فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب غول‌کوچولو سفینۀ فضایی می‌سازد و داستان‌های دیگر

کتاب غول‌کوچولو سفینۀ فضایی می‌سازد و داستان‌های دیگر

نسخه الکترونیک کتاب غول‌کوچولو سفینۀ فضایی می‌سازد و داستان‌های دیگر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۷۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب غول‌کوچولو سفینۀ فضایی می‌سازد و داستان‌های دیگر

وقتی خوابمان می‌برد، وارد دنیای دیگری می‌شویم: دنیای اسرترآمیز خواب‌ها! خواب‌های سیلون، غول کوچولویی که تخیلش حد و مرز نمی‌شناسد،هیجان‌انگیز و با نمک‎‌اند. در این مجموعه چهارجلدی، غول کوچولو ما را با خود در سفرها، نوآوری‌ها، کاوش‌ها و خرابکاری‌های شبانه‌اش همراه می‌کند.

ادامه...

بخشی از کتاب غول‌کوچولو سفینۀ فضایی می‌سازد و داستان‌های دیگر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:تختخواب مامان و بابامحتی اگر یک عالم جا توی تختخواب گنده غول ها باشد، باز هم من اجازه ندارم پیش مامان و بابام بخوابم. به قول بابام که می گوید: «سیلوَن، تو نباید پیش ما بخوابی!»
«حتی اگر کابوس وحشتناکی ببینم؟»«فقط وقتی که مریض می شوی می توانی پیش ما بخوابی!»
خُب بعضی وقت ها وسط یک کابوس خیلی ترسناک مریض می شوم. آن وقت می روم پیش آن ها و خودم را بینشان جا می دهم. مامانم که دارد خواب هفت پادشاه را می بیند. اما بابام غُرغُرکنان می گوید: «سیلوَن، باز چی شده؟»
«چیزی نیست... مریض شده ام!»«چه بلایی سرت آمده؟»
«سرما خورده ام، کمی هم بینی ام گرفته!»
همین چند وقت پیش گلوم زخم شد، گوشم سرما خورد و خلاصه از سرتاپام مریض شد. تازه چند تا مریضی دیگر هم بود مثل یخ زدگی پاها، شکم درد و گرفتگی گلو.
بابام می فهمد که من راستی راستی مریض شده ام یا نه. دست های گنده اش را روی پیشانی ام می گذارد و کمی صبر می کند.
او هیچ وقت گول نمی خورد. همیشه زیر لب می گوید: «عجب! عجب!»
بعد من را در تختخواب سردم می گذارد. من از او می پرسم: «فقط دو دقیقه پیشم می خوابی؟»
او هر بار همین جمله را می گوید: «شب به خیر پسرم!»
شب به خیر! شب به خیر! شب به خیر گفتن که کاری ندارد. من دلم می خواهد روی تختخواب خیلی کوچکی بخوابم تا هیولاها و حیوان های وحشی نتوانند زیرش قایم شوند!

خواب های ترسناک غول کوچولوتقدیم به
سیلوَن ترامبلی
غول کوچولویی که روی کوهی کاغذی ایستاده است.

سرزمین غول هااز وقتی که به دنیا آمده ام توی سرزمین غول ها زندگی می کنم.
توی این سرزمین، بابام گنده ترین غول است. پاها و کفش های گنده ای دارد، سر و کلاه گنده ای دارد. دست ها و اتومبیلش هم گنده است.
من خیلی کوچک هستم. اسم من سیلوَن است.
راستش مشکل بزرگی دارم. خیلی حساسم.
به قول مامانم هر چیزی ممکن است باعث شود که شب کابوس ببینم. او می گوید: «سیلوَن، تو خیلی حساسی، هر چیزی ممکن است باعث شود که شب کابوس ببینی!»مثلاً اگر توی روز گربه ای ببینم، شب کابوس گربه خیلی گنده ای را می بینم که دنبال موش ها می کند. اگر دارم توپ بازی می کنم، شب کابوس ترکیدن توپم را می بینم. اگر دارم ابرها را تماشا می کنم، شب کابوس باران سراغم می آید!
هر شب با عجله به تختخواب مامان و بابام می روم. آن جا بهترین جای دنیاست، چون توی تختخواب مامان و بابام دیگر کابوس نمی بینم. دلیلش هم این است که مامان و بابام هیچ وقت کابوس نمی بینند!نظرات کاربران درباره کتاب غول‌کوچولو سفینۀ فضایی می‌سازد و داستان‌های دیگر