فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

میکروبوک همدلی در کار

نسخه الکترونیک میکروبوک همدلی در کار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره میکروبوک همدلی در کار

همدلی در کار (۲۰۱۷) نقش همدلی را در محل کار بررسی می‌کند. این کتاب به معرفی روش‌هایی می‌پردازد که افراد و سازمان‌ها می‌توانند فرهنگ همدردی و همدلی را ایجاد کنند و نشان می‌دهد که افراد و شرکت‌ها چطور می‌توانند از این نگرش بهره‌مند شوند.

این کتاب برای افراد زیر مناسب است:
* مدیران و رهبران
* روان‌شناسان کسب‌وکار
* کارمندان خسته از کار زیاد و در جست‌وجوی کار جدید

ادامه...
  • ناشر کارخانه محتوا
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.16 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه
  • شابک

معرفی رایگان میکروبوک همدلی در کار

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

همدلی کارایی شرکت ها را افزایش می دهد و می تواند منبع نوآوری باشد.

اهالی کسب وکار سرسخت هستند و بیشتر مایل اند روش های سخت گیرانه ای در پیش بگیرند؛ اما گاهی همدردی با کارکنان تنها برای افراد مفید نیست، بلکه در نهایت به کسب منافعی برای کسب وکار هم منجر می شود.
به زبان ساده تر، شرکت هایی که برای همدلی ارزش قائل اند، کارایی بهتری دارند.
کیم کامرون، متخصص علوم اجرایی، در سال ۲۰۰۴ درباره ی اثرات ـ آن گونه که خود نام گذاری کرده است ـ فضیلت روی درآمد کسب وکار مقاله ای منتشر کرد.
کامرون پی برد محل کاری که همدلی بیشتری دارد، کارایی بیشتری هم دارد و البته کارکنانی با بازدهی بیشتر به معنای وضعیت مالی سالم تر آن شرکت است. دیگر اینکه تحقیق کامرون نشان داد شرکت های همدلانه در حفظ و ابقای مشتریان و کارکنان موفق ترند.
تحقیقاتی مانند آنچه کامرون انجام داده، کم است؛ اما کار او با تحقیق در زمینه های مرتبط تایید شده است که این تحقیقات هم قدرت همدلی را نشان می دهند.
پس از حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر، نظرسنجی گالوپ جایگاه اساسی همدردی در کسب وکار را به اثبات رساند. این نظرسنجی نشان داد که در شرکت هایی با همدلی بیشتر، سطح انگیزه و مشارکت کارکنان به سرعت بالا می رود. کارکنان در سراسر کشور تحت تاثیر این حملات قرار گرفته بودند و شرکت هایی که این واقعیت را درک کردند، آسان تر از پس این بحران برآمدند.
شرکت هایی که صرفا می خواستند کار شرکت مانند قبل پیش برود، به زودی فهمیدند که دارند کارکنانشان را از دست می دهند که در برخی موارد، این امر حتی به آسیب دیدن محیط کار منجر می شد.
فایده ی دیگر همدلی این است که می تواند در واقع منبعی برای نوآوری باشد.
بهتر است به کار دکتر گوینداپا ونکاتاسوامی نگاهی بیندازیم. او در سال ۱۹۷۷ یک کلینیک چشم پزشکی در جنوب هندوستان تاسیس کرد. ماموریت او این بود که مراقبت های چشمی با کیفیت بالا فراهم کند و می خواست این کار را برای تعداد زیادی از بیماران انجام دهد.
مدل کسب وکاری که وی ایجاد کرد، بسیار ساده بود: بیماران هر قدر که می توانستند، پرداخت می کردند. او توانست از یک کلینیک ساده، امتیاز تاسیس بیمارستان های چشم «آراویند» (Aravind) را به دست آورد. تا سال ۲۰۱۱ این بیمارستان ها هر روزه ۷۰۰۰ بیمار را درمان می کردند و یک سوم این درمان ها به طور رایگان انجام می شد.
با اینکه بسیاری از بیماران در بیمارستان های چشم آراویند به طور رایگان درمان می شدند، این بیمارستان ها همچنان درآمد خوبی داشتند؛ تنها به این دلیل که مداوای باکیفیت، نه تنها افراد تهی دست، بلکه بیماران ثروتمندی را هم به خود جذب کرد که دستمزد بیشتری می پرداختند.
بیمارستان های چشم آراویند بسیار موردتوجه نشریات بین المللی قرار گرفتند. شاید سایر شرکت ها از همین طریق انگیزه گرفتند و الگوی خلاقیت خود را براساس قدرت همدلی ایجاد کردند. تمام این ها نشان می دهد که یک شرکت از همدلی با مشتریان و کارکنان خود سود می برد. همدلی در کار

مونیکا سی. ورلاین

جین ای. دوتون

گروه مترجمانحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

نظرات کاربران درباره میکروبوک همدلی در کار