فیدیبو نماینده قانونی نوآوران سینا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صبح جادویی برای کارآفرینان

کتاب صبح جادویی برای کارآفرینان
خود را ارتقا دهید تا کسب و کارتان ارتقا یابد

نسخه الکترونیک کتاب صبح جادویی برای کارآفرینان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۹,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صبح جادویی برای کارآفرینان

تبدیل‌شدن به یک کارآفرین، بدون شک یکی از دشوارترین میسرهایی است که فرد می‌تواند انتخاب کند. پشت وسوسه آزادی، انعطاف‌پذیری، پتانسیل آزاد شده و زندگی کردن رؤیاها، یک واقعیت سرد نهفته است. این واقعیت شامل روزهای طولانی بی‌شماری است که به شب‌های دیرهنگام، سال‌ها و هفته‌ها یکی پس از دیگری، تبدیل می‌شوند. عدم قطعیت، پیش‌بینی، ناکامی، اشتباه و ناامیدی همه بخشی از مسیر کارآفرینی هستند. کارآفرین‌ها انتخاب می‌کنند که صعود به کوه اورست را پی بگیرند؛ زیرا می‌دانند که توانایی آن را دارند و اثری که بر دنیا می‌گذارند، ارزش این چالش ‌و دشواری‌ را دارد. بااین‌حال، کارآفرینی قرار نیست برای بسیاری از افراد طاقت‌فرسا باشد. درصورتی‌که به عادت‌ها و اولویت‌هایی که کارآفرینان برای داشتن بهترین عملکرد در هرروز انجام می‌دهند، متعهد باشید. می‌توانید از بسیاری از تنش‌ها و خستگی‌ها عبور کنید و بر چیزی که بسیاری از کارآفرین‌ها را ناامید می‌کند، غلبه نمایید. به‌عنوان بازیکن سابق تیم فوتبال حرفه‌ای آمریکا و بازیکن تیم ملی هندبال آمریکا، خیلی زود یاد گرفتم که عادت‌هایی که به‌عنوان یک ورزشکار و یک کارآفرین دارم، موفقیت رؤیاهای من را تعیین می‌کنند. صبح جادویی برای کارآفرینان کتاب کاربردی برای تغییر عادت‌ها و اولویت‌هایی است که امکان رسیدن به رؤیاهایتان را برای شما امکان پذیر می‌کند. این کتاب یک ‌قطب نمای عالی برای هدایت شما در مسیری است که در بالای لیست خود ‌قرار می‌دهید تا تضمین کند از قله‌های کارآفرینی با اعتمادبه‌نفس و انرژی دائمی بالا می‌روید. روش بهتری برای تعیین امور برای برنده شدن نسبت به سرمایه‌گذاری روی این عادات مثبت وجود ندارد. درصورتی‌که این کارها را انجام دهید، وسوسه کارآفرینی و تحقق رؤیاها برای شما به یک واقعیت تبدیل می‌شود.

ادامه...

بخشی از کتاب صبح جادویی برای کارآفرینان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:پیشگفتار

نوشته لویس هوس

نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز مدرسه سرافرازی (۱۰)تبدیل شدن به یک کارآفرین، بدون شک یکی از دشوارترین میسرهایی است که فرد می تواند انتخاب کند. پشت وسوسه آزادی، انعطاف پذیری، پتانسیل آزاد شده و زندگی کردن رویاها، یک واقعیت سرد نهفته است. این واقعیت شامل روزهای طولانی بی شماری است که به شب های دیرهنگام، سال ها و هفته ها یکی پس از دیگری، تبدیل می شوند. عدم قطعیت، پیش بینی، ناکامی، اشتباه و ناامیدی همه بخشی از مسیر کارآفرینی هستند.
کارآفرین ها انتخاب می کنند که صعود به کوه اورست را پی بگیرند؛ زیرا می دانند که توانایی آن را دارند و اثری که بر دنیا می گذارند، ارزش این چالش و دشواری را دارد.
بااین حال، کارآفرینی قرار نیست برای بسیاری از افراد طاقت فرسا باشد. درصورتی که به عادت ها و اولویت هایی که کارآفرینان برای داشتن بهترین عملکرد در هرروز انجام می دهند، متعهد باشید. می توانید از بسیاری از تنش ها و خستگی ها عبور کنید و بر چیزی که بسیاری از کارآفرین ها را ناامید می کند، غلبه نمایید.
به عنوان بازیکن سابق تیم فوتبال حرفه ای آمریکا و بازیکن تیم ملی هندبال آمریکا، خیلی زود یاد گرفتم که عادت هایی که به عنوان یک ورزشکار و یک کارآفرین دارم، موفقیت رویاهای من را تعیین می کنند.
صبح جادویی برای کارآفرینان کتاب کاربردی برای تغییر عادت ها و اولویت هایی است که امکان رسیدن به رویاهایتان را برای شما امکان پذیر می کند. این کتاب یک قطب نمای عالی برای هدایت شما در مسیری است که در بالای لیست خود قرار می دهید تا تضمین کند از قله های کارآفرینی با اعتمادبه نفس و انرژی دائمی بالا می روید. روش بهتری برای تعیین امور برای برنده شدن نسبت به سرمایه گذاری روی این عادات مثبت وجود ندارد. درصورتی که این کارها را انجام دهید، وسوسه کارآفرینی و تحقق رویاها برای شما به یک واقعیت تبدیل می شود.

لوییس هاوس
LewisHowes.com

یادداشتی از طرف هال

به صبح جادویی خوش آمدید. فکر می کنم بتوانم با اطمینان بگویم که حداقل یک زمینه مشترک داریم (احتمالاً بیشتر از یکی، اما حداقل در مورد یک مورد مطمئن هستم): ما می خواهیم زندگی و خودمان را بهبود ببخشیم. این مسئله بیانگر این نیست که خود یا زندگی ما مشکل دارد، بلکه به عنوان انسان، ما با میل درونی برای رشد و بهبود مستمر زاده شده ایم. باور دارم که این مسئله در درون ما وجود دارد. بااین حال، اغلب ما هر روز بیدار می شویم و زندگی ما تا حدود زیادی یکسان باقی می ماند.
زندگی شما هرطور که باشد، چه درحال حاضر سطوح فوق العاده ای از موفقیت را تجربه می کنید،یا سخت ترین زمان عمر خود را پشت سر می گذارید یا چیزی بین این ها، می توانم با قاطعیت کامل بگویم که صبح جادویی کاربردی ترین، نتیجه بخش ترین و موثرترین روشی است که تابه حال برای بهبود هر زمینه از زندگی شما و انجام دادن آن، نسبت به آنچه فکرمی کنید احتمال دارد، با آن مواجه شده ام.
صبح جادویی، برای افرادی که عملکرد فوق العاده ای دارند و موفق هستند، می تواند یک تغییردهنده بازی باشد، این امکان را برای شما فراهم می کند تا به سطح بالاتری برسید و موفقیت حرفه ای و شخصی شما را فراتر ازآنچه تابه حال به دست آورده اید، می رساند.این مسئله می تواند شامل افزایش درآمد یا رشد کسب وکار، فروش یا سود شما باشد، اغلب در مورد کشف روش های جدید برای تجربه سطوح عمیق تر دستاورد و موفقیت در جنبه هایی از زندگی است که ممکن است آن ها را نادیده گرفته باشید. این مسئله می تواند به معنای به دست آوردن پیشرفت های قابل توجه درزمینهٔ بهداشت، شادی، روابط، سرمایه، معنویت یا هر زمینه دیگری باشد که در بالای لیست شما قرار دارد.
برای افرادی که در میان بدبختی و اوقات دشواری قرار دارند، از لحاظ ذهنی، عاطفی، جسمانی، مالی، رابطه ای یا موارد دیگر باشد، صبح جادویی بارها و بارها ثابت کرده که می تواند هر کسی را توانمند نماید تا بر چالش های برطرف نشدنی غلبه کند؛ دستاوردهای مهمی را به دست آورد و شرایط آن ها را دگرگون کند و اغلب در طول مدت زمان کوتاهی نتیجه بخش باشد.
اگر بخواهید پیشرفت قابل توجهی درجنبه های کلیدی به دست بیاورید یا آماده برای یک تحول بزرگ هستید که کل زندگی شما را متحول می کند، تا شرایط فعلی شما خیلی زود به یک خاطره تبدیل شود، کتاب درستی را انتخاب کرده اید. شما در آستانه شروع یک سفر فوق العاده با استفاده از یک فرآیند مرحله ای ساده هستید که تضمین می کند تمام جنبه های زندگی شما را قبل از ساعت ۸ صبح تغییر دهد.
می دانم، این نویدها بسیار بزرگ هستند. اما صبح جادویی از قبل، نتایج خوبی را برای صدها هزار نفر در سرتاسر دنیا ایجاد کرده است و می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که شما را به جایی که می خواهید، برساند. من و همکارانم در نوشتن این کتاب هر کاری را که در تواناییمان بوده است ، انجام داده ایم تا تضمین کنیم این کتاب یک سرمایه واقعی نجات بخش زمان، انرژی و توجه شما است. متشکریم که اجازه می دهید بخشی از زندگی شما باشیم. سفر جادویی ما در آستانه شروع است.

همراه با عشق و قدردانی هال

یادداشتی از طرف کامرون هرولد

صبح جادویی من

چه ثروتی بزرگ تر از مالک زندگی و سپری کردن آن برای رشد وجود دارد؟ هر موجود زنده ای باید رشد کند. نمی تواند ثابت بماند. باید رشد کند یا پژمرده شود.
هال و کتاب اول او «صبح جادویی» زندگی من را تغییر داد. به کارگیری این کتاب، باعث شد تا من به یک کارآفرین قوی تر تبدیل شوم. به طوری که بتوانم به مدیرعامل هایی که مشورت می دهم، کمک کنم تا عادت هایی را بکار گیرند تا خود و کسب وکار خود را به سطحی برسانند که قبلاً هرگز فکرش را نمی کردند.
در کتاب «۷ عادت مردمان موثر»، استفان کاوی، در مورد اهمیت اولویت بخشی فعالیت ها صحبت می کند. او فعالیت های مهم را چیزهایی تعریف می کند که برای تحقق اهداف طولانی مدت شما حیاتی هستند، اما هیچ مهلت و زمان مشخصی معرفی نشده است. ابزارهایی که در این کتاب معرفی شده و ابزارهای زیادی که در بهترین روزهای خود استفاده می کنم، درست همین گونه هستند، هر چه بیشتر آن ها را انجام می دهم، زندگی بهتر می شود.
صبح جادویی دربرگیرنده برنامه ای است که شامل آگاهی، سفر قدردانی من، مراقبه، شتاب بخشیدن به زندگی ام بدون چک کردن ایمیل خود و تعدادی از مکمل های سلامت شامل ویتامین ها، پروبیوتیک ها، نوشیدنی لیمو، سیر و چای ( به جای قهوه) می شود.

چگونه به اینجا رسیدم

هال و من از طریق چند گروه همفکری که هر دو در آن ها عضو بودیم، مدتی پیش همدیگر را ملاقات کردیم. من بار دیگر آگاهانه روی افزایش کسب وکار خود تمرکز کرده بودم، اما این تمرکز هال بر رشد شخصی و صبح جادویی بود که توجه من را جلب کرد.
وقتی همسرم اولین بار در مورد صبح جادویی با من صحبت کرد، فکر کردم نه! من قطعاً یک آدم سحرخیز نیستم وعادت نرمال فشار دادن دکمه چرت را ادامه دادم.
در نهایت، صبح جادویی به سرعت شروع به گسترش کرد. افرادی که از قبل می شناختم را می دیدم که چقدر زندگی خود را تغییر داده اند. فکر می کردم که این مسئله صبح جادویی به نظر ادامه پیدا می کند. خوشا به حال هال! نیازی به گفتن نیست، من مجبور به خواندن آن شدم، دوستش داشتم و آن را اعمال کردم و اکنون برای اولین دوی ماراتن تمرین می کنم و وزنم به وزنی که بیست سال پیش داشتم، رسیده است. وقتی هال به سراغ من آمد و پرسید که آیا به همکاری در نوشتن این کتاب علاقه دارم یا نه، احساس غرور کردم و نتیجه آن، اکنون در دستان شما است. علاوه بر هال و من که برای نوشتن این کتاب گرد هم آمدیم، من با کارآفرینان موفق دیگری مصاحبه کردم و نمایه های کاربری آن ها ضمیمه شده است.

صبح جادویی برای کارآفرینان

اگر می خواهید سطح فوق العاده ای از موفقیت و درآمد را جذب، ایجاد و حفظ کنید، باید ابتدا تشخیص دهید که چگونه تبدیل به فردی شوید که می تواند به آسانی و به شکلی پایدار سطوح فوق العاده موفقیت و درآمدی که تمایل دارید را جذب، ایجاد و حفظ کنید.
شما باید بر آنچه کارآفرینان برتر در مورد ایجاد یک کسب وکار دانسته و آزادی و درآمدی را ارائه می کند که تنها یک درصد برتر از آن بهره می برند، تسلط پیدا کنید.
صبح جادویی برای کارآفرینان شبیه هیچ کتاب دیگری درزمینهٔ کارآفرینی نیست. این کتاب، کتاب مرجعی است که آشکار می سازد چگونه در هر زمینه از زندگی خود موفق باشید و در عین حال، چگونه به یک کارآفرین برتر تبدیل شده و زندگی ای سرشار از سلامتی، تعادل و دستاوردهای خوب را تجربه کنید. این کتاب به شما می گوید که کارآفرینان برتر چه کاری انجام می دهند و با کمک به شما برای تبدیل شدن به یکی از آن ها از لحاظ ذهنی، عاطفی، معنوی، مهارت و راهبردی، از ابتدا یک مزیت برای شما ارائه می کند.

نوبت شماست

اگر می توانستید به راحتی صبح بیدار شوید، مجهز به سطوح فوق العاده ای از انرژی، شفافیت و تمرکزی که برای انجام وظایف دارای بیشترین اولویت بوده و خود و کسب وکار خود را به سطح بالاتری ببرید، چطور؟ اگر سحرخیز بودن عادتی بود که کاملاً دوست داشتید چطور؟ اگر هر روز صبح می توانستید احساسی مثل صبح روزهای کریسمس که در دوران کودکی داشتید و واقعاً فوق العاده بود را داشته باشید، چطور؟ زمانی که به رختخواب می رفتید و سرشار از هیجان و چشم انتظاری برای اتفاقات روز بعد بودید، در اصل صبح روز بعد ملحفه را از روی خود محکم جدا می کردید تا به باز کردن هدایای خود بپردازید! ( یا فقط برای من این طور بود؟ ) آیا شما هم علاقمند هستید؟
می توانم به شما تضمین بدهم این احساسی است که من هر روز دارم. من به رختخواب می روم درحالی که چشم انتظار روز بعد هستم و هر روز صبح بیدار می شوم و منتظر هستم تا ببینم روز چه چیزی برای من در چنته دارد. من کاملاً خرسندم که زندگی به چنین چیزی فوق العاده تبدیل شده است.
ممکن است فکر کنید، من تلاش کردم و شکست خوردم. من تلاش کردم زودتر بیدار شوم؛من تلاش کردم بر زندگی و رشد حرفه ای خودم تسلط پیدا کنم؛ من بیشتر از آنچه بتوانم اعتراف کنم شکست خورده ام و من در مورد امتحان چیزی جدید دل شوره دارم. آیا این واقعاً به من کمک می کند؟
بله. بله. بله!
باور دارم هر چیزی که آن را موفقیت در نظر می گیرید، کاملاً موفق باشید، باید بر بازی بیرونی و درونی خود مسلط شوید. همه چیز از صبح شروع می شود. وقتی مالک صبح باشید، مالک روز هستید. و وقتی شما مالک روز هستید، شما مالک مسیر کارآفرینی خود هستید.
اگر اجازه بدهید، صبح جادویی برای کارآفرین ها می تواند مربی، شریک و تیم همفکر شما باشد. این کتاب را در دسترس خود قرار دهید تا بتوانید آن را بخوانید، مجدداً به آن مراجعه کنید؛ یادداشت برداری کنید؛ اهدافی که می خواهید به آن ها دست پیدا کنید را ثبت کنید و پیشرفت خود را ارزیابی نمایید.
شما می توانید به اندازه من، (اگر نخواهم بگویم بیشتر از من)، موفق باشید. شما می توانید موفقیتی که من از آن بهره بردم را به دست بیاورید و آن را برای خود چند برابر کنید.

همه چیز با کنترل صبح های شما شروع می شود. آماده اید؟

۱. منجی های زندگی برای کارآفرینانعلت اهمیت صبح

اولین فعالیتی که در طول روز انجام می دهید، بهینه ترین فعالیت ممکن است. زیرا تاثیر تنظیم ذهن و حواس را برای ادامه روز امکان پذیر می سازد. با یک صبح هدفمند، منظم و هدف دار شروع کنید و در عمل تضمین کنید که روز فوق العاده ای خواهید داشت.
آیا وقتی بیدار می شوید احساس سرافکندگی دارید؟ مایلم شرط ببندم که اغلب کارآفرین ها این گونه هستند. روز آن ها با تاخیر، فشار دادن دکمه چرت و ارسال این پیام به ذهن نیمه خودآگاه خود، شروع می شود که می گوید آن ها انضباط شخصی برای بیرون رفتن از رختخواب را ندارند، چه برسد به آنچه برای رسیدن آن ها به اهداف رشد کسب وکار خود ضروری است.

اما اگر بتوانید آن را تغییر دهید چطور؟

اگر شما بتوانید روز خود را با یک ساعت آرامش و سکوت شروع کنید، چطور؟ یک فضای ذهنی بی سروصدا که در آن بتوانید حس تمرکزو آرامش خود را مجدداً به دست بیاورید، جایی که در کنترل کامل قرار دارید و می توانید یک روش پرورش شخصی منظم را پی گیری نمائید، چطور؟
اگر، وقتی زنگ هشدار در هنگام صبح به صدا درآمد، آن را اولین هدیه زندگی در نظر بگیرید، چطور؟ این هدیه زمان است که می توانید آن را به تبدیل شدن به فردی که باید باشید اختصاص دهید تا به اهداف و رویاهای برای خود و کسب وکارتان پیدا کنید، درحالی که بقیه دنیا هنوز خواب هستند.
درحالی که اغلب کارآفرین ها بیدار می شوند و فکر می کنند که باید روی انجام کار بیشتر برای حصول چیزهای بیشتر تمرکز کنند، شما در حال کشف این مسئله هستید که راز واقعی به دست آوردن کارایی بیشتر با انجام کار کمتر است.
ممکن است بگویید، همه این چیزها فوق العاده به نظر می رسند. اما من یک آدم سحرخیز نیستم.
واقعاً درک می کنم! چیزی را می گویید که من قبلاً هزار مرتبه به خودم گفته ام و باور کنید، من بارها تلاش کردم و شکست خوردم تا کنترل صبح های خود را به دست بیاورم. اما همه این ها قبل از کشف صبح جادویی بود.
یک دقیقه با جان و دل همراه من باشید. با شما شرط می بندم می خواهید از کشمکش و نگرانی داشتن پول بیشتر دست بردارید، فراموشی اهداف خود را کنار بگذارید و کل عواطف فوق العاده ای که همراه با آن چالش ها می آیند را آزاد کنید. درست است؟ این مسائل بر سر راه تبدیل به یک کارآفرین موثر قرار می گیرند، زیرا بر عزت نفس شما تاثیر می گذارند و مانع می شوند که احساس خوبی در مورد خود و زندگی داشته باشید و شما را از انجام یک اقدام موثر در پیگیری اهداف باز می دارد.
آشنا به نظر می رسد؟
پس، این را بدانید: صبح ها کلید همه این مسائل هستند.
حتی مهم تر از زمانی که شما روز خود را شروع می کنید، ذهنیتی است که با آن روز خود را شروع می کنید.
شاید رویای شما به دست آوردن درآمدی قابل توجه باشد، تا بتوانید اجزای داخلی ساعت زنگ دار خود را با یک چوب بیس بال بررسی کرده و متوجه شوید که شروع روز به این شیوه چگونه است.
به من اعتماد کنید، من به آن دست پیدا می کنم و اغلب تصمیم می گیرم روز خود را هرزمانی که به صورت طبیعی بیدار می شوم، شروع کنم. بااین حال، حتی زمانی که این کار را انجام می دهم، صبح جادویی اولین بخش از روزم بوده و من را به سمت ذهنیتی درست برای بهره برداری بیشتر از وقت، سوق می دهد.
علاوه بر این، یک احتمال دیگر مبنی بر این که شما این کتاب را در سطوح اولیه تبدیل به یک کارآفرین شدن مطالعه می کنید، وجود دارد. به این معنا که شما احتمالاً شرکت خود را قبل از طلوع آفتاب تا زمان غروب آفتاب می سازید. در صورتی چنین است، یادگیری اعمال صبح جادویی برای شروع انفجاری زندگی به عنوان یک کارآفرین ضروری بوده، تا بتوانید نهایت موفقیتی که تصور می کنید را جامه عمل بپوشانید. خبر خوبی برای شما دارم.
کارهای فعالیت صبح جادویی ارزشش را دارد و نسبت به آنچه انتظارش را دارید جالب و سودمند است.
اما قبل از این که به این مسئله بپردازیم، که چگونه می توانید بر صبح های خود تسلط پیدا کنید، اجازه دهید تا علت آن را توضیح دهم. باور کنید، وقتی حقیقت را در مورد صبح ها بدانید، هرگز نمی خواهید صبحی را از دست بدهید.

نظرات کاربران درباره کتاب صبح جادویی برای کارآفرینان