Loading

چند لحظه ...
کتاب تداوم کسب‌ و کار خانوادگی

کتاب تداوم کسب‌ و کار خانوادگی

نسخه الکترونیک کتاب تداوم کسب‌ و کار خانوادگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب تداوم کسب‌ و کار خانوادگی

یکی از مسائل مهم در این نوع کسب‌وکارها، بقا و رشد کسب‌وکار خانوادگی و نحوۀ انتقال آن به نسل‌های بعدی است. بسیاری از شرکت‌‌ها در این مسیر با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شوند. برای اینکه کسب‌وکار خانوادگی تداوم داشته باشد و به‌درستی به نسل‌های بعد منتقل شود، مالکان و مدیران کسب‌وکار باید برنامه‌ریزی کاربردی و دقیقی پیاده‌سازی کنند و به‌مواردی مانند فرهنگ و رهبری خانواده نیز توجه داشته باشند. در ایران نیز کسب‌وکارهای خانوادگی از سال‌های دور شکل گرفته است که برخی از آنها با هوشمندی به چندین نسل بعد نیز منتقل شده‌اند و برخی دیگر به دلیل توجه نداشتن به موضوع جانشینی رو به افول‌اند و یا از بین رفته‌اند. بنابراین با توجه به اهمیت این موضوع برای صاحبان کسب‌وکارهای خانوادگی در کشور و به پیشنهاد بنیاد توسعۀ کارآفرینی زنان و جوانان کتاب حاضر که به‌صورت کاملاً کاربردی به موضوع تداوم و جانشینی در کسب‌وکارهای خانوادگی پرداخته است.

ادامه...

مشخصات کتاب تداوم کسب‌ و کار خانوادگی

بخشی از کتاب تداوم کسب‌ و کار خانوادگی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تداوم کسب‌ و کار خانوادگی