فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک چطور شنیده شویم

میکروبوک چطور شنیده شویم
رازهای سخنوری و گوش‌سپاری اثربخش

نسخه الکترونیک میکروبوک چطور شنیده شویم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک چطور شنیده شویم

چطور شنیده شویم (۲۰۱۷) روش‌های اثبات شده برای تبدیل شدن به سخنرانی را بررسی می‌کند، روش‌هایی که با استفاده از آن‌ها می‌توانیم توجه افراد را در اختیار بگیریم و کاری کنیم که منتظر تک‌تک کلمات‌مان بمانند. نویسنده، جولین ترژر، مراحل بهبود مهارت گوش کردن در افراد را نیز بررسی می‌کند، تا به آن‌ها فرصت دهد آن چه که گفته می‌شود را بهتر درک کنند و کاری کند که شنونده احساس کند حرف‌هایش شنیده می‌شود. این نکات می‌تواند به بهبود مهارت‌های ارتباطی و توسعه مهم‌ترین روابط‌مان کمک کند. چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟ *زوج‌هایی که می‌خواهند از طریق گوش کردن بهتر روابط‌شان را اصلاح کنند *خوانندگانی که مایلند بر ترس از سخنرانی عمومی چیره شوند *مدیران و رهبرانی که قصد دارند با سخنان‌شان افراد را ترغیب کنند میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر فیدیبو
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.15 مگابایت
 • تعداد صفحات ۹ صفحه

بخشی از میکروبوک چطور شنیده شویم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

میکروبوک چیست؟

میکروبو ک ها چکیده ای از برترین کتاب های غیر داستانی جهان هستند که با هدف صرف زمان و هزینه کمتر برای مطالعه تهیه شده اند. برای تهیه میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که چکیده کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند و پاسخگوی نیازهای تعداد بیشتری از مخاطبان باشند.
میکروبوک ها با انتخاب و اشاره به نکات اصلی یک کتاب، امکان دریافت بهتر از متن اصلی را به خوانندگان می دهند و در عین حال محتوایی مستقل، قابل فهم و کاربردی هستند.
با خواندن میکروبوک های فیدیبو می توانید در کمتر از ۲۰ دقیقه با محتوای برترین و پرفروش ترین کتاب های جهان آشنا شوید و گستره ی جذابی از موضوعات متنوع، مانند: روان شناسی و موفقیت، خودیاری، مدیریت، کسب وکار، سبک زندگی، تاریخ، زندگینامه افراد موفق، انگیزش و الهام بخشی، مهارت های ارتباطی و فروش و بازاریابی پیش روی شماست.
فیدیبو تلاش دارد با انتشار صدها نسخه الکترونیک و صوتی برترین میکروبوک ها، کتابخوانی را تبدیل به عادتی روزمره و دلنشین کند.

چطور شنیده شویم: رازهای سخنوری و گوش سپاری اثربخش

نویسنده: جولین ترژر
معرفی اجمالی
چطور شنیده شویم (۲۰۱۷) روش های اثبات شده برای تبدیل شدن به سخنرانی را بررسی می کند، روش هایی که با استفاده از آن ها می توانیم توجه افراد را در اختیار بگیریم و کاری کنیم که منتظر تک تک کلمات مان بمانند. نویسنده، جولین ترژر(۱)، مراحل بهبود مهارت گوش کردن در افراد را نیز بررسی می کند، تا به آن ها فرصت دهد آن چه که گفته می شود را بهتر درک کنند و کاری کند که شنونده احساس کند حرف هایش شنیده می شود. این نکات می تواند به بهبود مهارت های ارتباطی و توسعه مهم ترین روابط مان کمک کند.
چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟
 • زوج هایی که می خواهند از طریق گوش کردن بهتر روابط شان را اصلاح کنند
 • خوانندگانی که مایلند بر ترس از سخنرانی عمومی چیره شوند
 • مدیران و رهبرانی که قصد دارند با سخنان شان افراد را ترغیب کنند

درباره نویسنده

جولین ترژر سخنران تحسین برانگیز بین المللی است که سخنرانی های تد او، روی هم رفته بیش از ۴۰ میلیون بازدید داشته است و در میان ۱۰ سخنرانی برتر تد جای گرفته است.
کاری کنید که صدایتان شنیده شود و همچنین اطرافیان تان احساس کنند صدایشان شنیده می شود.
اکنون بیش از پیش، عوامل حواس پرتی بی شماری وجود دارند که در هر لحظه برای جلب توجه ما با هم رقابت می کنند. اگر می خواهید مورد توجه کسی واقع شوید و پیام تان را به گوش شخصی برسانید، باید بدانید که چطور توجه کسی را جلب کنید و کاری کنید که به جای سیل پیام های توئیتر بر صحبت های شما تمرکز کنند. برای رسیدن به این توانایی باید عمیقاً درک کنید که افراد می خواهند چه چیزی را بشنوند و می خواهند این اطلاعات چطور به دستشان برسد.
این ها نکاتی است که نویسنده، جولین ترژر در این میکروبوک بررسی می کند؛ وی به طور خلاصه شرح می دهد که ارتباطی موفق مانند خیابانی دوطرفه است، که در یک طرف سخنرانی با اعتماد به نفس و در طرف دیگر شنونده ای پذیرا قرار دارد. توصیه های ترژر تنها برای سخنران های عمومی مفید نیست، بلکه به هر رابطه ای که اغلب دچار شکست ارتباطی می شود می تواند کمک کند.
در این میکروبوک یاد می گیریم که:
 • چگونه صدا می تواند جرم را کاهش داد
 • چگونه شوخی بد می تواند هزینه ای معادل یک زنجیر جواهر ۵۰۰ میلیونی داشته باشد
 • «sodcaster» چیست و چگونه می توانید از آن اجتناب کنید.چطور شنیده شویم

رازهای سخنوری و گوش سپاری اثربخش

جولین ترژر

ترجمه: گروه ترجمه ناربوحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

نظرات کاربران درباره میکروبوک چطور شنیده شویم