایی از فریب زندگی می‌کنیم، و چه بخواهید بازی کنید چه نخواهید، در بازی هستید. سؤال این است که آیا می‌خواهید برنده شوید یا نه؟

ادامه...

بخشی از کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تشخیص دروغ در کمتر از پنج دقیقه