دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب روش‌های مصاحبه برای پژوهش‌های سياسی فیدی‌پلاس

کتاب روش‌های مصاحبه برای پژوهش‌های سياسی

نسخه الکترونیک کتاب روش‌های مصاحبه برای پژوهش‌های سياسی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب روش‌های مصاحبه برای پژوهش‌های سياسی

مصاحبه بدون تردید یکی از روش‌های تجربی پرکاربرد در همۀ شاخه‌های علوم اجتماعی است، و در علوم سیاسی نیز یکی از مهم‌ترین روش‌های تولید اطلاعات به شمار می‌آید. با این همه، در ایران و به زبان فارسی منابع زیادی برای آموزش فنون مصاحبه و نیز منطق پژوهشی انواع روش‌های مصاحبه وجود ندارد. آنچه هست یا کتاب‌هایی در زمینۀ مصاحبه‌های خبری است، یا فصولی از کتاب‌های روش تحقیق که به‌طور ویژه به مصاحبه اختصاص دارند. شاید بهترین منبع از نوع اول کتاب کلاسیک روش‌های مصاحبه خبری دکتر مهدی محسنیان‌راد باشد که تاکنون ده بار نیز تجدید چاپ شده است. شمار اندکی کتاب ترجمه شده درباره روش‌های مصاحبه نیز در بازار کتاب یافت می‌شود که به‌هیچ‌وجه پاسخ‌گوی نیاز دانشجویان و پژوهش‌گران برای به کار بستن انواع مصاحبه‌ها نیست. کتاب حاضر با این هدف انتشار می‌یابد که تا حدودی این خلاء را پر کند و راهنمایی برای کسانی باشد که می‌خواهند از روش‌های مصاحبه در پژوهش‌های علوم اجتماعی و به ویژه در علوم سیاسی استفاده کنند و به اندازۀ کافی شناخت یا تجربه‌ای در کاربرد این روش‌ها ندارند. در این کتاب تلاش شده است تا خواننده تا حدودی با مبانی معرفت‌شناختی انواع مصاحبه‌ها نیز آشنا شود و، با فهم منطق هر مصاحبه، از آن برای پژوهش خود بهره ببرد.

ادامه...

مشخصات کتاب روش‌های مصاحبه برای پژوهش‌های سياسی

بخشی از کتاب روش‌های مصاحبه برای پژوهش‌های سياسی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب روش‌های مصاحبه برای پژوهش‌های سياسی

برای کسانی که در زمینه پژوهش راهنمایی میخوان این کتاب معرکه است خیلی خوبه?
در ۱ سال پیش توسط مه نگار ( | )
کتاب های آقای امامی همگی خوب هستند خصوصا روش پژوهش در علوم سیاسی ایشان.
در ۱ سال پیش توسط 091...190 ( | )
با توجه به اهمیت موضوع روش پژوهش ، خواندن این کتاب به پژوهشگران این رشته توصیه میشود.
در ۱ سال پیش توسط 922...123 ( | )
کتاب خوبی است
در ۲ سال پیش توسط erf...996 ( | )