دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب سازمان آموزشی یادگیرنده با تأکيد بر آموزه‌های اسلامی فیدی‌پلاس

کتاب سازمان آموزشی یادگیرنده با تأکيد بر آموزه‌های اسلامی

نسخه الکترونیک کتاب سازمان آموزشی یادگیرنده با تأکيد بر آموزه‌های اسلامی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب سازمان آموزشی یادگیرنده با تأکيد بر آموزه‌های اسلامی

علی­رغم نقش و اهمیتی که مفهوم سازمان یادگیرنده برای نظام­های آموزشی دارد، توجه به تفاوت چشمگیر بستر فرهنگی و مبنایی که تئوری‌های غربی در آن شکل گرفته با آموزه­های اسلامی، قابل اغماض نیست. لذا نگارنده در اثر حاضر بر آن است که با بررسی مؤلفه‌های سازمان یادگیرنده، به بازتعریف محتوایی آنها با عنایت به آموزه‌های اسلامی پرداخته و پیشنهاداتی را در جهت به کارگیری مفهوم سازمان یادگیرنده مبتنی بر آموزه­های اسلامی در سازمان­های آموزشی ارائه نماید تا از یک سو نظام آموزشی بتواند، در راستای دستیابی به اهدافش، از یک تئوری متناسب، بهره‌مند شود و از سویی دیگر با اخذ تمام و کمال یک مفهوم غربی، با ساده‌انگاری و غفلت نسبت به مبانی و بستر ماتریالیستی و اومانیستی این نظریه­ها، زمینه استغراق سازمان­های آموزشی در ورطه تفکرات مادی فراهم نشود. در فصل نخست اثر حاضر، به ارائه مبانی نظری سازمان یادگیرنده و ویژگی­های آن از منظر علم مدیریت پرداخته شده است. در فصول بعدی ضمن بازتعریف محتوایی مؤلفه‌های سازمان آموزشی یادگیرنده با توجه به آموزه­های اسلامی، راهکارهایی به منظور اعمال مؤلفه‌های سازمان آموزشی یادگیرنده مبتنی بر آموزه‌های اسلامی در سازمان­های آموزشی ارائه شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب سازمان آموزشی یادگیرنده با تأکيد بر آموزه‌های اسلامی

بخشی از کتاب سازمان آموزشی یادگیرنده با تأکيد بر آموزه‌های اسلامی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب سازمان آموزشی یادگیرنده با تأکيد بر آموزه‌های اسلامی