دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب مقدمه‌ای بر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

کتاب مقدمه‌ای بر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

نسخه الکترونیک کتاب مقدمه‌ای بر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب مقدمه‌ای بر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

مدیران بازاریابی به‌دنبال روش‌هایی برای ترکیب رسانه‌های اجتماعی در استراتژی‌های ارتباطات بازاریابی یکپارچه خود هستند. پارادایم ارتباطات سنتی که متکی بر آمیخته ترفیع کلاسیک برای ایجاد استراتژی‌های ارتباطات بازاریابی یکپارچه بود، باید جای خود را به الگوی جدیدی بدهد که شامل تمام شکل‌های رسانه‌های اجتماعی به‌عنوان ابزاری احتمالی در طراحی و اجرای استراتژی‌های ارتباطات بازاریابی یکپارچه باشد. بازاریاب‌های امروزی نمی‌توانند پدیده‌ رسانه‌های اجتماعی را که در آن اطلاعات بازار بر مبنای تجارب مصرف‌کنندگان است، نادیده بگیرند. پایگاه‌های رسانه‌های اجتماعی مختلف که بسیاری از آن‌ها کاملاً مستقل از سازمان یا نماینده‌های تولیدکنندگان هستند، توانایی مصرف‌کنندگان برای برقراری ارتباط با یکدیگر را افزایش می‌دهند. مدیران و دست‌اندرکاران بازاریابی و مدیریت بازار باید در نظر داشته باشند که دستیابی به موفقیت در دنیای کنونی مستلزم رقابت در رسانه‌های اجتماعی است. تمام فعالیت‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی بایستی مشخص کردن مشتریان احتمالی را تشویق کنند تا با ارتباطات شخصی‌تر دنبال شوند که این امر ممکن است منجر به خرید ویژه‌ محصول شود. کتابی که در دست دارید کتابی با محتوای بازاریابی است که به بازاریابان، دانشجویان و شاغلان در یادگیری استفاده از رسانه‌های دیجیتال اجتماعی، در پیاده‌سازی استراتژی‌های بازاریابی کمک می‌کند.

ادامه...

مشخصات کتاب مقدمه‌ای بر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

  • ناشر نشر کتاب مهربان
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۱۷,۰۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۶/۰۴/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 3.39 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۵۲ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب مقدمه‌ای بر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مقدمه‌ای بر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

برای یه بار خوندن خوبه
در ۵ ماه پیش توسط 912...944 ( | )